Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

door
Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

De vraagtekens rond Jan Vertonghen nemen almaar toe. Op de korte termijn valt het af te wachten wanneer Domenico Tedesco een beroep kan doen op de 37-jarige verdediger. Na het EK moet hij dan weer de knoop doorhakken over zijn toekomst bij Anderlecht.

Daar hoopt Brian Riemer uiteraard dat hij nog een jaar langer kan rekenen op zijn defensieleider, ook Jesper Fredberg zet de deur wagenwijd open om zijn contract nog met een extra seizoen te verlengen. De bal ligt nu dus helemaal in het kamp van Vertonghen zelf.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Vertonghen op pensioen?

Recent leken alle signalen er nog op te wijzen dat hij nog geen zin had om zijn schoenen definitief aan de haak te hangen. Zowel in de documentaire Mauve als in een gesprek met Het Nieuwsblad hintte Vertonghen duidelijk op een verlengd verblijf in het Lotto Park.

Al was daar wel een voorwaarde aan verbonden. "Ik wil alleen zeker zijn dat ik Anderlecht kan geven wat het verdient. Het laatste wat ik wil is een blok aan het been zijn van de club", klonkt het namelijk. Zijn liesblessure dreigt in dat opzicht roet in het eten te gooien.

Fredberg houdt hart vast

"Vertonghen is allergisch voor blessureleed. Dat doet hem met de dag meer twijfelen of hij wel nog een seizoen zal doorgaan. De vrees dat ie niet meer zou kunnen brengen of geven wat hij gewoon is, maalt doorheen zijn hoofd", weet Het Laatste Nieuws tenslotte.

Nadat het hem tevergeefs nog trachtte klaar te stomen voor het slot van de titelrace wacht Paars-Wit dus met een bang hart af hoe de 154-voudig Rode Duivel straks het EK zal verteren. In de tussentijd houdt Fredberg alvast de ogen open voor vers bloed achterin.

Denkt u dat Vertonghen na het EK zal stoppen?

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

76
76
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

118
118
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

166
166
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

46
46
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

335
335
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

226
226
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

65
65
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

50
50
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

136
136
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

502
502
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

257
257
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

57
57
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

56
56
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

411
411
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

336
336
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

131
131
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

206
206
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

133
133
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

209
209
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

463
463

Meer sportnieuws