'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

door
'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Het vulde met de komst van Thorsten Fink en Thomas Buffel al zijn trainersposities in en haalde met Jarne Steuckers ook al een eerste aanwinst. Daarnaast wordt ook nog gewerkt aan de komst van Matte Smets, de jonge Zuid-Amerikaanse verdediger Palacios én een nieuwe spits.

Ook aan uitgaande zijde staat er echter één en ander op til in de Cegeka Arena. Een aantal sterkhouders lijken de club immers te gaan verlaten. Maarten Vandevoordt maakt sowieso een transfer naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss zal wellicht onhoudbaar zijn. Er zijn echter nog meer spelers gegeerd.

LEES OOK: Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

Galarza ging al op bezoek bij Boca

Matias Galarza lijkt bijvoorbeeld ook een grote kandidaat om te vertrekken. De Argentijnse middenvelder was in januari al zeer gegeerd en zou zelf aandringen op een vertrek. Ondanks dat hij zich het voorbije seizoen wel wist door te zetten, zou hij niet op privévlak niet gelukkig zijn in Genk.

Galarza kan nu terugkeren naar zijn thuisland, want Boca Juniors zou zich in Genk gemeld hebben met een bod. De speler zou een transfer naar de prestigieuze grootmacht wel zien zitten. Het Laatste Nieuws weet dat hij zelfs al een thuiswedstrijd van Boca gaan bekijken is.

Eerste bod veel te laag voor Genk

Alleen is een transfer nog zeer veraf, want de krant voegt er meteen aan toe dat het eerste bod van Boca véél te laag lag voor Genk. De Limburgers hebben dat dan ook resoluut van tafel geveegd. Het wordt nu afwachten hoe Boca zal reageren op dat nieuws.

Genk zal wellicht nog een stevige transfersom willen vangen voor Galarza. Ze investeerden in 2022 zelf nog fors voor zijn komst, want ze telden toen 6 miljoen euro neer om hem bij Argentinos Juniors weg te halen. Momenteel wordt de marktwaarde van Galarza door Transfermarkt op 7 miljoen geschat, maar Genk zal wellicht meer willen.

Zal Genk er nog in slagen Galarza te houden?

Meest recent

'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

3
3
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

24
24
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

30
30
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

65
65
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

55
55
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

191
191
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

294
294
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

42
42
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

108
108
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

195
195
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

279
279
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

65
65
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

65
65
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

258
258
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

406
406
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

361
361
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

275
275
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

430
430
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

215
215
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

289
289
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

186
186
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

910
910
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1282
1282
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

601
601

Meer sportnieuws