'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

Club Brugge staat voor een drukke transferzomer. Na het veroveren van de titel en het straffe parcours in de Conference League zijn de nodige sterkhouders gegeerd, maar daarnaast moeten er ook nog knopen doorgehakt worden over een aantal eindecontractspelers en terugkerende huurlingen.

In die laatste categorie zit ook recordaankoop Roman Yaremchuk. De Oekraïense spits werd het afgelopen seizoen verhuurd aan Valencia, waar hij vier keer scoorde in 29 wedstrijden. Dat zijn geen overweldigende cijfers en hij zal er dan ook niet blijven, ook omdat de Spanjaarden zich geen definitieve transfer kunnen veroorloven.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Yaremchuk op weg naar Trabzonspor

In een interview met Het Nieuwsblad zette Yaremchuk enkele dagen geleden nog de deur open om komend seizoen opnieuw bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan, maar toch lijkt de tendens momenteel toch dat Club zal proberen om definitief verlost te raken van zijn flopaankoop.

De voorbije weken werd Yaremchuk alvast volop gelinkt aan een overgang naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen. Club zou nog 3 miljoen euro incasseren voor de 28-jarige.

Club Brugge slikt gigantisch verlies

Daarmee zouden ze een gigantisch verlies slikken, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen euro om Yaremchuk bij Benfica weg te kapen. Club was toen dringend op zoek naar een nieuwe topspits na het vertrek van Bas Dost en Charles De Ketelaere. Yaremchuk kon de verwachtingen echter nooit inlossen.

Zijn overgang is echter wel nog niet helemaal rond. Yaremchuk zou immers willen wachten tot na het EK om zijn handtekening te zetten - mogelijk hoopt hij zich nog in de kijker te spelen. Trabzonspor zou de deal dan weer zo snel mogelijk willen afronden.

Kan Club nog meer dan 3 miljoen vangen voor Yaremchuk?

Meest recent

Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

111
111
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

125
125
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

238
238
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

166
166
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

265
265
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

263
263
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

63
63
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

436
436
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

269
269
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

83
83
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

65
65
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

163
163
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

274
274
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

63
63
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

95
95
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

68
68
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

39
39
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

436
436
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

369
369
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

138
138
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

31
31
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

216
216
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

136
136
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78

Meer sportnieuws