Genk maakt zich sterk: "Gaan hem zeker níét verkopen"

door
Genk maakt zich sterk:

Bij KRC Genk draaien de voorbereidingen op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Vorige week werd bijvoorbeeld Thorsten Fink gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach in de Cegeka Arena. En ondertussen is de club ook al druk in de weer op de transfermarkt.

Bij de evaluatie van het seizoen, kan het Genkse bestuur niet anders dan oordelen dat de club in de voorbije maanden heeft gefaald. Zo was de Europese campagne ronduit ondermaats. In de beker werd Genk dan weer gewipt door tweedeklasser KV Oostende. En in de competitie werd uiteindelijk naast een Europees ticket gegrepen.

Daarbovenop werd ook nog eens vroegtijdig afscheid genomen van hoofdcoach Wouter Vrancken. Kortom: een mislukt seizoen. Ondertussen is de blik echter weer op de nabije toekomst gericht. Zo werd Fink officieel aangekondigd als opvolger voor Vrancken. De Duitser tekende een contract voor onbepaalde duur.

LEES OOK: 'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

Leegloop dreigt

Fink zal zijn goede werk van bij STVV moeten doortrekken in de Cegeka Arena. In Sint-Truiden liet hij zijn ploeg al aantrekkelijk voetbal brengen, terwijl bij Genk toch meer intrinsieke kwaliteiten aanwezig zijn. Bovendien wordt er ook volop werk gemaakt van extra versterking voor de Duitse trainer. Daarnaast zullen echter ook verschillende spelers vertrekken.

Maarten Vandevoordt trok bijvoorbeeld al naar RB Leipzig. Ook Bilal El Khannouss maakt zich op voor een mooie transfer. En in de voorbije weken werden Mark McKenzie, Andi Zeqiri, Mujaid Sadick, Matias Galarza, ... al gelinkt aan een vertrek. Maar het is zeker niet de bedoeling om iedereen te laten gaan.

Bonsu Baah blijft

Sportieve baas Dimitri De Condé bevestigt bij Het Laatste Nieuws namelijk dat hij Christopher Bonsu Baah wil houden. De aanvaller werd een jaartje geleden voor de nodige miljoenen naar de Cegeka Arena gehaald, maar kon in zijn eerste seizoen niet overtuigen. Toch schrijft Genk hem nog lang niet af. "Bonsu is een speler die vandaag internationaal nog supergoed in de markt ligt en dat is niet omdat hij niet goed zou kunnen voetballen. We kunnen hem verkopen, maar zullen dat zeker niet doen. We willen met die jongen aan de slag", aldus De Condé.

Bonsu Baah gaat alsnog helemaal doorbreken ...

Meest recent

Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

1
1
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

110
110
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

54
54
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

128
128
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

64
64
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

460
460
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

309
309
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

216
216
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

446
446
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

70
70
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

62
62
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

62
62
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

41
41
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

224
224
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

73
73
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

150
150
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

216
216
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

423
423
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

127
127
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

186
186
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

137
137
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

698
698
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

654
654
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

49
49
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

417
417

Meer sportnieuws