Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

door
Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

Een kleine twee weken voor de start van het EK, hebben de Rode Duivels hun voorlaatste oefenmatch gewonnen. Ondanks een matige tweede helft eindigde de partij op 2-0. Voor een aantal spelers werd het ook meteen een belangrijke test.

Bondscoach Domenico Tedesco bracht tegen de Montenegrijnen niet zijn beste mogelijk basiself tussen de lijnen. Zo liet hij verschillende sterkhouders rusten en probeerde hij bepaalde zaken uit. Maxim De Cuyper mocht bijvoorbeeld debuteren als linksachter en speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd.

Daarnaast was het ook uitkijken naar de prestatie van Arthur Vermeeren. Sinds zijn overstap naar Atlético Madrid heeft de jongeling amper gespeeld, desondanks nam de bondscoach hem toch in de EK-selectie op. En het jeugdproduct van Antwerp mocht zich tegen Montenegro ook tonen vanaf de aftrap.

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Duidelijk gebrek aan matchritme

In de eerste helft maakte Vermeeren een degelijke beurt. Bij momenten pakte hij uit met enkele knappe baltoetsen. Na de pauze had de middenvelder het veel lastiger om zijn stempel te drukken. Al moet gezegd worden dat het niveau van de hele ploeg naar omlaag ging in de tweede helft.

Op de krantenwebsites zijn de commentaren dan ook uiteenlopend. "Kende wat groeipijnen. De ene keer een goede infiltratie, de andere keer een mindere pass. De overtredingen in de zone van de waarheid moeten eruit", schrijft men bij Het Laatste Nieuws. "Voor een speler zonder ritme liet hij in de eerste helft een goede indruk achter. Vervolgens had hij enkele momenten van afwezigheid en hij gaf een gevaarlijke vrije trap weg", aldus La Dernière Heure.

Toekomst van Duivels

Het is dus duidelijk dat Vermeeren het lastig heeft om volledige wedstrijd uit te spelen. Niet geheel onlogisch gezien zijn situatie op clubniveau. "Probeerde regelmatig te infiltreren in de zestien. Kreeg een schietkans, maar krulde de bal voorbij de verste paal. Kon zijn gebrek aan ritme niet verbergen", stelt Het Nieuwsblad. Maar dat Vermeeren over een pak kwaliteiten beschikt, staat natuurlijk buiten kijf. "Derde basisplaats en we zien waarom Tedesco hem als de toekomst bestempeld. Hij was erg beschikbaar, raakte vaak de bal en speelde goed vooruit. Maar zorgde ook voor een dodelijk balverlies", besluit men bij SudPresse.

De selectie van Vermeeren is terecht ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

56
56
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

148
148
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

120
120
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

138
138
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

246
246
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

587
587
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

295
295
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

157
157
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

307
307
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

375
375
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

356
356
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

482
482
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

217
217
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

417
417
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

382
382
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

150
150
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

294
294
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

224
224
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

304
304
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws