'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

door
'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Het vulde met de komst van Thorsten Fink en Thomas Buffel al zijn trainersposities in en haalde met Jarne Steuckers ook al een eerste aanwinst. Daarnaast wordt ook nog gewerkt aan de komst van Matte Smets, de jonge Zuid-Amerikaanse verdediger Palacios én een nieuwe spits.

Ook aan uitgaande zijde staat er echter één en ander op til in de Cegeka Arena. Een aantal sterkhouders lijken de club immers te gaan verlaten. Maarten Vandevoordt maakt sowieso een transfer naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss zal wellicht onhoudbaar zijn. Er zijn echter nog meer spelers gegeerd.

LEES OOK: 'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

Galarza ging al op bezoek bij Boca

Matias Galarza lijkt bijvoorbeeld ook een grote kandidaat om te vertrekken. De Argentijnse middenvelder was in januari al zeer gegeerd en zou zelf aandringen op een vertrek. Ondanks dat hij zich het voorbije seizoen wel wist door te zetten, zou hij niet op privévlak niet gelukkig zijn in Genk.

Galarza kan nu terugkeren naar zijn thuisland, want Boca Juniors zou zich in Genk gemeld hebben met een bod. De speler zou een transfer naar de prestigieuze grootmacht wel zien zitten. Het Laatste Nieuws weet dat hij zelfs al een thuiswedstrijd van Boca gaan bekijken is.

Eerste bod veel te laag voor Genk

Alleen is een transfer nog zeer veraf, want de krant voegt er meteen aan toe dat het eerste bod van Boca véél te laag lag voor Genk. De Limburgers hebben dat dan ook resoluut van tafel geveegd. Het wordt nu afwachten hoe Boca zal reageren op dat nieuws.

Genk zal wellicht nog een stevige transfersom willen vangen voor Galarza. Ze investeerden in 2022 zelf nog fors voor zijn komst, want ze telden toen 6 miljoen euro neer om hem bij Argentinos Juniors weg te halen. Momenteel wordt de marktwaarde van Galarza door Transfermarkt op 7 miljoen geschat, maar Genk zal wellicht meer willen.

Zal Genk er nog in slagen Galarza te houden?

Meest recent

‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

189
189
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

90
90
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

87
87
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

240
240
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

445
445
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

209
209
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

270
270
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

309
309
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

149
149
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

127
127
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

76
76
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

243
243
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

273
273
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

53
53
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

441
441
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

331
331
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

537
537
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

468
468
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

510
510
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

158
158
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

377
377
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

267
267

Meer sportnieuws