'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

door
'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

Bij Standard is het deze zomer opnieuw herbeginnen, want alweer zal er een vrijwel volledig nieuwe ploeg gebouwd moeten worden. Heel wat spelers hebben Luik al verlaten en er zullen er nog volgen, want Standard heeft de centen van transfers ook nodig.

Er werd deze zomer al afscheid genomen van Laifis en Bokadi, die einde contract waren, en de huurlingen Vanheusden, Alzate, Pancho, Kanga, Yeboah, Sowah en Fini. Daarnaast werd Dragus al verkocht aan Trabzonspor en zou ook Canak snel in zijn voetsporen volgen.

LEES OOK: Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Djenepo kan Standard alweer verlaten

Daarnaast vertrekt ook Gilles Dewaele en lijkt ook Arnaud Bodart nog verkocht te gaan worden. En nu staat er nog een extra vertrekker klaar. Sudpresse weet dat ook Moussa Djenepo na amper één seizoen Sclessin alweer zou kunnen gaan verlaten.

Een jaar geleden pakte Standard nog groots uit met de terugkeer van de Malinees, die van 2017 tot 2019 al bij de club aan de slag geweest was. Hij werd voor 3,5 miljoen euro teruggehaald van Southampton, dat vier jaar eerder nog een veelvoud van dat bedrag betaald had.

Konyaspor meldt zich

Djenepo moest één van de sterkhouders van het nieuwe Standard worden, maar kon afgelopen seizoen de verwachtingen nooit inlossen. In 30 wedstrijden scoorde hij geen enkele keer en deelde hij amper één assist uit.

Nu zou Djenepo zijn carrière kunnen verderzetten in Turkije. Daar heeft Konyaspor zich officieel gemeld voor een transfer. Die club nam al contact op met Standard om te informeren naar de voorwaarden voor een transfer, maar een officieel bod volgde nog niet. Ongetwijfeld zal Standard hopen om nog zoveel mogelijk van de geïnvesteerde transfersom te kunnen recupereren.

Moet Standard hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

1
1
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

68
68
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

102
102
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

43
43
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

201
201
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

62
62
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

220
220
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

55
55
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

35
35
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

67
67
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

297
297
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

280
280
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

161
161
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

199
199
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

386
386
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

287
287
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

26
26
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

422
422
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

88
88
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

198
198
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

78
78
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61

Meer sportnieuws