Real Madrid maakt de Spaanse top drie compleet na vijf speeldagen. Net als FC Barcelona en Atlético Madrid hebben de
Galacticos nog niet verloren. Wel speelden de mannen van Carlo Ancelotti eerder gelijk tegen Villarreal, waardoor er een gaatje van twee punten met de concurrentie is ontstaan. Zondag veranderde er niets aan die kloof, want de Madrilenen versloegen Getafe met 4-1.
Oorspronkelijk zou recordtransfer Gareth Bale debuteren in het Bernabeustadion, maar
de Welshman viel tijdens de opwarming geblesseerd uit. In zijn plaats startte Isco. Real leek wat uit het lood geslagen en kwam al vroeg op achterstand. Met wat geluk ontfutselde een medespeler de bal van een Madrileen, waarna Nicolas Fedor klaarlegde en Lafita via het been van een tegenstander Diego López passeerde.
Getafe kon iets minder dan een kwartier van de voorsprong genieten. De thuisploeg kwam op dreef en nadat Cristiano Ronaldo zijn inzet nog gekeerd zag worden door Miquel Moyá kon Pepe de bal over de lijn lopen. De verdediger kreeg centraal achterin de voorkeur op Sergio Ramos en Raphaël Varane.
Een strafschop van Cristiano Ronaldo, veroorzaakt door een handsbal van Michél, betekende de voorsprong voor Real. Die werd in de tweede helft niet meer weggegeven en zelfs vergroot. Isco, die geen rekening had gehouden met een basisplaats, vuurde op het uur een vrije trap tegen de touwen en maakte daarmee zijn vijfde van het seizoen.
Ronaldo raakte nog de paal en Michél moest met zijn tweede geel nog het veld verlaten. Tegen tien man bracht Ronaldo in blessuretijd het slotakkoord op de borden. Met een fraaie pirouette-hakbal bracht de Portugese sterspeler de eindstand op 4-1.
Scoreverloop:
0-1 (5’) Lafita
1-1 (19’) Pepe
2-1 (34’) Cristiano Ronaldo (strafschop)
3-1 (59’) Isco
4-1 (90'+3) Cristiano Ronaldo
LEES OOK:
Kane heeft duidelijke transferboodschap voor Kompany