'Club met voetjes op de grond: transfersom van 8 à 10 miljoen'

1293 stemmen
'Club met voetjes op de grond: transfersom van 8 à 10 miljoen'

Club Brugge is als landskampioen inmiddels verzekerd van een plekje in de vernieuwde Champions League. Om daarin meteen een goede beurt te maken, heeft de huidige selectie wel nood aan extra versterking. Daarvoor wordt onder meer naar de Eredivisie gelonkt.

De kersverse kampioen wist eerder deze maand alvast duidelijkheid te scheppen over de trainerspositie. Maandagavond werd immers bekend gemaakt dat Nicky Hayen en zijn staff aan boord zullen blijven. De kampioenenmaker werd voor zijn geweldige parcours beloond met een contract van onbepaalde duur.

Nu dat dossier achter de rug is, wordt vooral richting Dévy Rigaux gekeken. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Middenvelder in vizier

Met de controlerende middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst binnen en zo zullen er nog meer volgen. Zo lijkt ook de Argentijnse verdediger Zaid Romero onderweg naar Brugge, terwijl een nieuwe spits als vervanger van Igor Thiago één van de grote transferprioriteiten is.

Maar ook op andere posities wordt naar versterking in de breedte gezocht. Zo raakte donderdag bekend dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Ryan Flamingo. Deze 21-jarige Nederlander is eveneens een defensief ingestelde middenvelder, maar kan ook in andere rollen uit de voeten.

PSV in pole-positie

Afgelopen seizoen speelde Flamingo op huurbasis voor FC Utrecht, dat hem inmiddels definitief overnam van Sassuolo. De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Eindhovens Dagblad. Al schat men de kansen van Blauw-Zwart daar niet al te hoog in.

Zo zou Flamingo zelf zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar PSV, dat inmiddels aan de onderhandelingstafel plaatsnam met Utrecht. Daarnaast speelt ook het kostenplaatje in het nadeel van de Bruggelingen. Zo zou Utrecht mikken op een slordige 8 à 10 miljoen euro, weliswaar deels via bonussen.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

42
42
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

69
69
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

227
227
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

83
83
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

85
85
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

146
146
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

181
181
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

196
196
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

63
63
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

153
153
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

291
291
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

379
379
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

82
82
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

539
539
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

453
453
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

645
645
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

250
250
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

307
307
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

933
933
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

497
497
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

462
462
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

622
622

Meer sportnieuws