Cercle Brugge strikt twee fraaie oefenpartners

221
Cercle Brugge strikt twee fraaie oefenpartners

Cercle Brugge heeft een boerenjaar achter de rug. De Vereniging tekende voor een knappe vierde plaats en mag volgend seizoen Europa in. Een goede voorbereiding moet de Bruggelingen helpen om zich klaar te stomen.

Cercle ontpopte zich onder Miron Muslic tot een ploeg waar niemand graag tegen speelt. Met energiek en duelkrachtig voetbal maakten de troepen van de Oostenrijker het zowat elke ploeg lastig. Groen-Zwart was ook nog eens ei zo na boeman voor de buren van Club in de titelstrijd. Volgend seizoen willen ze in Brugge een even prominente rol vertolken.

LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

Feyenoord en AS Monaco

Cercle maakte ondertussen op zijn website al zijn voorbereiding bekend op het komende seizoen. De eerste veldtraining zal op 24 juni plaatsvinden, waarna vijf dagen later een fandag ingepland staat (29 juni). Daarna volgt van 1 tot 6 juli een stage in het Nederlandse Venray. Cercle zal er oefenen tegen het Cypriotische AEK Larnaca.

Vervolgens staan er twee mooie oefenduels op het programma. Op 13 juli speelt Cercle achter gesloten deuren tegen moederclub AS Monaco. Een week later kijkt het de Nederlandse topclub Feyenoord in de ogen. Vijf dagen later is het dan money time met de tweede voorronde van de Europa League.

Eerste competitiewedstrijd tegen Westerlo

Op zondag 28 juli begint Cercle dan aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een uitwedstrijd op het veld van KVC Westerlo. Groen-Zwart hoopt er meteen de toon te zetten voor een nieuwe succesvolle campagne.

Op speeldagen 2 en 3 ontvangt Cercle respectievelijk KV Kortrijk en Beerschot.

Zal Cercle een even goed seizoen draaien?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

5
5
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

47
47
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

41
41
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

56
56
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

21
21
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

120
120
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

114
114
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

147
147
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

188
188
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

77
77
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

44
44
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

198
198
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

98
98
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

173
173
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

78
78
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

417
417
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

275
275
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

243
243
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1022
1022
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

418
418
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws