'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

door
'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

Bij Standard is het deze zomer opnieuw herbeginnen, want alweer zal er een vrijwel volledig nieuwe ploeg gebouwd moeten worden. Heel wat spelers hebben Luik al verlaten en er zullen er nog volgen, want Standard heeft de centen van transfers ook nodig.

Er werd deze zomer al afscheid genomen van Laifis en Bokadi, die einde contract waren, en de huurlingen Vanheusden, Alzate, Pancho, Kanga, Yeboah, Sowah en Fini. Daarnaast werd Dragus al verkocht aan Trabzonspor en zou ook Canak snel in zijn voetsporen volgen.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Djenepo kan Standard alweer verlaten

Daarnaast vertrekt ook Gilles Dewaele en lijkt ook Arnaud Bodart nog verkocht te gaan worden. En nu staat er nog een extra vertrekker klaar. Sudpresse weet dat ook Moussa Djenepo na amper één seizoen Sclessin alweer zou kunnen gaan verlaten.

Een jaar geleden pakte Standard nog groots uit met de terugkeer van de Malinees, die van 2017 tot 2019 al bij de club aan de slag geweest was. Hij werd voor 3,5 miljoen euro teruggehaald van Southampton, dat vier jaar eerder nog een veelvoud van dat bedrag betaald had.

Konyaspor meldt zich

Djenepo moest één van de sterkhouders van het nieuwe Standard worden, maar kon afgelopen seizoen de verwachtingen nooit inlossen. In 30 wedstrijden scoorde hij geen enkele keer en deelde hij amper één assist uit.

Nu zou Djenepo zijn carrière kunnen verderzetten in Turkije. Daar heeft Konyaspor zich officieel gemeld voor een transfer. Die club nam al contact op met Standard om te informeren naar de voorwaarden voor een transfer, maar een officieel bod volgde nog niet. Ongetwijfeld zal Standard hopen om nog zoveel mogelijk van de geïnvesteerde transfersom te kunnen recupereren.

🚀

Moet Standard hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

6
6
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

21
21
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

21
21
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

159
159
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

31
31
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

42
42
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

36
36
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

158
158
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

230
230
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

175
175
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

172
172
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

65
65
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

146
146
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

273
273
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

265
265
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

327
327
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

141
141
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

203
203
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

492
492
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

441
441
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

143
143

Meer sportnieuws