'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

door
'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

Bob Madou is er stellig van overtuigd dat de beste deals te rapen vallen nog voor de transfermarkt officieel haar deuren opent. Club Brugge blijkt dan ook al erg druk in de weer op de mercato. Vooral in de as van het veld is er veel werk aan de winkel.

Niet alleen zoekt Blauw-Zwart diep in de punt nog een opvolger voor Igor Thiago, ook centraal achterin en op het middenveld staan er een aantal vacatures open. Al werden die met de komst van Ardon Jashari en Zaid Romero, die allicht snel officieel zal worden voorgesteld, reeds deels ingevuld.

LEES OOK: Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

Club zoekt middenvelder(s)

Toch is het huiswerk van Dévy Rigaux vooral op het middenveld nog lang niet af. Tenslotte werd het aflopend contract van Éder Balanta niet meer verlengd, terwijl ook Raphael Onyedika, Denis Odoi en Casper Nielsen mogelijk de deur van het Jan Breydelstadion achter zich dicht zullen trekken.

In dat opzicht is Club volgens VI een van de gegadigden voor Ryan Flamingo, in het afgelopen seizoen goed voor drie doelpunten en één assist in 35 optredens op huurbasis bij Utrecht. Met het oog om snel winst te boeken besloot men zijn aankoopoptie van 2,75 miljoen daar dan ook te lichten.

Pittig prijskaartje Flamingo

De 21-jarige Nederlander staat vooral nadrukkelijk op de verlanglijst van PSV, dat ondertussen reeds meerdere pogingen ondernam om hem los te weken. Utrecht houdt evenwel voet bij stuk dat het geen haast heeft om te cashen en heeft daarom een uiterst pittig prijskaartje op Flamingo geplakt.

Het nummer zes zou namelijk een soortgelijk bedrag moeten opbrengen als Quinten Timber destijds, die voor ongeveer 8,5 miljoen naar Feyenoord verhuisde. Zelf ziet Flamingo, die ook op interesse van RB Leizpig en enkele Italiaanse clubs kan rekenen, een verhuis naar Eindhoven alvast zitten.

Opvolger van Onyedika?

Club zal dus een stevige inspanning moeten leveren wil het hem naar Jan Breydel lokken. Verwacht wordt alleszins dat alle gegadigden hun belangstelling weldra concreet zullen maken. Afwachten hoe diep onze landskampioen, die geen gekke dingen wil doen, bereid is om in de buidel te tasten.

Denkt u dat Flamingo naar Club zal verhuizen?

Meest recent

Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

3
3
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

203
203
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

23
23
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

104
104
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

51
51
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

32
32
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

133
133
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

30
30
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

190
190
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

163
163
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

27
27
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

323
323
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

109
109
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

52
52
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

85
85
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

56
56
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

270
270
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

382
382
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

84
84
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

498
498
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

676
676
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

248
248
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

191
191
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

674
674

Meer sportnieuws