'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

door
'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

Bij Standard is het deze zomer opnieuw herbeginnen, want alweer zal er een vrijwel volledig nieuwe ploeg gebouwd moeten worden. Heel wat spelers hebben Luik al verlaten en er zullen er nog volgen, want Standard heeft de centen van transfers ook nodig.

Er werd deze zomer al afscheid genomen van Laifis en Bokadi, die einde contract waren, en de huurlingen Vanheusden, Alzate, Pancho, Kanga, Yeboah, Sowah en Fini. Daarnaast werd Dragus al verkocht aan Trabzonspor en zou ook Canak snel in zijn voetsporen volgen.

LEES OOK: Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Djenepo kan Standard alweer verlaten

Daarnaast vertrekt ook Gilles Dewaele en lijkt ook Arnaud Bodart nog verkocht te gaan worden. En nu staat er nog een extra vertrekker klaar. Sudpresse weet dat ook Moussa Djenepo na amper één seizoen Sclessin alweer zou kunnen gaan verlaten.

Een jaar geleden pakte Standard nog groots uit met de terugkeer van de Malinees, die van 2017 tot 2019 al bij de club aan de slag geweest was. Hij werd voor 3,5 miljoen euro teruggehaald van Southampton, dat vier jaar eerder nog een veelvoud van dat bedrag betaald had.

Konyaspor meldt zich

Djenepo moest één van de sterkhouders van het nieuwe Standard worden, maar kon afgelopen seizoen de verwachtingen nooit inlossen. In 30 wedstrijden scoorde hij geen enkele keer en deelde hij amper één assist uit.

Nu zou Djenepo zijn carrière kunnen verderzetten in Turkije. Daar heeft Konyaspor zich officieel gemeld voor een transfer. Die club nam al contact op met Standard om te informeren naar de voorwaarden voor een transfer, maar een officieel bod volgde nog niet. Ongetwijfeld zal Standard hopen om nog zoveel mogelijk van de geïnvesteerde transfersom te kunnen recupereren.

Moet Standard hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

20
20
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

42
42
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

60
60
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

20
20
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

127
127
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

82
82
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

265
265
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

54
54
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

183
183
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

93
93
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

260
260
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

104
104
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

242
242
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

49
49
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

375
375
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

432
432
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

291
291
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

409
409
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

230
230
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

65
65
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

561
561
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

509
509
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

199
199
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

398
398
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

116
116

Meer sportnieuws