Carrasco staat open voor terugkeer en flirt met JPL-club

door
Carrasco staat open voor terugkeer en flirt met JPL-club

De Rode Duivels hebben hun kamp al opgemaakt in Duitsland en zijn klaar om het EK aan te vangen. Vandaag sprak Yannick Carrasco met de pers. De buitenspeler liet zich tegenover Het Nieuwsblad uit over een mogelijke terugkeer naar België.

Carrasco ging van Atlético Madrid naar Al-Shabab en koos voor het grote geld. Ondanks dat de vleugelspeler in de anonimiteit in het Midden-Oosten zijn voetbalkunsten tentoonstelt selecteerde bondscoach Domenico Tedesco hem voor het EK in Duitsland.

LEES OOK: JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Terugkeer op tafel

Carrasco zelf staat zeker open voor een terugkeer naar de Belgische velden. In het verleden droeg hij het shirt van KRC Genk, maar nog voor een doorbraak trok hij al naar AS Monaco. "Het is moeilijk om nu al te praten over beslissingen in de toekomst, maar ik sta er zeker voor open om op termijn na te denken over een terugkeer naar België.”

Carrasco flirt dan ook openlijk met jeugdclub KRC Genk. Een vertrek uit Saudi-Arabië is mogelijk, maar hij zal wel een pak moeten inleveren om in de Jupiler Pro League te kunnen spelen. “Toen ik destijds bij Monaco niet speelde, was er al interesse. Ik denk dat KRC Genk toen geïnformeerd heeft. Maar ik wist dat ik weer zou gaan spelen bij Monaco, dat was toen geen optie."

KRC Genk

Een terugkeer naar het oude nest is aldus een optie en KRC Genk kan alle kwaliteit goed gebruiken. De Limburgers kenden een teleurstellend seizoen en nieuwbakken coach Thorsten Fink is al volop bezig met versterkingen. Jarne Steuckers van STVV werd al binnengehaald en ook Matte Smets is op komst.

Zie jij Carrasco terugkeren naar KRC Genk?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

99
99
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

110
110
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

28
28
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

134
134
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

206
206
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

246
246
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

511
511
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

99
99
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

472
472
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

545
545
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

174
174
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

176
176
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

245
245
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

685
685
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

310
310
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

154
154
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws