Rode Duivel gaat door tot WK 2026: “Altijd beschikbaar”

door
Rode Duivel gaat door tot WK 2026: “Altijd beschikbaar”

Vanavond gaat het Europees Kampioenschap in Duitsland van start. De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Slowakije namens de eerste groepswedstrijd en Yannick Carrasco gaf een persconferentie.

Daar sprak hij onder meer over zijn toekomst als Rode Duivel. Carrasco is momenteel actief in de Saudische Pro League, maar kreeg toch een plekje in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. Tegenover Het Nieuwsblad sprak hij over zijn toekomst.

LEES OOK: Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Altijd beschikbaar

Carrasco liet weten zeker nog door te gaan tot het WK 2026. “Ik ben nog jong, hé. Ik hoop dat de Rode Duivels me dan nog nodig zullen hebben. Ik blijf zolang als mogelijk beschikbaar voor mijn land”, aldus Carrasco.

De buitenspeler speelt dan mogelijk in de Jupiler Pro League. Carrasco staat open voor een terugkeer naar de Belgische velden en flirtte openlijk met KRC Genk. Voorlopig geniet de winger van het lucratieve leven in Saudi-Arabië.

Luxeleven

Carrasco heeft een lucratief contract in Saudi-Arabië en kan zeker niet klagen. “Mijn levenskwaliteit is er even goed als toen ik nog bij Atletico Madrid voetbalde. Het zijn er zeer aimabele mensen, het weer is er goed. We konden kiezen om in een apart huis te gaan wonen of in een compound.”

Qua niveau beseft Carrasco dat er een verschil is tegenover de Europese competities. “Ik heb natuurlijk in Spanje gespeeld en dat is één van de beste competities ter wereld. Die vergelijking kun je niet maken, maar het spelniveau in Saudi-Arabië stijgt stap per stap”, klinkt het.

Denk jij dat Carrasco in 2026 nog Rode Duivel zal zijn?

Meest recent

DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

61
61
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

33
33
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

310
310
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

242
242
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

71
71
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

119
119
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

42
42
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

69
69
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

340
340
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

48
48
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

48
48
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

112
112
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

113
113
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

168
168
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

38
38
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

154
154
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

354
354
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

113
113
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

204
204
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

56
56
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

232
232
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

374
374
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

162
162
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

420
420

Meer sportnieuws