Rode Duivel gaat door tot WK 2026: “Altijd beschikbaar”

103 stemmen
Rode Duivel gaat door tot WK 2026: “Altijd beschikbaar”

Vanavond gaat het Europees Kampioenschap in Duitsland van start. De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Slowakije namens de eerste groepswedstrijd en Yannick Carrasco gaf een persconferentie.

Daar sprak hij onder meer over zijn toekomst als Rode Duivel. Carrasco is momenteel actief in de Saudische Pro League, maar kreeg toch een plekje in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. Tegenover Het Nieuwsblad sprak hij over zijn toekomst.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Altijd beschikbaar

Carrasco liet weten zeker nog door te gaan tot het WK 2026. “Ik ben nog jong, hé. Ik hoop dat de Rode Duivels me dan nog nodig zullen hebben. Ik blijf zolang als mogelijk beschikbaar voor mijn land”, aldus Carrasco.

De buitenspeler speelt dan mogelijk in de Jupiler Pro League. Carrasco staat open voor een terugkeer naar de Belgische velden en flirtte openlijk met KRC Genk. Voorlopig geniet de winger van het lucratieve leven in Saudi-Arabië.

Luxeleven

Carrasco heeft een lucratief contract in Saudi-Arabië en kan zeker niet klagen. “Mijn levenskwaliteit is er even goed als toen ik nog bij Atletico Madrid voetbalde. Het zijn er zeer aimabele mensen, het weer is er goed. We konden kiezen om in een apart huis te gaan wonen of in een compound.”

Qua niveau beseft Carrasco dat er een verschil is tegenover de Europese competities. “Ik heb natuurlijk in Spanje gespeeld en dat is één van de beste competities ter wereld. Die vergelijking kun je niet maken, maar het spelniveau in Saudi-Arabië stijgt stap per stap”, klinkt het.

Denk jij dat Carrasco in 2026 nog Rode Duivel zal zijn?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

39
39
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

37
37
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

51
51
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

142
142
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

103
103
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

179
179
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

85
85
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

403
403
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

117
117
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

251
251
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

753
753
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

546
546
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

118
118
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

263
263
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

864
864
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

130
130
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

230
230
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

583
583
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

597
597
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1021
1021
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

366
366
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

559
559
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

360
360

Meer sportnieuws