Rode Duivel gaat door tot WK 2026: “Altijd beschikbaar”

104
Rode Duivel gaat door tot WK 2026: “Altijd beschikbaar”

Vanavond gaat het Europees Kampioenschap in Duitsland van start. De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Slowakije namens de eerste groepswedstrijd en Yannick Carrasco gaf een persconferentie.

Daar sprak hij onder meer over zijn toekomst als Rode Duivel. Carrasco is momenteel actief in de Saudische Pro League, maar kreeg toch een plekje in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. Tegenover Het Nieuwsblad sprak hij over zijn toekomst.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Altijd beschikbaar

Carrasco liet weten zeker nog door te gaan tot het WK 2026. “Ik ben nog jong, hé. Ik hoop dat de Rode Duivels me dan nog nodig zullen hebben. Ik blijf zolang als mogelijk beschikbaar voor mijn land”, aldus Carrasco.

De buitenspeler speelt dan mogelijk in de Jupiler Pro League. Carrasco staat open voor een terugkeer naar de Belgische velden en flirtte openlijk met KRC Genk. Voorlopig geniet de winger van het lucratieve leven in Saudi-Arabië.

Luxeleven

Carrasco heeft een lucratief contract in Saudi-Arabië en kan zeker niet klagen. “Mijn levenskwaliteit is er even goed als toen ik nog bij Atletico Madrid voetbalde. Het zijn er zeer aimabele mensen, het weer is er goed. We konden kiezen om in een apart huis te gaan wonen of in een compound.”

Qua niveau beseft Carrasco dat er een verschil is tegenover de Europese competities. “Ik heb natuurlijk in Spanje gespeeld en dat is één van de beste competities ter wereld. Die vergelijking kun je niet maken, maar het spelniveau in Saudi-Arabië stijgt stap per stap”, klinkt het.

Denk jij dat Carrasco in 2026 nog Rode Duivel zal zijn?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

13
13
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

11
11
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

10
10
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

30
30
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

114
114
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

24
24
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

87
87
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

175
175
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

59
59
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

81
81
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

889
889
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

853
853
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

150
150
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

130
130
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws