Geen Van Bommel of Tedesco: Milan kondigt nieuwe coach aan

door
Geen Van Bommel of Tedesco: Milan kondigt nieuwe coach aan

Mark van Bommel zwaaide deze zomer na twee seizoenen af bij Antwerp. Het wordt nog afwachten waar de toekomst van de Nederlandse trainer zal liggen. Er mogen wel alsmaar meer opties geschrapt worden, want verschillende clubs hebben intussen een andere coach gekozen.

De voorbije maanden werden vooral Feyenoord en AC Milan genoemd als mogelijke bestemmingen voor Van Bommel. In Rotterdam werd deze week echter Brian Priske voorgesteld als nieuwe trainer - uitgerekend zijn voorganger bij Antwerp dus.

LEES OOK: 'Zeer verrassende transferwending rond Origi'

Milan kiest niet voor Van Bommel of Tedesco

Bij AC Milan gold Van Bommel zelfs een tijdje als de topfavoriet om Stefano Pioli op te volgen. Vooral zijn ex-ploegmaat Zlatan Ibrahimovic, tegenwoordig adviseur bij de Rossoneri, zou aangedrongen hebben op zijn komst. Milan bestudeerde echter ook nog heel wat andere kandidaten. Ook bondscoach Domenico Tedesco werd bijvoorbeeld genoemd.

Maar uiteindelijk is de keuze op geen van beiden gevallen. Milan kondigde donderdag immers aan dat Paulo Fonseca de nieuwe trainer zal worden. De 51-jarige Portugees tekende een overeenkomst voor drie seizoenen in San Siro.

Fonseca moet nieuwe successen brengen

Fonseca komt over van Lille, waar hij de voorbije twee seizoenen aan de slag was. Hij parkeerde Les Dogues dit seizoen op de vierde plaats in de Ligue 1, waarmee hij op twee punten van een Champions League-ticket strandde. In de Conference League sneuvelden ze in de kwartinale na strafschoppen tegen Aston Villa.

In het verleden was Fonseca nog aan de slag bij onder meer FC Porto, Sporting Braga, Shakhtar Donetsk en AS Roma. Hij moet Milan nu weer aan prijzen helpen, nadat ze afgelopen seizoen met lege handen achterbleven. Ze eindigden in de Serie A als tweede op ruime afstand van kampioen Inter, terwijl ze zowel in de beker als de Europa League in de kwartfinale eruit gingen.

Goede keuze van AC Milan?

Meest recent

'Zeer verrassende transferwending rond Origi'

Hoe zou het nog zijn met Divock Origi? De ex-Rode Duivel is intussen al bijna anderhalf jaar ...

18
18
Alderweireld onthult: Antwerp was niet eerste keuze

Afgelopen zomer zette Toby Alderweireld een punt achter een rijkgevulde profcarrière. Dat ...

27
27
'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

24
24
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

173
173
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

77
77
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

108
108
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

353
353
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

88
88
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

197
197
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

37
37
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

198
198
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

36
36
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

161
161
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

445
445
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

88
88
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

294
294
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

76
76
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

126
126
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

85
85
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

600
600
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

35
35
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

231
231
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

808
808

Meer sportnieuws