'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

door
'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Het vulde met de komst van Thorsten Fink en Thomas Buffel al zijn trainersposities in en haalde met Jarne Steuckers ook al een eerste aanwinst. Daarnaast wordt ook nog gewerkt aan de komst van Matte Smets, de jonge Zuid-Amerikaanse verdediger Palacios én een nieuwe spits.

Ook aan uitgaande zijde staat er echter één en ander op til in de Cegeka Arena. Een aantal sterkhouders lijken de club immers te gaan verlaten. Maarten Vandevoordt maakt sowieso een transfer naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss zal wellicht onhoudbaar zijn. Er zijn echter nog meer spelers gegeerd.

LEES OOK: 'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

Galarza ging al op bezoek bij Boca

Matias Galarza lijkt bijvoorbeeld ook een grote kandidaat om te vertrekken. De Argentijnse middenvelder was in januari al zeer gegeerd en zou zelf aandringen op een vertrek. Ondanks dat hij zich het voorbije seizoen wel wist door te zetten, zou hij niet op privévlak niet gelukkig zijn in Genk.

Galarza kan nu terugkeren naar zijn thuisland, want Boca Juniors zou zich in Genk gemeld hebben met een bod. De speler zou een transfer naar de prestigieuze grootmacht wel zien zitten. Het Laatste Nieuws weet dat hij zelfs al een thuiswedstrijd van Boca gaan bekijken is.

Eerste bod veel te laag voor Genk

Alleen is een transfer nog zeer veraf, want de krant voegt er meteen aan toe dat het eerste bod van Boca véél te laag lag voor Genk. De Limburgers hebben dat dan ook resoluut van tafel geveegd. Het wordt nu afwachten hoe Boca zal reageren op dat nieuws.

Genk zal wellicht nog een stevige transfersom willen vangen voor Galarza. Ze investeerden in 2022 zelf nog fors voor zijn komst, want ze telden toen 6 miljoen euro neer om hem bij Argentinos Juniors weg te halen. Momenteel wordt de marktwaarde van Galarza door Transfermarkt op 7 miljoen geschat, maar Genk zal wellicht meer willen.

Zal Genk er nog in slagen Galarza te houden?

Meest recent

'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

3
3
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

38
38
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

113
113
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

215
215
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

214
214
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

248
248
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

220
220
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

262
262
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

68
68
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

283
283
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

238
238
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

262
262
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

181
181
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

342
342
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

107
107
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

173
173
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

290
290
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

558
558
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

541
541
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

317
317
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

260
260
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

79
79
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

214
214

Meer sportnieuws