Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

door
Kranten beoordelen Duivelse basisplaats Vermeeren

Een kleine twee weken voor de start van het EK, hebben de Rode Duivels hun voorlaatste oefenmatch gewonnen. Ondanks een matige tweede helft eindigde de partij op 2-0. Voor een aantal spelers werd het ook meteen een belangrijke test.

Bondscoach Domenico Tedesco bracht tegen de Montenegrijnen niet zijn beste mogelijk basiself tussen de lijnen. Zo liet hij verschillende sterkhouders rusten en probeerde hij bepaalde zaken uit. Maxim De Cuyper mocht bijvoorbeeld debuteren als linksachter en speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd.

Daarnaast was het ook uitkijken naar de prestatie van Arthur Vermeeren. Sinds zijn overstap naar Atlético Madrid heeft de jongeling amper gespeeld, desondanks nam de bondscoach hem toch in de EK-selectie op. En het jeugdproduct van Antwerp mocht zich tegen Montenegro ook tonen vanaf de aftrap.

LEES OOK: Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Duidelijk gebrek aan matchritme

In de eerste helft maakte Vermeeren een degelijke beurt. Bij momenten pakte hij uit met enkele knappe baltoetsen. Na de pauze had de middenvelder het veel lastiger om zijn stempel te drukken. Al moet gezegd worden dat het niveau van de hele ploeg naar omlaag ging in de tweede helft.

Op de krantenwebsites zijn de commentaren dan ook uiteenlopend. "Kende wat groeipijnen. De ene keer een goede infiltratie, de andere keer een mindere pass. De overtredingen in de zone van de waarheid moeten eruit", schrijft men bij Het Laatste Nieuws. "Voor een speler zonder ritme liet hij in de eerste helft een goede indruk achter. Vervolgens had hij enkele momenten van afwezigheid en hij gaf een gevaarlijke vrije trap weg", aldus La Dernière Heure.

Toekomst van Duivels

Het is dus duidelijk dat Vermeeren het lastig heeft om volledige wedstrijd uit te spelen. Niet geheel onlogisch gezien zijn situatie op clubniveau. "Probeerde regelmatig te infiltreren in de zestien. Kreeg een schietkans, maar krulde de bal voorbij de verste paal. Kon zijn gebrek aan ritme niet verbergen", stelt Het Nieuwsblad. Maar dat Vermeeren over een pak kwaliteiten beschikt, staat natuurlijk buiten kijf. "Derde basisplaats en we zien waarom Tedesco hem als de toekomst bestempeld. Hij was erg beschikbaar, raakte vaak de bal en speelde goed vooruit. Maar zorgde ook voor een dodelijk balverlies", besluit men bij SudPresse.

De selectie van Vermeeren is terecht ...

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

28
28
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

28
28
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

46
46
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

33
33
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

57
57
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

51
51
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

224
224
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

63
63
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

29
29
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

219
219
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

341
341
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

640
640
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

79
79
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

803
803
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

403
403
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

395
395
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

179
179
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

452
452
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

291
291
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1289
1289
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

135
135
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

168
168

Meer sportnieuws