'Club met voetjes op de grond: transfersom van 8 à 10 miljoen'

door
'Club met voetjes op de grond: transfersom van 8 à 10 miljoen'

Club Brugge is als landskampioen inmiddels verzekerd van een plekje in de vernieuwde Champions League. Om daarin meteen een goede beurt te maken, heeft de huidige selectie wel nood aan extra versterking. Daarvoor wordt onder meer naar de Eredivisie gelonkt.

De kersverse kampioen wist eerder deze maand alvast duidelijkheid te scheppen over de trainerspositie. Maandagavond werd immers bekend gemaakt dat Nicky Hayen en zijn staff aan boord zullen blijven. De kampioenenmaker werd voor zijn geweldige parcours beloond met een contract van onbepaalde duur.

Nu dat dossier achter de rug is, wordt vooral richting Dévy Rigaux gekeken. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

LEES OOK: Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

Middenvelder in vizier

Met de controlerende middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst binnen en zo zullen er nog meer volgen. Zo lijkt ook de Argentijnse verdediger Zaid Romero onderweg naar Brugge, terwijl een nieuwe spits als vervanger van Igor Thiago één van de grote transferprioriteiten is.

Maar ook op andere posities wordt naar versterking in de breedte gezocht. Zo raakte donderdag bekend dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Ryan Flamingo. Deze 21-jarige Nederlander is eveneens een defensief ingestelde middenvelder, maar kan ook in andere rollen uit de voeten.

PSV in pole-positie

Afgelopen seizoen speelde Flamingo op huurbasis voor FC Utrecht, dat hem inmiddels definitief overnam van Sassuolo. De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Eindhovens Dagblad. Al schat men de kansen van Blauw-Zwart daar niet al te hoog in.

Zo zou Flamingo zelf zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar PSV, dat inmiddels aan de onderhandelingstafel plaatsnam met Utrecht. Daarnaast speelt ook het kostenplaatje in het nadeel van de Bruggelingen. Zo zou Utrecht mikken op een slordige 8 à 10 miljoen euro, weliswaar deels via bonussen.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

45
45
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

12
12
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

12
12
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

78
78
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

20
20
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

134
134
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

255
255
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

75
75
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

117
117
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

83
83
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

93
93
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

294
294
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

122
122
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

114
114
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

72
72
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

506
506
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

248
248
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

28
28
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

618
618
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

388
388
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

417
417
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

90
90
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

373
373
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

457
457
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

113
113

Meer sportnieuws