Silva doet relaas van 'transfer met een onsmakelijk geurtje'

door
Silva doet relaas van 'transfer met een onsmakelijk geurtje'

Geld is het belangrijkste in het voetbal geworden. Zonde. Zo is Fabio Silva een van de ‘slachtoffers’. De Portugese aanvaller sprak duidelijk taal tegenover SPORTbible.

Silva trok van FC Porto naar Wolverhampton. Dat zorgde voor een transfer van 40 miljoen euro, ook al had hij amper iets bewezen bij het eerste elftal. Een transfer met een onsmakelijk geurtje, zeker aangezien Jorge Mendes een vinger in de pap had bij beide teams.

LEES OOK: Club Brugge beeft: Hayen reageert op vertrekgeruchten

FC Porto

"Ik trainde 's morgens mee met Porto, at met mijn familie en toen belde mijn zaakwaarnemer om me te vertellen dat we de dag erop naar Engeland zouden gaan. Ze duwden me die kant op, ik had geen keuze", zei de aanvaller. 

"Ze vertelden me dat ik niet voor het eerste team van Porto zou spelen als ik Wolves afwimpelde. Porto zat op dat moment krap bij kas en ik had er niks over te zeggen. Ze zeiden me dat ik de dag erop een vlucht had, en daarmee basta”, aldus de spits. 

Anderlecht

Nadien wordt er nog meer geleurd met de aanvaller, die via uitleenbeurten nergens iets echt kon opbouwen. Hij hoopt Wolverhampton in de zomer definitief te verlaten.

"Bij Anderlecht, PSV en Rangers keek ik de mensen in de ogen en vertelde ik dat het écht voelde alsof dit echt mijn project was. Dat vertrouwen, daar gaat het om. Ik heb het gevoel dat er bij die clubs écht in me werd geloofd, en ik denk dat ik een volledig andere speler ben als ik met een lach speel. Dan kan ik een hoger niveau halen", zei de spits.

Moet er meer controle komen op transfers?

Meest recent

Maskers vallen af bij Toby Alderweireld: "Het doet pijn..."

Het was een onthulling die niemand koud liet. Na weken van geruchten en giswerk kwam eindelijk het ...

3
3
Hasi oneens met media: "Wij hebben hem altijd nodig"

Thorgan Hazard kreeg vorige week de volle laag in bepaalde media. De aanvallende middenvelder ...

35
35
Grote ramp bij Club Brugge: dit loopt dramatisch af

Club Brugge lijkt onverslaanbaar, maar achter de mooie cijfers schuilt een onrustwekkend patroon. De ...

181
181
PSV maakt Belgische topclubs jaloers met zeer groot nieuws

PSV is een club die de afgelopen jaren de Eredivisie domineerde en het ook in Europa zeer goed deed. ...

45
45
Charleroi in crisis na volgende nederlaag: "Dit kan niet"

Rik De Mil krijgt Charleroi maar niet op de rails inzake resultaten. In Luik werd met 3-1 verloren. ...

40
40
Baseggio scherp voor Renard: "Waarom haal je hem naar RSCA?"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Besnik Hasi ligt terecht onder vuur, want de coach ...

283
283
Franse verbijstering: Vermeeren onder schietvuur bij OM

Drie keer starten, twee keer aan de rust naar de kant. Arthur Vermeeren botst met de strenge De ...

133
133
Standard viert uitbundig: "We haten die ploeg!"

Standard won de Waalse klassieker van Sporting Charleroi met 3-1. Een zege die deugd deed in de ...

91
91
Hasi onder vuur: brengt Neerpede alweer redding?

RSC Anderlecht moet winnen tegen KV Mechelen. Paars-Wit heeft geen topploeg, waardoor ze dus hun ...

193
193
'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

576
576
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

510
510
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

87
87
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

107
107
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

89
89
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

70
70
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

133
133
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

59
59
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

157
157
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

238
238
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

107
107
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

138
138
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

71
71
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

251
251
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

683
683
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

234
234

Meer sportnieuws