Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

door
Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

Een kleine twee weken voor de start van het EK, hebben de Rode Duivels hun voorlaatste oefenmatch gewonnen. Ondanks een matige tweede helft eindigde de partij op 2-0. Voor een aantal spelers werd het ook meteen een belangrijke test.

Bondscoach Domenico Tedesco bracht tegen de Montenegrijnen niet zijn beste mogelijk basiself tussen de lijnen. Zo liet hij verschillende sterkhouders rusten en probeerde hij bepaalde zaken uit. Maxim De Cuyper mocht bijvoorbeeld debuteren als linksachter en speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd.

Daarnaast was het ook uitkijken naar de prestatie van Arthur Vermeeren. Sinds zijn overstap naar Atlético Madrid heeft de jongeling amper gespeeld, desondanks nam de bondscoach hem toch in de EK-selectie op. En het jeugdproduct van Antwerp mocht zich tegen Montenegro ook tonen vanaf de aftrap.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Duidelijk gebrek aan matchritme

In de eerste helft maakte Vermeeren een degelijke beurt. Bij momenten pakte hij uit met enkele knappe baltoetsen. Na de pauze had de middenvelder het veel lastiger om zijn stempel te drukken. Al moet gezegd worden dat het niveau van de hele ploeg naar omlaag ging in de tweede helft.

Op de krantenwebsites zijn de commentaren dan ook uiteenlopend. "Kende wat groeipijnen. De ene keer een goede infiltratie, de andere keer een mindere pass. De overtredingen in de zone van de waarheid moeten eruit", schrijft men bij Het Laatste Nieuws. "Voor een speler zonder ritme liet hij in de eerste helft een goede indruk achter. Vervolgens had hij enkele momenten van afwezigheid en hij gaf een gevaarlijke vrije trap weg", aldus La Dernière Heure.

Toekomst van Duivels

Het is dus duidelijk dat Vermeeren het lastig heeft om volledige wedstrijd uit te spelen. Niet geheel onlogisch gezien zijn situatie op clubniveau. "Probeerde regelmatig te infiltreren in de zestien. Kreeg een schietkans, maar krulde de bal voorbij de verste paal. Kon zijn gebrek aan ritme niet verbergen", stelt Het Nieuwsblad. Maar dat Vermeeren over een pak kwaliteiten beschikt, staat natuurlijk buiten kijf. "Derde basisplaats en we zien waarom Tedesco hem als de toekomst bestempeld. Hij was erg beschikbaar, raakte vaak de bal en speelde goed vooruit. Maar zorgde ook voor een dodelijk balverlies", besluit men bij SudPresse.

De selectie van Vermeeren is terecht ...

Meest recent

KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

7
7
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

13
13
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

52
52
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

28
28
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

118
118
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

58
58
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

49
49
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

268
268
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

56
56
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

269
269
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

119
119
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

163
163
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

157
157
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

127
127
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

174
174
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

132
132
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

137
137
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

495
495

Meer sportnieuws