'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

216 stemmen
'Standard neemt alweer afscheid van ontgoocheling'

Bij Standard is het deze zomer opnieuw herbeginnen, want alweer zal er een vrijwel volledig nieuwe ploeg gebouwd moeten worden. Heel wat spelers hebben Luik al verlaten en er zullen er nog volgen, want Standard heeft de centen van transfers ook nodig.

Er werd deze zomer al afscheid genomen van Laifis en Bokadi, die einde contract waren, en de huurlingen Vanheusden, Alzate, Pancho, Kanga, Yeboah, Sowah en Fini. Daarnaast werd Dragus al verkocht aan Trabzonspor en zou ook Canak snel in zijn voetsporen volgen.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Djenepo kan Standard alweer verlaten

Daarnaast vertrekt ook Gilles Dewaele en lijkt ook Arnaud Bodart nog verkocht te gaan worden. En nu staat er nog een extra vertrekker klaar. Sudpresse weet dat ook Moussa Djenepo na amper één seizoen Sclessin alweer zou kunnen gaan verlaten.

Een jaar geleden pakte Standard nog groots uit met de terugkeer van de Malinees, die van 2017 tot 2019 al bij de club aan de slag geweest was. Hij werd voor 3,5 miljoen euro teruggehaald van Southampton, dat vier jaar eerder nog een veelvoud van dat bedrag betaald had.

Konyaspor meldt zich

Djenepo moest één van de sterkhouders van het nieuwe Standard worden, maar kon afgelopen seizoen de verwachtingen nooit inlossen. In 30 wedstrijden scoorde hij geen enkele keer en deelde hij amper één assist uit.

Nu zou Djenepo zijn carrière kunnen verderzetten in Turkije. Daar heeft Konyaspor zich officieel gemeld voor een transfer. Die club nam al contact op met Standard om te informeren naar de voorwaarden voor een transfer, maar een officieel bod volgde nog niet. Ongetwijfeld zal Standard hopen om nog zoveel mogelijk van de geïnvesteerde transfersom te kunnen recupereren.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."
290

Moet Standard hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

46
46
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

99
99
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

14
14
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

660
660
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

25
25
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

28
28
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

61
61
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

298
298
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

110
110
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

125
125
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

52
52
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

87
87
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

58
58
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

54
54
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

222
222
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

138
138
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

115
115
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

290
290
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

186
186
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

38
38

Meer sportnieuws