'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

door
'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

Bob Madou is er stellig van overtuigd dat de beste deals te rapen vallen nog voor de transfermarkt officieel haar deuren opent. Club Brugge blijkt dan ook al erg druk in de weer op de mercato. Vooral in de as van het veld is er veel werk aan de winkel.

Niet alleen zoekt Blauw-Zwart diep in de punt nog een opvolger voor Igor Thiago, ook centraal achterin en op het middenveld staan er een aantal vacatures open. Al werden die met de komst van Ardon Jashari en Zaid Romero, die allicht snel officieel zal worden voorgesteld, reeds deels ingevuld.

LEES OOK: Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Club zoekt middenvelder(s)

Toch is het huiswerk van Dévy Rigaux vooral op het middenveld nog lang niet af. Tenslotte werd het aflopend contract van Éder Balanta niet meer verlengd, terwijl ook Raphael Onyedika, Denis Odoi en Casper Nielsen mogelijk de deur van het Jan Breydelstadion achter zich dicht zullen trekken.

In dat opzicht is Club volgens VI een van de gegadigden voor Ryan Flamingo, in het afgelopen seizoen goed voor drie doelpunten en één assist in 35 optredens op huurbasis bij Utrecht. Met het oog om snel winst te boeken besloot men zijn aankoopoptie van 2,75 miljoen daar dan ook te lichten.

Pittig prijskaartje Flamingo

De 21-jarige Nederlander staat vooral nadrukkelijk op de verlanglijst van PSV, dat ondertussen reeds meerdere pogingen ondernam om hem los te weken. Utrecht houdt evenwel voet bij stuk dat het geen haast heeft om te cashen en heeft daarom een uiterst pittig prijskaartje op Flamingo geplakt.

Het nummer zes zou namelijk een soortgelijk bedrag moeten opbrengen als Quinten Timber destijds, die voor ongeveer 8,5 miljoen naar Feyenoord verhuisde. Zelf ziet Flamingo, die ook op interesse van RB Leizpig en enkele Italiaanse clubs kan rekenen, een verhuis naar Eindhoven alvast zitten.

Opvolger van Onyedika?

Club zal dus een stevige inspanning moeten leveren wil het hem naar Jan Breydel lokken. Verwacht wordt alleszins dat alle gegadigden hun belangstelling weldra concreet zullen maken. Afwachten hoe diep onze landskampioen, die geen gekke dingen wil doen, bereid is om in de buidel te tasten.

Denkt u dat Flamingo naar Club zal verhuizen?

Meest recent

Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

9
9
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

15
15
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1233
1233
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

52
52
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

150
150
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

22
22
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

455
455
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

433
433
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

62
62
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

37
37
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

108
108
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

91
91
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

44
44
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

89
89
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

201
201
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

50
50
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

114
114
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

19
19
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

55
55
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

25
25
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

264
264
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

133
133
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

112
112
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

200
200

Meer sportnieuws