'De Condé loopt blauwtje: Genk laat miljoenen liggen'

1056 stemmen
'De Condé loopt blauwtje: Genk laat miljoenen liggen'

KRC Genk gaat een drukke zomer tegemoet. Zo staat er op uitgaand gebied wellicht heel wat te gebeuren in de Cegeka Arena, waar Dimitri de Condé zich mogelijk wel eens bij de haren zal grijpen.

De afgelopen dagen geraakte immers ijk bekend dat Matias Galarza graag andere oorden wil opzoeken. Hoewel de 22-jarige Argentijn een goed seizoen achter de rug heeft zou hij met heimwee kampen naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem alvast de hand reikt.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Galarza wil Genk verlaten

Galarza zou volgens onder meer Het Laatste Nieuws graag ingaan op dat voorstel. Alleen bleek het eerste bod uit Buenos Aires ontoereikend voor de Limburgers, die twee jaar geleden zelf nog een zestal miljoen op tafel legden voor de defensieve middenvelder.

Met een martkwaarde die op zeven mljoen wordt geschat en een contract tot medio 2026 lijkt Genk er dan ook geen vrede mee te nemen om simpelweg haar investering nog te recupereren. Zeker omdat het amper een halfjaar geleden een pak meer kon vangen.

Misrekening van De Condé

Toen hadden Amerikaanse en Braziliaanse clubs nog een slordige tien miljoen veil voor Galarza, die op dat moment niet mocht vertrekken. Een beslissing die De Condé en co zich misschien wel zullen beklagen, want zij zitten nu in iets een minder sterke positie.

"Geïnteresseerde clubs werden tijdens de wintermercato nog resoluut wandelen gestuurd, maar de signalen dat hij absoluut wil vertrekken maken het voor Genk moeilijk om vast te houden aan een hoge transfersom", waarschuwt Het Belang van Limburg namelijk.

Onderhandelingen bezig

De krant vraagt zich dan ook af welk bedrag zal volstaan om Genk te overtuigen. HLN oppert dan weer dat het openingsbod van Boca Juniors, dat beduidend lager zou liggen, louter een eerste zet zou zijn om de onderhandelingen aan te vatten. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

15
15
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

10
10
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

45
45
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

277
277
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

39
39
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

142
142
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

171
171
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

136
136
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

438
438
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

107
107
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

146
146
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

296
296
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

116
116
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

71
71
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

234
234
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

69
69
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

155
155
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

424
424
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

280
280
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws