'Club en Genk gaan transferstrijd aan om international'

door
'Club en Genk gaan transferstrijd aan om international'

Sinds zaterdag heeft de zomerse transfermarkt officieel zijn deuren geopend in België. De ploegen uit de Jupiler Pro League speuren dan ook naarstig naar interessante aanwinsten en komen daarbij ook in mekaars vaarwater terecht. Zo zouden Club Brugge en KRC Genk bikkelen om een nieuwe aanvaller.

Blauw-Zwart leek lange tijd op weg naar een mislukt seizoen. Maar met een spectaculaire remonte in de Play-Offs kroonde Club Brugge zich alsnog tot landskampioen. De West-Vlamingen wil de ingeslagen onder coach Nicky Hayen dan ook voortzetten. Al is extra versterking daarvoor geen overbodige luxe.

Club wil volgend seizoen namelijk opnieuw scoren op meerdere fronten en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in breedte. Bovendien kunnen smaakmakers als Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa deze zomer vertrekken. Een nieuwe (flank)aanvaller is bijgevolg welgekomen.

LEES OOK: KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Versterking voor Fink

Genk moet daarentegen terugblikken op een ronduit teleurstellend seizoen. En dus besloot de clubleiding om in te grijpen. Zo werd Thorsten Fink inmiddels aangesteld als nieuwe trainer. Die kreeg met Jarne Steuckers al een eerste aanwinst ter beschikking en ook diens STVV-ploegmaat Matte Smets lijkt onderweg.

Maar een extra aanvallende kracht mag er mogelijk ook nog bij, zeker gezien de onbeschikbaarheid van Luca Oyen en de mogelijke transfers van Bilal El Khannouss en Anouar Aït El-Hadj. En daarvoor zou Genk net zoals Club Brugge denken aan een target dat al eerder op de verlanglijst stond.

Chileense international

Zo meldt Punto Seguido dat beide Belgische clubs hun zinnen hebben gezet op Alexander Aravena. Deze 21-jarige flankaanvaller, die ook in een centrale rol uit de voeten kan, is momenteel aan de slag in eigen land bij CD Universidad Católica en heeft inmiddels een 9tal caps bij Chili achter zijn naam staan. In hun recente verleden werd hij ook al in verband gebracht met zowel Club als Genk, die interesse zou nog steeds actueel zijn. Maar volgens sportief manager José María Buljubasich is het dossier lang niet vergevorderd. "We zullen wat er met Alexander gebeurt, maar momenteel hebben we nog geen concrete aanbieding", vertelde hij tegenover TNT.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

2
2
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

182
182
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

59
59
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

104
104
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

215
215
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

45
45
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

19
19
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

37
37
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

69
69
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

139
139
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

74
74
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

96
96
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

171
171
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

196
196
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

218
218
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

61
61
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

260
260
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

162
162
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

176
176
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

119
119
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

277
277
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

286
286

Meer sportnieuws