'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

door
'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

Bob Madou is er stellig van overtuigd dat de beste deals te rapen vallen nog voor de transfermarkt officieel haar deuren opent. Club Brugge blijkt dan ook al erg druk in de weer op de mercato. Vooral in de as van het veld is er veel werk aan de winkel.

Niet alleen zoekt Blauw-Zwart diep in de punt nog een opvolger voor Igor Thiago, ook centraal achterin en op het middenveld staan er een aantal vacatures open. Al werden die met de komst van Ardon Jashari en Zaid Romero, die allicht snel officieel zal worden voorgesteld, reeds deels ingevuld.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club zoekt middenvelder(s)

Toch is het huiswerk van Dévy Rigaux vooral op het middenveld nog lang niet af. Tenslotte werd het aflopend contract van Éder Balanta niet meer verlengd, terwijl ook Raphael Onyedika, Denis Odoi en Casper Nielsen mogelijk de deur van het Jan Breydelstadion achter zich dicht zullen trekken.

In dat opzicht is Club volgens VI een van de gegadigden voor Ryan Flamingo, in het afgelopen seizoen goed voor drie doelpunten en één assist in 35 optredens op huurbasis bij Utrecht. Met het oog om snel winst te boeken besloot men zijn aankoopoptie van 2,75 miljoen daar dan ook te lichten.

Pittig prijskaartje Flamingo

De 21-jarige Nederlander staat vooral nadrukkelijk op de verlanglijst van PSV, dat ondertussen reeds meerdere pogingen ondernam om hem los te weken. Utrecht houdt evenwel voet bij stuk dat het geen haast heeft om te cashen en heeft daarom een uiterst pittig prijskaartje op Flamingo geplakt.

Het nummer zes zou namelijk een soortgelijk bedrag moeten opbrengen als Quinten Timber destijds, die voor ongeveer 8,5 miljoen naar Feyenoord verhuisde. Zelf ziet Flamingo, die ook op interesse van RB Leizpig en enkele Italiaanse clubs kan rekenen, een verhuis naar Eindhoven alvast zitten.

Opvolger van Onyedika?

Club zal dus een stevige inspanning moeten leveren wil het hem naar Jan Breydel lokken. Verwacht wordt alleszins dat alle gegadigden hun belangstelling weldra concreet zullen maken. Afwachten hoe diep onze landskampioen, die geen gekke dingen wil doen, bereid is om in de buidel te tasten.

Denkt u dat Flamingo naar Club zal verhuizen?

Meest recent

Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

14
14
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

21
21
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

28
28
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

102
102
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

129
129
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

223
223
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

158
158
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

296
296
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

75
75
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

83
83
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

112
112
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

44
44
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

270
270
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

125
125
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

489
489
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

270
270
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

115
115
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

533
533
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

768
768
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

109
109
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

480
480
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

474
474

Meer sportnieuws