Carrasco staat open voor terugkeer en flirt met JPL-club

door
Carrasco staat open voor terugkeer en flirt met JPL-club

De Rode Duivels hebben hun kamp al opgemaakt in Duitsland en zijn klaar om het EK aan te vangen. Vandaag sprak Yannick Carrasco met de pers. De buitenspeler liet zich tegenover Het Nieuwsblad uit over een mogelijke terugkeer naar België.

Carrasco ging van Atlético Madrid naar Al-Shabab en koos voor het grote geld. Ondanks dat de vleugelspeler in de anonimiteit in het Midden-Oosten zijn voetbalkunsten tentoonstelt selecteerde bondscoach Domenico Tedesco hem voor het EK in Duitsland.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Terugkeer op tafel

Carrasco zelf staat zeker open voor een terugkeer naar de Belgische velden. In het verleden droeg hij het shirt van KRC Genk, maar nog voor een doorbraak trok hij al naar AS Monaco. "Het is moeilijk om nu al te praten over beslissingen in de toekomst, maar ik sta er zeker voor open om op termijn na te denken over een terugkeer naar België.”

Carrasco flirt dan ook openlijk met jeugdclub KRC Genk. Een vertrek uit Saudi-Arabië is mogelijk, maar hij zal wel een pak moeten inleveren om in de Jupiler Pro League te kunnen spelen. “Toen ik destijds bij Monaco niet speelde, was er al interesse. Ik denk dat KRC Genk toen geïnformeerd heeft. Maar ik wist dat ik weer zou gaan spelen bij Monaco, dat was toen geen optie."

KRC Genk

Een terugkeer naar het oude nest is aldus een optie en KRC Genk kan alle kwaliteit goed gebruiken. De Limburgers kenden een teleurstellend seizoen en nieuwbakken coach Thorsten Fink is al volop bezig met versterkingen. Jarne Steuckers van STVV werd al binnengehaald en ook Matte Smets is op komst.

Zie jij Carrasco terugkeren naar KRC Genk?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

104
104
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

104
104
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

285
285
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

403
403
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

327
327
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

157
157
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

91
91
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

562
562
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

340
340
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

392
392
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

220
220
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

354
354
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

812
812
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

278
278
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws