'Genk overtuigde Galarza met keihard dreigement'

door
'Genk overtuigde Galarza met keihard dreigement'

KRC Genk is aan zijn voorbereiding begonnen met een frisse wind, want met Thorsten Fink streek er een nieuwe trainer neer. Die kreeg meteen ook de nodige versterkingen ter beschikking, want Genk haalde al Jarne Steuckers, Matte Smets en Adrian Palacios binnen.

Maar meteen kreeg Fink ook te maken met een transfersoap. Voor de eerste trainingsweek stuurde Matias Galarza immers zijn kat. Er gingen al langer geruchten dat de Argentijnse middenvelder niet helemaal gelukkig is in Genk en daarom graag zou willen vertrekken.

LEES OOK: Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

Galarza probeerde transfer te forceren

Bij de start van de voorbereiding bleef hij plots achter in zijn thuisland omdat hij een transfer naar Boca Juniors wou forceren. De Argentijnse grootmacht had zich ook officieel gemeld bij Genk, maar hun aanbiedingen lagen ver onder de verwachtingen van de Limburgers. Ze boden 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten van Galarza.

Aangezien Genk in januari nog aanbiedingen van meer dan 10 miljoen weigerde en ze de centen sowieso niet nodig hebben, stuurden ze Boca dan ook wandelen. Met de demarche van Galarza waren ze ook niet gediend. Volgens Olé speelde sportief directeur Dimitri de Condé het spel bikkelhard.

De Condé kwam met fors dreigement

Hij zou Galarza een eerste waarschuwing gestuurd hebben dat hij zich maar beter weer op training kon melden. De boodschap was dat hij zich aan een forse boete kon verwachten als hij geen gehoor zou geven aan de oproep.

Dat leverde resultaat op, want vorige week meldde de middenvelder zich uiteindelijk toch weer in België. Hij traint intussen alweer gewoon mee bij Genk. Voorlopig lijkt het brandje dus geblust te zijn.

Heeft De Condé die situatie goed aangepakt?

Meest recent

Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

26
26
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

21
21
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

69
69
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

12
12
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

43
43
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

248
248
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

109
109
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

147
147
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

83
83
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

303
303
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

172
172
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

147
147
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

427
427
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

146
146
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

159
159
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

257
257
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

263
263
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

360
360
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

134
134
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

122
122
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

277
277
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

44
44

Meer sportnieuws