Vertrek van El Khannous beroert: "Zal altijd moeten vechten"

door
Vertrek van El Khannous beroert:

Bilal El Khannouss trekt op het eind van dit seizoen de deur achter zich dicht bij KRC Genk, maar zijn opvolger staat al klaar. De ampr 16-jarige Konstantinos Karetsas bewees tegen Antwerp klaar te zijn voor de volgende stap in zijn carrière. 

Karetsas speelde in de jeugd twee en een half jaar voor RSC Anderlecht, maar is blij om terug in Limburg te kunnen voetballen. "Het project en het contract dat zij mij aanboden waren top. Ik voel ontzettend veel vertrouwen en al na een jaar heb ik mijn kans gekregen bij de eerste ploeg. Dat kan niet beter, toch? Of het bij Anderlecht op dezelfde manier zou zijn gegaan, zullen we nooit weten", staat er te lezen in Het Belang van Limburg. 

El Khannouss

Karetsas mocht zijn debuut maken voor de hoofdmacht van Genk in de partij tegen Antwerp. De jonge aanvallende middenvelder maakte meteen indruk en hoopt ook volgend seizoen kansen te krijgen. Zeker nu Bilal El Khannouss vertrekt.

“Ik hoop natuurlijk dat er ruimte komt op mijn positie. Maar als Bilal vertrekt, zal er wel een andere nummer tien komen. Ik zal dus altijd voor mijn plaats moeten vechten.”

AA Gent

Komende zondag staat er alvast een uiterst belangrijke wedstrijd op het programma voor Genk. De Limburgers nemen het op tegen KAA Gent voor een Europees ticket volgend seizoen. Maar ook de komst van Thorsten Fink, de nieuwe trainer van Genk, kan doorslaggevend worden voor Karetsas.  

“Als Thorsten Fink onze nieuwe coach wordt, kijk ik er wel naar uit om met hem te werken. Ik heb gehoord dat hij goed is met jonge spelers. En Sint-Truiden bracht dit seizoen echt goed voetbal. Dat zal zeker dankzij de coach zijn, want dat was de voorbije jaren toch minder het geval.”

 

 

POLL: Drop jij Karetsas in de basis komend seizoen?

Meest recent

Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

11
11
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

80
80
Croky Cup: op deze zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

62
62
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

71
71
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

147
147
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

129
129
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

105
105
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

63
63
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

82
82
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

98
98
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

159
159
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

200
200
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

82
82
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

246
246
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

70
70
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

59
59
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

254
254
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

498
498

Meer sportnieuws