'De Condé loopt blauwtje: Genk laat miljoenen liggen'

door
'De Condé loopt blauwtje: Genk laat miljoenen liggen'

KRC Genk gaat een drukke zomer tegemoet. Zo staat er op uitgaand gebied wellicht heel wat te gebeuren in de Cegeka Arena, waar Dimitri de Condé zich mogelijk wel eens bij de haren zal grijpen.

De afgelopen dagen geraakte immers ijk bekend dat Matias Galarza graag andere oorden wil opzoeken. Hoewel de 22-jarige Argentijn een goed seizoen achter de rug heeft zou hij met heimwee kampen naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem alvast de hand reikt.

LEES OOK: Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Galarza wil Genk verlaten

Galarza zou volgens onder meer Het Laatste Nieuws graag ingaan op dat voorstel. Alleen bleek het eerste bod uit Buenos Aires ontoereikend voor de Limburgers, die twee jaar geleden zelf nog een zestal miljoen op tafel legden voor de defensieve middenvelder.

Met een martkwaarde die op zeven mljoen wordt geschat en een contract tot medio 2026 lijkt Genk er dan ook geen vrede mee te nemen om simpelweg haar investering nog te recupereren. Zeker omdat het amper een halfjaar geleden een pak meer kon vangen.

Misrekening van De Condé

Toen hadden Amerikaanse en Braziliaanse clubs nog een slordige tien miljoen veil voor Galarza, die op dat moment niet mocht vertrekken. Een beslissing die De Condé en co zich misschien wel zullen beklagen, want zij zitten nu in iets een minder sterke positie.

"Geïnteresseerde clubs werden tijdens de wintermercato nog resoluut wandelen gestuurd, maar de signalen dat hij absoluut wil vertrekken maken het voor Genk moeilijk om vast te houden aan een hoge transfersom", waarschuwt Het Belang van Limburg namelijk.

Onderhandelingen bezig

De krant vraagt zich dan ook af welk bedrag zal volstaan om Genk te overtuigen. HLN oppert dan weer dat het openingsbod van Boca Juniors, dat beduidend lager zou liggen, louter een eerste zet zou zijn om de onderhandelingen aan te vatten. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

2
2
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op de geblesseerde ...

36
36
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

91
91
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

148
148
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

118
118
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

41
41
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

86
86
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

48
48
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

70
70
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

32
32
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

67
67
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

257
257
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

93
93
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

257
257
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

238
238
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

184
184
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

481
481
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

72
72
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

967
967
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

80
80
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

553
553
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

331
331
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

210
210

Meer sportnieuws