'Club Brugge grijpt in: drietal naar uitgang begeleid'

1318 stemmen
'Club Brugge grijpt in: drietal naar uitgang begeleid'

Club Brugge legde zondag beslag op de landstitel en verzekerde zich zo meteen van een plek in de gloednieuwe versie van de Champions League. Daarin wil Blauw-Zwart meteen een woordje kunnen meespreken. En dus zal tijdens de zomermaanden opnieuw aan de selectie gesleuteld worden.

Met Ardon Jashari heeft Club al een eerste aanwinst binnen en zo zullen er ongetwijfeld nog meer volgen. Het vooralsnog echter niet de bedoeling dat de volledige selectie overhoop wordt gegooid. Maar net zoals elke Belgische club, is ook de kampioen afhankelijk van de grillen op de markt.

LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Gegeerde sterkhouders

Zo werd Igor Thiago na nog geen volledig seizoen verkocht omdat een niet te weigeren bod van Brentford binnen kwam. Dat scenario is bij nog meer sterkhouders mogelijk. Eerder raakte al bekend dat Raphael Onyedika, Joel Ordoñez en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige interesse.

Ook Antonio Nusa staat ondanks een tegenvallende tweede seizoenshelft op verschillende verlanglijstjes. Dat geldt overigens ook voor Maxim De Cuyper. En de Brugse back kan zich straks nog wat meer in de kijker gaan spelen nu hij een selectie voor het Europees kampioenschap heeft afgedwongen.

Drietal moet beschikken

Tot slot weet Het Laatste Nieuws dat nog drie andere spelers expliciet naar de uitgang worden begeleid in Jan Bryedel. Terwijl er met Denis Odoi naar verluidt eerstdaags nog gesprekken gepland staan zou het aflopend contract van Éder Balanta bijvoorbeeld met zekerheid niet meer worden verlengd.

Daarnaast wil men ook Dedryck Boyata, en vooral diens zware contract, lozen. Roman Yaremchuk keert dan weer terug na zijn huurbeurt aan Valencia. Bij HLN weet men dat de kans klein is dat hij opnieuw in de selectie wordt opgenomen, de Oekraïner moet dus ook elders op zoek naar een oplossing.

Club moet Yaremchuk een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

31
31
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

241
241
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

128
128
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

280
280
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

115
115
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

90
90
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

301
301
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

34
34
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

415
415
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

77
77
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

282
282
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

507
507
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

63
63
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

209
209
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

550
550
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

435
435
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

182
182
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

93
93
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

429
429
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

220
220
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

517
517
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

145
145

Meer sportnieuws