'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

door
'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Het vulde met de komst van Thorsten Fink en Thomas Buffel al zijn trainersposities in en haalde met Jarne Steuckers ook al een eerste aanwinst. Daarnaast wordt ook nog gewerkt aan de komst van Matte Smets, de jonge Zuid-Amerikaanse verdediger Palacios én een nieuwe spits.

Ook aan uitgaande zijde staat er echter één en ander op til in de Cegeka Arena. Een aantal sterkhouders lijken de club immers te gaan verlaten. Maarten Vandevoordt maakt sowieso een transfer naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss zal wellicht onhoudbaar zijn. Er zijn echter nog meer spelers gegeerd.

LEES OOK: KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

Galarza ging al op bezoek bij Boca

Matias Galarza lijkt bijvoorbeeld ook een grote kandidaat om te vertrekken. De Argentijnse middenvelder was in januari al zeer gegeerd en zou zelf aandringen op een vertrek. Ondanks dat hij zich het voorbije seizoen wel wist door te zetten, zou hij niet op privévlak niet gelukkig zijn in Genk.

Galarza kan nu terugkeren naar zijn thuisland, want Boca Juniors zou zich in Genk gemeld hebben met een bod. De speler zou een transfer naar de prestigieuze grootmacht wel zien zitten. Het Laatste Nieuws weet dat hij zelfs al een thuiswedstrijd van Boca gaan bekijken is.

Eerste bod veel te laag voor Genk

Alleen is een transfer nog zeer veraf, want de krant voegt er meteen aan toe dat het eerste bod van Boca véél te laag lag voor Genk. De Limburgers hebben dat dan ook resoluut van tafel geveegd. Het wordt nu afwachten hoe Boca zal reageren op dat nieuws.

Genk zal wellicht nog een stevige transfersom willen vangen voor Galarza. Ze investeerden in 2022 zelf nog fors voor zijn komst, want ze telden toen 6 miljoen euro neer om hem bij Argentinos Juniors weg te halen. Momenteel wordt de marktwaarde van Galarza door Transfermarkt op 7 miljoen geschat, maar Genk zal wellicht meer willen.

Zal Genk er nog in slagen Galarza te houden?

Meest recent

Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

24
24
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

220
220
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

28
28
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

47
47
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

135
135
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

80
80
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

266
266
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

124
124
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

163
163
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

122
122
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

194
194
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

221
221
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

160
160
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

170
170
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

39
39
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

288
288
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

525
525
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

332
332
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

175
175
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

65
65
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

166
166
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

132
132
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

476
476
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

312
312

Meer sportnieuws