Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

2279
Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

Een kleine twee weken voor de start van het EK, hebben de Rode Duivels hun voorlaatste oefenmatch gewonnen. Ondanks een matige tweede helft eindigde de partij op 2-0. Voor een aantal spelers werd het ook meteen een belangrijke test.

Bondscoach Domenico Tedesco bracht tegen de Montenegrijnen niet zijn beste mogelijk basiself tussen de lijnen. Zo liet hij verschillende sterkhouders rusten en probeerde hij bepaalde zaken uit. Maxim De Cuyper mocht bijvoorbeeld debuteren als linksachter en speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd.

Daarnaast was het ook uitkijken naar de prestatie van Arthur Vermeeren. Sinds zijn overstap naar Atlético Madrid heeft de jongeling amper gespeeld, desondanks nam de bondscoach hem toch in de EK-selectie op. En het jeugdproduct van Antwerp mocht zich tegen Montenegro ook tonen vanaf de aftrap.

LEES OOK: Kat Kerkhofs zorgt met Mertens voor stevig vuurwerk

Duidelijk gebrek aan matchritme

In de eerste helft maakte Vermeeren een degelijke beurt. Bij momenten pakte hij uit met enkele knappe baltoetsen. Na de pauze had de middenvelder het veel lastiger om zijn stempel te drukken. Al moet gezegd worden dat het niveau van de hele ploeg naar omlaag ging in de tweede helft.

Op de krantenwebsites zijn de commentaren dan ook uiteenlopend. "Kende wat groeipijnen. De ene keer een goede infiltratie, de andere keer een mindere pass. De overtredingen in de zone van de waarheid moeten eruit", schrijft men bij Het Laatste Nieuws. "Voor een speler zonder ritme liet hij in de eerste helft een goede indruk achter. Vervolgens had hij enkele momenten van afwezigheid en hij gaf een gevaarlijke vrije trap weg", aldus La Dernière Heure.

Toekomst van Duivels

Het is dus duidelijk dat Vermeeren het lastig heeft om volledige wedstrijd uit te spelen. Niet geheel onlogisch gezien zijn situatie op clubniveau. "Probeerde regelmatig te infiltreren in de zestien. Kreeg een schietkans, maar krulde de bal voorbij de verste paal. Kon zijn gebrek aan ritme niet verbergen", stelt Het Nieuwsblad. Maar dat Vermeeren over een pak kwaliteiten beschikt, staat natuurlijk buiten kijf. "Derde basisplaats en we zien waarom Tedesco hem als de toekomst bestempeld. Hij was erg beschikbaar, raakte vaak de bal en speelde goed vooruit. Maar zorgde ook voor een dodelijk balverlies", besluit men bij SudPresse.

De selectie van Vermeeren is terecht ...

Meest recent

Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

5
5
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel

Lommel heeft zich voorlopig probleemloos aangepast aan het niveau van de Jupiler Pro League. De ...

6
6
'Cercle houdt been stijf voor bankzitter'

Cercle Brugge zag deze zomer al Nazinho en Warleson mooie transfers versieren en er lijken in het ...

1
1
'Antwerp moet stevige transferdomper slikken'

Antwerp wist deze week de terugkeer van Mauricio Benitez eindelijk af te ronden en hoopt in de ...

47
47
Patro zit in zak en as na wereldgoal Club NXT in CPL

Het is een belabberde start van het seizoen geworden voor Patro Eisden Maasmechelen. De Limburgse ...

92
92
'Man City verbaast en kaapt klepper weg bij Liverpool'

Het is in de Premier League een zeer bewogen transferzomer en ook in de laatste dagen van de mercato ...

40
40
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat mag ook Alexis Saelemaekers ondervinden. Vorig seizoen was hij ...

19
19
Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Eerder op de dag raakte de kalender van Club Brugge in de Champions League al bekend. De UEFA heeft ...

97
97
Nieuwe afgang Tottenham, pijnlijke avond voor Bornauw

Maar weinig clubs gaven deze zomer zoveel uit als Tottenham, maar dat heeft desondanks zijn start in ...

46
46
Charleroi blijft verbazen en pronkt met twaalf op twaalf

Charleroi ontpopt zich alsmaar meer tot dé sensatie van het seizoensbegin. De Carolo's waren ...

43
43
‘Opeens meedogenloze De Bruyne-ingreep bij Napoli’

Kevin De Bruyne heeft Massimiliano Allegri meteen aan het denken gezet bij Napoli. Na zijn sterke ...

334
334
Sibierski aan zet, of experimenteert Bruno eens?

Antoine Sibierski zal zeer tevreden zijn met de start van RSC Anderlecht, al was de uitschuiver ...

265
265
STVV realistisch: "Conference League beter"

Abdoulaye Sissako liet zich na de Europese uitschakeling van STVV niet uit het lood slaan. De ...

0
0
Anderlecht ziet vijf ex-spelers terug in de Europa League

RSC Anderlecht heeft een heel zware loting gekregen in de Europa League. Doorstoten zou toch een ...

121
121
'KV Kortrijk krijgt Engelse hulp voor transfer'

KV Kortrijk heeft nog niet al te veel plezier beleefd aan zijn terugkeer op het hoogste niveau. De ...

80
80
Beerschot knokt zich naar zege, comeback Dender

Zaterdag stonden er ook in de Challenger Pro League weer enkele wedstrijden op het programma. ...

152
152
KV Mechelen wint weer niet, La Louvière veegt nul weg

Ook na vier speeldagen is KV Mechelen er nog altijd niet in geslaagd een wedstrijd te winnen. Na een ...

56
56
'Union verrast en strikt alsnog extra aanwinst'

Voor Union leek het slot van de zomermercato rustig te gaan verlopen. De Brusselaars haalden deze ...

113
113
Leko kiest verrassende namen voor Slag om Vlaanderen

Club Brugge kan niet te lang blijven stilstaan bij de loting voor de Champions League, want zondag ...

475
475
'Genk heeft dubbelslag beet: medische testen gepland'

KRC Genk herpakte zich vrijdagavond uitstekend na de mokerslag van vorige week op de Bosuil, want ...

491
491
'Zeer mooie transfer lonkt voor Belgische verdediger'

Matteo Waem staat deze zomer nadrukkelijk op de radar van verschillende buitenlandse clubs. De ...

45
45
Heeft Club Brugge er verrassende aanwinst bij?

Bij Club Brugge deden ze ook bij Club NXT heel veel transfers. Of dat een goede zaak is voor de ...

494
494
'Zirkzee kiest club: einde lijdensweg bij Man Utd'

Joshua Zirkzee staat voor een belangrijke transferbeslissing. De Nederlandse spits zou Manchester ...

50
50
'Geen AA Gent, andere sterkhouder wél weg bij Beerschot'

Op het Kiel blijft het transferdossier rond Nick Shinton maar aanslepen. De 25-jarige doelman was ...

223
223
Jonckheere stuurt stevig signaal naar Kortrijk-bestuur

KV Kortrijk is nog niet klaar op de transfermarkt. De West-Vlaamse club wil de selectie de komende ...

198
198

Meer sportnieuws