Supporters Duivels vellen verdict na debuut De Cuyper

door
Supporters Duivels vellen verdict na debuut De Cuyper

Woensdagavond werkten de Rode Duivels hun voorlaatste oefenmatch in aanloop naar het EK af. Tegen Montenegro maakte bondscoach Domenico Tedesco van de kans gebruikt om bepaalde zaken uit te proberen. Zo mocht Maxim De Cuyper zijn grote debuut maken.

De vleugelback van Club Brugge werd tijdens de voorbije interland-periodes telkens over het hoofd gezien door Tedesco, die de voorkeur gaf aan andere opties. Maar door zijn sterke prestaties bij Blauw-Zwart en de onzekerheid rond Jan Vertonghen en Arthur Theate, werd De Cuyper toch opgenomen in de EK-selectie.

Om hem toch de eerste ervaringen te laten opdoen voor aanvang van de eindronde in Duitsland, besloot Tedesco om De Cuyper tegen Montenegro meteen te laten starten. Zijn eerste cap is dus een feit. En de Brugse publiekslieveling deed het zeker niet onaardig.

LEES OOK: Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Defensief solide, aanvallend aanwezig

Op defensief vlak werd hij weliswaar niet echt getest tegen een relatief beperkte tegenstander. Al liet hij zeker ook geen grote fouten noteren. Aanvallend droeg De Cuyper dan weer meermaals zijn steentje bij. Hij werd goed betrokken in de opbouw en was bij de start van de tweede periode zowaar dicht bij een doelpuntje. Op het sociale medium 'X' waren de reacties dan ook behoorlijk lovend. Heel wat volgers zien in hem een geschikte kandidaat om ook tijdens het EK in de basiself te starten.

De Cuyper moet starten op het EK ...

Meest recent

Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

71
71
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

76
76
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

220
220
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

276
276
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

400
400
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

256
256
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

195
195
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

239
239
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

59
59
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

210
210
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

113
113
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

260
260
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

474
474
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

308
308
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

271
271
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

237
237
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

342
342
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

322
322
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

129
129
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

384
384
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

93
93
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

328
328
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

128
128
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

85
85

Meer sportnieuws