Verschuivingen bij Gent: onduidelijkheid rond Milicevic

door
Verschuivingen bij Gent: onduidelijkheid rond Milicevic

AA Gent zal komend seizoen met een compleet nieuw gelaat voor de dag komen. Zo werd begin deze maand een volledig nieuwe bestuursstructuur voorgesteld. Toch is de puzzel nog niet helemaal gelegd: voorlopig is niet duidelijk wat met Danijel Milicevic zal gebeuren.

Voor Gent betekende het einde van het seizoen ook het einde van een heus tijdperk. Zo werd definitief afscheid genomen van de legendarische voorzitter Ivan De Witte. Manager Michel Louwagie werd op zijn beurt terug geplaatst naar een adviserende rol, in principe zal ook hij dus geen beslissingsrecht meer hebben.

En ook de derde pilaar uit het triumviraat dat de club in 2015 naar de landstitel leidde, verdwijnt uit beeld. Zo namen de Buffalo's definitief afscheid van Hein Vanhaezebrouck als hoofdcoach. Zoals verwacht werd Wouter Vrancken echter al officieel voorgesteld als zijn opvolger.

LEES OOK: De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

Balette vertrekt

Daarnaast presenteerden de Oost-Vlamingen een nieuwe bestuursstructuur. Arnar Vidarsson werd benoemd als 'Manager Sports' en zal dus het sportieve beleid voor zich nemen. Sebastien Ronse werd op zijn beurt 'Manager Non-Sports'. En hoofdeigenaar Sam Baro neemt vanaf heden ook de rol van CEO op zich.

De bestuurlijke functies zijn inmiddels dus ingevuld. Die vernieuwde clubleiding moet wel op zoek naar een nieuwe teammanager. Zo raakte donderdag bekend dat Peter Balette na tien jaar trouwe dienst vertrekt. De gewaardeerde kracht kon aan boord blijven, maar besloot de samenwerking stop te zetten vanwege persoonlijke motieven.

Nieuwe rol Milicevic

Balette, ook actief als assistent-coach, wordt allicht wel het enige staflid dat vertrekt. Ook Danijel Milicevic blijft dus normaal gezien op post. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat voorlopig nog niet duidelijk is welke functie de voormalige publiekslieveling zal krijgen. Zo zou hij Vidarsson kunnen opvolgen als beloften-trainer. Maar ook een rol als assistent van Vrancken, een functie die hij ook onder Vanhaezebrouck uitoefende, is niet uitgesloten.

Gent gaat volgend seizoen weer meedoen voor de top 3 ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

11
11
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

62
62
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

36
36
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

178
178
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

224
224
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

488
488
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

228
228
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

33
33
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

444
444
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

126
126
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

270
270
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

106
106
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

515
515
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

64
64
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

38
38
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

183
183
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

87
87
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws