'De Condé loopt blauwtje: Genk laat miljoenen liggen'

door
'De Condé loopt blauwtje: Genk laat miljoenen liggen'

KRC Genk gaat een drukke zomer tegemoet. Zo staat er op uitgaand gebied wellicht heel wat te gebeuren in de Cegeka Arena, waar Dimitri de Condé zich mogelijk wel eens bij de haren zal grijpen.

De afgelopen dagen geraakte immers ijk bekend dat Matias Galarza graag andere oorden wil opzoeken. Hoewel de 22-jarige Argentijn een goed seizoen achter de rug heeft zou hij met heimwee kampen naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem alvast de hand reikt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

Galarza wil Genk verlaten

Galarza zou volgens onder meer Het Laatste Nieuws graag ingaan op dat voorstel. Alleen bleek het eerste bod uit Buenos Aires ontoereikend voor de Limburgers, die twee jaar geleden zelf nog een zestal miljoen op tafel legden voor de defensieve middenvelder.

Met een martkwaarde die op zeven mljoen wordt geschat en een contract tot medio 2026 lijkt Genk er dan ook geen vrede mee te nemen om simpelweg haar investering nog te recupereren. Zeker omdat het amper een halfjaar geleden een pak meer kon vangen.

Misrekening van De Condé

Toen hadden Amerikaanse en Braziliaanse clubs nog een slordige tien miljoen veil voor Galarza, die op dat moment niet mocht vertrekken. Een beslissing die De Condé en co zich misschien wel zullen beklagen, want zij zitten nu in iets een minder sterke positie.

"Geïnteresseerde clubs werden tijdens de wintermercato nog resoluut wandelen gestuurd, maar de signalen dat hij absoluut wil vertrekken maken het voor Genk moeilijk om vast te houden aan een hoge transfersom", waarschuwt Het Belang van Limburg namelijk.

Onderhandelingen bezig

De krant vraagt zich dan ook af welk bedrag zal volstaan om Genk te overtuigen. HLN oppert dan weer dat het openingsbod van Boca Juniors, dat beduidend lager zou liggen, louter een eerste zet zou zijn om de onderhandelingen aan te vatten. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

0
0
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

44
44
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

103
103
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

113
113
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

40
40
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

103
103
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

50
50
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

42
42
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

88
88
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

267
267
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

239
239
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

444
444
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

344
344
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1171
1171
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

661
661
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

244
244
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

176
176
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

377
377
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

172
172
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

338
338
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

276
276
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

231
231
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

450
450

Meer sportnieuws