'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

door
'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

Bob Madou is er stellig van overtuigd dat de beste deals te rapen vallen nog voor de transfermarkt officieel haar deuren opent. Club Brugge blijkt dan ook al erg druk in de weer op de mercato. Vooral in de as van het veld is er veel werk aan de winkel.

Niet alleen zoekt Blauw-Zwart diep in de punt nog een opvolger voor Igor Thiago, ook centraal achterin en op het middenveld staan er een aantal vacatures open. Al werden die met de komst van Ardon Jashari en Zaid Romero, die allicht snel officieel zal worden voorgesteld, reeds deels ingevuld.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Club zoekt middenvelder(s)

Toch is het huiswerk van Dévy Rigaux vooral op het middenveld nog lang niet af. Tenslotte werd het aflopend contract van Éder Balanta niet meer verlengd, terwijl ook Raphael Onyedika, Denis Odoi en Casper Nielsen mogelijk de deur van het Jan Breydelstadion achter zich dicht zullen trekken.

In dat opzicht is Club volgens VI een van de gegadigden voor Ryan Flamingo, in het afgelopen seizoen goed voor drie doelpunten en één assist in 35 optredens op huurbasis bij Utrecht. Met het oog om snel winst te boeken besloot men zijn aankoopoptie van 2,75 miljoen daar dan ook te lichten.

Pittig prijskaartje Flamingo

De 21-jarige Nederlander staat vooral nadrukkelijk op de verlanglijst van PSV, dat ondertussen reeds meerdere pogingen ondernam om hem los te weken. Utrecht houdt evenwel voet bij stuk dat het geen haast heeft om te cashen en heeft daarom een uiterst pittig prijskaartje op Flamingo geplakt.

Het nummer zes zou namelijk een soortgelijk bedrag moeten opbrengen als Quinten Timber destijds, die voor ongeveer 8,5 miljoen naar Feyenoord verhuisde. Zelf ziet Flamingo, die ook op interesse van RB Leizpig en enkele Italiaanse clubs kan rekenen, een verhuis naar Eindhoven alvast zitten.

Opvolger van Onyedika?

Club zal dus een stevige inspanning moeten leveren wil het hem naar Jan Breydel lokken. Verwacht wordt alleszins dat alle gegadigden hun belangstelling weldra concreet zullen maken. Afwachten hoe diep onze landskampioen, die geen gekke dingen wil doen, bereid is om in de buidel te tasten.

Denkt u dat Flamingo naar Club zal verhuizen?

Meest recent

STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

17
17
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

8
8
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

37
37
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

139
139
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

86
86
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

35
35
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

281
281
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

219
219
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

523
523
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

74
74
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

136
136
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

397
397
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

327
327
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

184
184
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

140
140
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

107
107
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

491
491
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

95
95
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

353
353
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

145
145
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

906
906
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

468
468
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

148
148

Meer sportnieuws