'Witte rook in zicht: Fink pakt tweetal mee naar Genk'

1638 stemmen
'Witte rook in zicht: Fink pakt tweetal mee naar Genk'

Voor de meeste ploegen in de Jupiler Pro League zit het seizoen erop, maar dat is nog niet het geval bij KRC Genk. Racing strijdt zondag immers nog met AA Gent voor het laatste Europese ticket. Ondertussen staan de Limburgers dicht bij de komst van een nieuwe trainer.

Ongeacht het behalen van een eventueel Europees ticket, kan Genk niet tevreden zijn over het voorbij seizoen. De Europese campagne werd een behoorlijk tegenvaller, in de beker was het quasi failliete KV Oostende de boosdoener van dienst. En ook in de competitie kon KRC allerminst overtuigen.

Die teleurstellende resultaten zorgden logischerwijs voor interne fricties. Onder meer tussen trainer en bestuur. Toen ook nog eens bekend raakte dat Vrancken concreet in beeld is bij AA Gent, besloot de club dan ook om de samenwerking per direct stop te zetten. En dus wordt een nieuwe T1 gezocht.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Aankondiging in de maak

Inmiddels lijkt Genk die ook te hebben gevonden. Zo heeft het er alle schijn van dat Thorsten Fink aan de slag gaat in de Cegeka Arena. De Duitser leverde afgelopen seizoen uitstekend werk bij provinciegenoot STVV en wordt daarvoor allicht beloond met een opstapje naar de Cegeka Arena.

Fink maakte maandag alvast zijn vertrek uit Sint-Truiden bekend. Het lijkt dan ook een kwestie van tijd alvorens zijn komst bij Genk wereldkundig wordt gemaakt. In het beste geval volgt dinsdag zelfs al de officiële aankondiging van de trainerswissel.

Assistenten volgen

Overigens zal Fink de overstap niet alleen maken. Zo weet Het Laatste Nieuws dat zijn rechterhand Sebastian Hahn eveneens mee verhuist, net zoals physical coach Goran Kontic. Voorts is het de verwachting dat de interim-T1 Domenico Olivieri en zijn assistent Michel Ribeiro gewoon op post blijven in de staff van Fink. Tot slot bestaat de kans dat de Duitser ook enkele spelers zal meepakken uit Stayen. Matte Smets en Jarne Steuckers staan alvast op de Genkse verlanglijst.

Fink is een goede keuze voor Genk ...

Meest recent

Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

3
3
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

123
123
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

109
109
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

126
126
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

673
673
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

336
336
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

150
150
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

142
142
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

204
204
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

186
186
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

529
529
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

631
631
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

584
584
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

468
468
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

659
659
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

324
324
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267

Meer sportnieuws