De Cuyper verklapt: "Of ik bij Club Brugge blijf?"

door
De Cuyper verklapt:

Maxim De Cuyper vierde zijn debuut bij de Rode Duivels. Hij deed dat goed, maar defensief werd hij niet echt getest. De linksachter zou wel eens als basisspeler aan het EK kunnen beginnen. En wat met een eventuele transfer? Een stand van zaken.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De Cuyper als basispion op het EK?

De Cuyper kan profiteren van de blessure van Arthur Theate. De linksachter van Club Brugge kreeg bij VTM de vraag of hij aan het EK zal starten als basispion. "Geen flauw idee", zei hij. Het is afwachten wat de plannen zijn van Domenico Tedesco. Ook Timothy Castagne kan eventueel op links spelen.

De Cuyper kreeg ook een vraag over zijn toekomt. Na zijn sterk seizoen en oproeping voor het EK zal de interesse toenemen. Die was er vorig jaar al. "Ja, blijkbaar (lacht). Of ik bij Club Brugge zal blijven volgend seizoen? Dat is toch de bedoeling", verklapte de aanvallend ingestelde linksachter.

Bijtekenen bij Club Brugge?

Club Brugge zal mogelijk wel aan tafel willen gaan zitten om zijn contract open te breken. De Cuyper ligt nog tot medio 2026 onder contract en als Blauw-Zwart in een goede onderhandelingspositie wil blijven zitten, kan het best het contract van De Cuyper openbreken.

De voormalige speler van KVC Westerlo heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 9 miljoen euro. Hij brak dit seizoen helemaal door bij de Bruggelingen en vooral vanuit de Bundesliga wordt de linkspoot in de gaten gehouden.

Zal er een bod komen op De Cuyper komende zomer?

Meest recent

'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

22
22
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

11
11
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

35
35
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

43
43
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

40
40
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

26
26
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

67
67
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

161
161
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

30
30
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

230
230
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

134
134
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

168
168
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

89
89
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

119
119
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

70
70
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

126
126
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

224
224
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

68
68
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

475
475
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

95
95
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

308
308
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

106
106
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

132
132

Meer sportnieuws