Idee voor Tedesco? Engelsen halen opvallende naam bij EK-kern

78
Idee voor Tedesco? Engelsen halen opvallende naam bij EK-kern

Binnen vier dagen gaat het EK van start en dus zijn alle selecties intussen bekend. De deelnemende landen moesten vrijdagavond immers hun definitieve spelerslijst doorgeven van de UEFA, al mogen geblesseerde spelers daarin nog vervangen worden tot 24 uur voor de openingswedstrijd van hun land.

Er zullen de komende dagen dus wellicht wel nog een aantal nieuwe namen aan de EK-selecties toegevoegd worden. Dat was bijvoorbeeld maandag nog het geval bij Engeland, al maakten ze daar wel een zeer opmerkelijke keuze.

Engeland haalt 3de keeper van Man Utd bij kern

Via hun officiële kanalen lieten ze immers weten dat Tom Heaton bij de selectie gehaald wordt. Hij werd tussen 2016 en 2019 wel regelmatig opgeroepen en verzamelde in die periode drie caps, maar is intussen al 38 jaar oud en was afgelopen seizoen pas derde keeper bij Manchester United.

Heaton zal echter geen deel uitmaken van de officiële selectie, maar wordt bij de kern gehaald als 'trainingsdoelman'. Hij zal in die rol de geselecteerde doelmannen Jordan Pickford, Aaron Ramsdale en Dean Henderson komen ondersteunen.

Tedesco dacht ook al aan vierde doelman

Het kan misschien een ideetje zijn voor Domenico Tedesco. Bij de bekendmaking van zijn selectie gaf de bondscoach van de Rode Duivels immers aan dat hij ook overwogen had om nog een vierde doelman op te roepen, omdat er op die manier makkelijker getraind kan worden. In de kwalificaties deed hij daarvoor doorgaans een beroep op Arnaud Bodart (Standard).

Dat de keuze bij Engeland op Heaton gevallen is, is wel opmerkelijk. Des te meer omdat bondscoach Gareth Southgate tot enkele dagen geleden nog een vierde doelman bij de selectie had in de vorm van James Trafford (Burnley). De jongeling viel echter samen met nog enkele andere spelers af uit de ruime voorselectie.

Zou het een goed idee zijn voor Tedesco om een vierde doelman op te roepen voor de trainingen?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

51
51
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

51
51
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

144
144
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

293
293
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

272
272
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

182
182
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

141
141
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

992
992

Meer sportnieuws