'Witte rook in zicht: Fink pakt tweetal mee naar Genk'

door
'Witte rook in zicht: Fink pakt tweetal mee naar Genk'

Voor de meeste ploegen in de Jupiler Pro League zit het seizoen erop, maar dat is nog niet het geval bij KRC Genk. Racing strijdt zondag immers nog met AA Gent voor het laatste Europese ticket. Ondertussen staan de Limburgers dicht bij de komst van een nieuwe trainer.

Ongeacht het behalen van een eventueel Europees ticket, kan Genk niet tevreden zijn over het voorbij seizoen. De Europese campagne werd een behoorlijk tegenvaller, in de beker was het quasi failliete KV Oostende de boosdoener van dienst. En ook in de competitie kon KRC allerminst overtuigen.

Die teleurstellende resultaten zorgden logischerwijs voor interne fricties. Onder meer tussen trainer en bestuur. Toen ook nog eens bekend raakte dat Vrancken concreet in beeld is bij AA Gent, besloot de club dan ook om de samenwerking per direct stop te zetten. En dus wordt een nieuwe T1 gezocht.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Aankondiging in de maak

Inmiddels lijkt Genk die ook te hebben gevonden. Zo heeft het er alle schijn van dat Thorsten Fink aan de slag gaat in de Cegeka Arena. De Duitser leverde afgelopen seizoen uitstekend werk bij provinciegenoot STVV en wordt daarvoor allicht beloond met een opstapje naar de Cegeka Arena.

Fink maakte maandag alvast zijn vertrek uit Sint-Truiden bekend. Het lijkt dan ook een kwestie van tijd alvorens zijn komst bij Genk wereldkundig wordt gemaakt. In het beste geval volgt dinsdag zelfs al de officiële aankondiging van de trainerswissel.

Assistenten volgen

Overigens zal Fink de overstap niet alleen maken. Zo weet Het Laatste Nieuws dat zijn rechterhand Sebastian Hahn eveneens mee verhuist, net zoals physical coach Goran Kontic. Voorts is het de verwachting dat de interim-T1 Domenico Olivieri en zijn assistent Michel Ribeiro gewoon op post blijven in de staff van Fink. Tot slot bestaat de kans dat de Duitser ook enkele spelers zal meepakken uit Stayen. Matte Smets en Jarne Steuckers staan alvast op de Genkse verlanglijst.

Fink is een goede keuze voor Genk ...

Meest recent

'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

10
10
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

103
103
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

29
29
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

99
99
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

90
90
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

54
54
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

26
26
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

249
249
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

39
39
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

42
42
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

206
206
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

106
106
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

260
260
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

201
201
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

247
247
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

596
596
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

278
278
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

494
494
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

215
215
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

504
504
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

93
93
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100

Meer sportnieuws