'Club met voetjes op de grond: transfersom van 8 à 10 miljoen'

door
'Club met voetjes op de grond: transfersom van 8 à 10 miljoen'

Club Brugge is als landskampioen inmiddels verzekerd van een plekje in de vernieuwde Champions League. Om daarin meteen een goede beurt te maken, heeft de huidige selectie wel nood aan extra versterking. Daarvoor wordt onder meer naar de Eredivisie gelonkt.

De kersverse kampioen wist eerder deze maand alvast duidelijkheid te scheppen over de trainerspositie. Maandagavond werd immers bekend gemaakt dat Nicky Hayen en zijn staff aan boord zullen blijven. De kampioenenmaker werd voor zijn geweldige parcours beloond met een contract van onbepaalde duur.

Nu dat dossier achter de rug is, wordt vooral richting Dévy Rigaux gekeken. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Middenvelder in vizier

Met de controlerende middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst binnen en zo zullen er nog meer volgen. Zo lijkt ook de Argentijnse verdediger Zaid Romero onderweg naar Brugge, terwijl een nieuwe spits als vervanger van Igor Thiago één van de grote transferprioriteiten is.

Maar ook op andere posities wordt naar versterking in de breedte gezocht. Zo raakte donderdag bekend dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Ryan Flamingo. Deze 21-jarige Nederlander is eveneens een defensief ingestelde middenvelder, maar kan ook in andere rollen uit de voeten.

PSV in pole-positie

Afgelopen seizoen speelde Flamingo op huurbasis voor FC Utrecht, dat hem inmiddels definitief overnam van Sassuolo. De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Eindhovens Dagblad. Al schat men de kansen van Blauw-Zwart daar niet al te hoog in.

Zo zou Flamingo zelf zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar PSV, dat inmiddels aan de onderhandelingstafel plaatsnam met Utrecht. Daarnaast speelt ook het kostenplaatje in het nadeel van de Bruggelingen. Zo zou Utrecht mikken op een slordige 8 à 10 miljoen euro, weliswaar deels via bonussen.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

33
33
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

28
28
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

66
66
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

77
77
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

371
371
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

52
52
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

207
207
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

57
57
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

113
113
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

693
693
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

81
81
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

193
193
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

476
476
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

122
122
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

317
317
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

73
73
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

408
408
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

735
735
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

220
220
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

717
717
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

177
177
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

399
399
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

117
117
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

248
248

Meer sportnieuws