'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

door
'KRC Genk stuurt grootmacht voorlopig wandelen'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Het vulde met de komst van Thorsten Fink en Thomas Buffel al zijn trainersposities in en haalde met Jarne Steuckers ook al een eerste aanwinst. Daarnaast wordt ook nog gewerkt aan de komst van Matte Smets, de jonge Zuid-Amerikaanse verdediger Palacios én een nieuwe spits.

Ook aan uitgaande zijde staat er echter één en ander op til in de Cegeka Arena. Een aantal sterkhouders lijken de club immers te gaan verlaten. Maarten Vandevoordt maakt sowieso een transfer naar RB Leipzig en ook Bilal El Khannouss zal wellicht onhoudbaar zijn. Er zijn echter nog meer spelers gegeerd.

LEES OOK: Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Galarza ging al op bezoek bij Boca

Matias Galarza lijkt bijvoorbeeld ook een grote kandidaat om te vertrekken. De Argentijnse middenvelder was in januari al zeer gegeerd en zou zelf aandringen op een vertrek. Ondanks dat hij zich het voorbije seizoen wel wist door te zetten, zou hij niet op privévlak niet gelukkig zijn in Genk.

Galarza kan nu terugkeren naar zijn thuisland, want Boca Juniors zou zich in Genk gemeld hebben met een bod. De speler zou een transfer naar de prestigieuze grootmacht wel zien zitten. Het Laatste Nieuws weet dat hij zelfs al een thuiswedstrijd van Boca gaan bekijken is.

Eerste bod veel te laag voor Genk

Alleen is een transfer nog zeer veraf, want de krant voegt er meteen aan toe dat het eerste bod van Boca véél te laag lag voor Genk. De Limburgers hebben dat dan ook resoluut van tafel geveegd. Het wordt nu afwachten hoe Boca zal reageren op dat nieuws.

Genk zal wellicht nog een stevige transfersom willen vangen voor Galarza. Ze investeerden in 2022 zelf nog fors voor zijn komst, want ze telden toen 6 miljoen euro neer om hem bij Argentinos Juniors weg te halen. Momenteel wordt de marktwaarde van Galarza door Transfermarkt op 7 miljoen geschat, maar Genk zal wellicht meer willen.

Zal Genk er nog in slagen Galarza te houden?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

49
49
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

50
50
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

61
61
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

349
349
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

50
50
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

53
53
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

108
108
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

199
199
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

618
618
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

317
317
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

114
114
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

65
65
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

562
562

Meer sportnieuws