'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

door
'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

Bij Standard is het deze zomer opnieuw herbeginnen, want alweer zal er een vrijwel volledig nieuwe ploeg gebouwd moeten worden. Heel wat spelers hebben Luik al verlaten en er zullen er nog volgen, want Standard heeft de centen van transfers ook nodig.

Er werd deze zomer al afscheid genomen van Laifis en Bokadi, die einde contract waren, en de huurlingen Vanheusden, Alzate, Pancho, Kanga, Yeboah, Sowah en Fini. Daarnaast werd Dragus al verkocht aan Trabzonspor en zou ook Canak snel in zijn voetsporen volgen.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Djenepo kan Standard alweer verlaten

Daarnaast vertrekt ook Gilles Dewaele en lijkt ook Arnaud Bodart nog verkocht te gaan worden. En nu staat er nog een extra vertrekker klaar. Sudpresse weet dat ook Moussa Djenepo na amper één seizoen Sclessin alweer zou kunnen gaan verlaten.

Een jaar geleden pakte Standard nog groots uit met de terugkeer van de Malinees, die van 2017 tot 2019 al bij de club aan de slag geweest was. Hij werd voor 3,5 miljoen euro teruggehaald van Southampton, dat vier jaar eerder nog een veelvoud van dat bedrag betaald had.

Konyaspor meldt zich

Djenepo moest één van de sterkhouders van het nieuwe Standard worden, maar kon afgelopen seizoen de verwachtingen nooit inlossen. In 30 wedstrijden scoorde hij geen enkele keer en deelde hij amper één assist uit.

Nu zou Djenepo zijn carrière kunnen verderzetten in Turkije. Daar heeft Konyaspor zich officieel gemeld voor een transfer. Die club nam al contact op met Standard om te informeren naar de voorwaarden voor een transfer, maar een officieel bod volgde nog niet. Ongetwijfeld zal Standard hopen om nog zoveel mogelijk van de geïnvesteerde transfersom te kunnen recupereren.

Moet Standard hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

23
23
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

26
26
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

43
43
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

116
116
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

46
46
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

83
83
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

936
936
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

48
48
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

61
61
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

392
392
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

197
197
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

109
109
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

128
128
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

124
124
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

964
964
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

118
118
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

56
56
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

358
358
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

816
816
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

415
415
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

630
630
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

275
275

Meer sportnieuws