'Club Brugge grijpt in: drietal naar uitgang begeleid'

1318
'Club Brugge grijpt in: drietal naar uitgang begeleid'

Club Brugge legde zondag beslag op de landstitel en verzekerde zich zo meteen van een plek in de gloednieuwe versie van de Champions League. Daarin wil Blauw-Zwart meteen een woordje kunnen meespreken. En dus zal tijdens de zomermaanden opnieuw aan de selectie gesleuteld worden.

Met Ardon Jashari heeft Club al een eerste aanwinst binnen en zo zullen er ongetwijfeld nog meer volgen. Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar net zoals elke Belgische club, is ook de kampioen afhankelijk van de grillen op de markt.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Gegeerde sterkhouders

Zo werd Igor Thiago na nog geen volledig seizoen verkocht omdat een niet te weigeren bod van Brentford binnen kwam. Dat scenario is bij nog meer sterkhouders mogelijk. Eerder raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Ook Antonio Nusa staat ondanks een tegenvallende tweede seizoenshelft op verschillende verlanglijstjes. Dat geldt overigens ook voor Maxim De Cuyper. En de Brugse back kan zich straks nog wat meer in de kijker gaan spelen nu hij een selectie voor het Europees kampioenschap heeft afgedwongen.

Drietal moet beschikken

Tot slot weet Het Laatste Nieuws dat nog drie andere spelers expliciet naar de uitgang worden begeleid in Jan Bryedel. Terwijl er met Denis Odoi naar verluidt eerstdaags nog gesprekken gepland staan zou het aflopend contract van Éder Balanta bijvoorbeeld met zekerheid niet meer worden verlengd.

Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, lozen. Roman Yaremchuk keert dan weer terug na zijn huurbeurt aan Valencia. Bij HLN weet men dat de kans klein is dat hij opnieuw in de selectie wordt opgenomen, de Oekraïner moet dus ook elders op zoek naar een oplossing.

Club moet Yaremchuk een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

16
16
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

41
41
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

106
106
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

68
68
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

91
91
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

151
151
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

204
204
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

269
269
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

155
155
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

226
226
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

224
224
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

859
859
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

168
168
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

244
244
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145

Meer sportnieuws