'Genk drukt vol door: prijskaartje STVV-duo staat vast'

1283 stemmen
'Genk drukt vol door: prijskaartje STVV-duo staat vast'

KRC Genk maakt zich momenteel op voor de clash van aanstaande zondag tegen AA Gent, waarbij het laatste Europese ticket op het spel staat. Maar de club is ook al druk aan het werken in functie van het nieuwe seizoen. Zo heeft het er alle schijn van dat Thorsten Fink de nieuwe hoofdcoach wordt.

Zoals alom geweten nam Racing in volle Play-Offs per direct afscheid van Wouter Vrancken. Door de tegenvallende resultaten en een verschil in visie, was diens relatie met het bestuur immers onder druk komen te staan. Zijn flirt met AA Gent was voor de clubleiding uiteindelijk de druppel en dus werd de samenwerking met onmiddellijke ingang stopgezet.

Voor de zoveelste keer op relatief korte tijd moest Genk dus op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Die ging het echter niet ver zoeken. Zo viel de keuze op Thorsten Fink. De ervaren Duitser heeft dan ook een puik seizoen achter de rug bij provinciegenoot STVV. Daar haalde hij met beperkte middelen de nodige resultaten en lanceerde hij verschillende jongeren.

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Witte rook in zicht

Fink maakte maandag alvast zijn vertrek uit Sint-Truiden bekend. Het lijkt dan ook een kwestie van tijd alvorens zijn komst bij Genk wereldkundig wordt gemaakt. Momenteel zouden de laatste details nog worden besproken, maar de algemene verwachting is dat er eerstdaags een officiële bevestiging volgt vanuit de Cegeka Arena.

Overigens zal Fink de overstap niet alleen maken. Zo raakte inmiddels bekend dat zijn rechterhand Sebastian Hahn eveneens mee verhuist, net zoals physical coach Goran Kontic. Daarnaast zou de Duitse coach ook twee spelers willen meepakken naar zijn nieuwe club. Meer bepaald Matte Smets en Jarne Steuckers.

Twee absolute koopjes

De twee jonkies, die een verleden hebben in de jeugd van Genk, staan echter op de verlanglijstjes van nog meer ploegen. Maar volgens Het Belang van Limburg zou Genk achter de schermen flink doordrukken. Dat heeft niet in het minst met een de interessante aankoopopties in hun contract te maken. Zo zou Steuckers kunnen vertrekken voor een vast bedrag van 'slechts' 800.000 euro. Smets zou op zijn beurt drie à vier keer kosten, maar blijft ook dan een absoluut koopje.

Indien Genk slechts één van de twee kan halen, wie zou u verkiezen?

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

22
22
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

77
77
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

15
15
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

104
104
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

242
242
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

355
355
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

321
321
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

126
126
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

75
75
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

363
363
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

190
190
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

131
131
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

320
320
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

539
539
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

295
295
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

953
953
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

452
452
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

346
346
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

318
318
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

643
643
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

101
101

Meer sportnieuws