'Witte rook in zicht: Fink pakt tweetal mee naar Genk'

door
'Witte rook in zicht: Fink pakt tweetal mee naar Genk'

Voor de meeste ploegen in de Jupiler Pro League zit het seizoen erop, maar dat is nog niet het geval bij KRC Genk. Racing strijdt zondag immers nog met AA Gent voor het laatste Europese ticket. Ondertussen staan de Limburgers dicht bij de komst van een nieuwe trainer.

Ongeacht het behalen van een eventueel Europees ticket, kan Genk niet tevreden zijn over het voorbij seizoen. De Europese campagne werd een behoorlijk tegenvaller, in de beker was het quasi failliete KV Oostende de boosdoener van dienst. En ook in de competitie kon KRC allerminst overtuigen.

Die teleurstellende resultaten zorgden logischerwijs voor interne fricties. Onder meer tussen trainer en bestuur. Toen ook nog eens bekend raakte dat Vrancken concreet in beeld is bij AA Gent, besloot de club dan ook om de samenwerking per direct stop te zetten. En dus wordt een nieuwe T1 gezocht.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Aankondiging in de maak

Inmiddels lijkt Genk die ook te hebben gevonden. Zo heeft het er alle schijn van dat Thorsten Fink aan de slag gaat in de Cegeka Arena. De Duitser leverde afgelopen seizoen uitstekend werk bij provinciegenoot STVV en wordt daarvoor allicht beloond met een opstapje naar de Cegeka Arena.

Fink maakte maandag alvast zijn vertrek uit Sint-Truiden bekend. Het lijkt dan ook een kwestie van tijd alvorens zijn komst bij Genk wereldkundig wordt gemaakt. In het beste geval volgt dinsdag zelfs al de officiële aankondiging van de trainerswissel.

Assistenten volgen

Overigens zal Fink de overstap niet alleen maken. Zo weet Het Laatste Nieuws dat zijn rechterhand Sebastian Hahn eveneens mee verhuist, net zoals physical coach Goran Kontic. Voorts is het de verwachting dat de interim-T1 Domenico Olivieri en zijn assistent Michel Ribeiro gewoon op post blijven in de staff van Fink. Tot slot bestaat de kans dat de Duitser ook enkele spelers zal meepakken uit Stayen. Matte Smets en Jarne Steuckers staan alvast op de Genkse verlanglijst.

Fink is een goede keuze voor Genk ...

Meest recent

Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

7
7
'Verrassende club wil knaltransfer Karetsas kapen'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

21
21
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

15
15
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

169
169
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

47
47
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

261
261
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

29
29
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

132
132
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

230
230
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

81
81
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

85
85
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

13
13
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

458
458
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

493
493
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

252
252
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

111
111
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

304
304
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

574
574
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

184
184
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

497
497
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

247
247
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

231
231
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

163
163

Meer sportnieuws