'Verlanglijstje Club gelekt: twee JPL-revelaties in vizier'

door
'Verlanglijstje Club gelekt: twee JPL-revelaties in vizier'

Club Brugge heeft zich afgelopen weekend tot kampioen gekroond. Maar terwijl het merendeel van de spelers met vakantie kan vertrekken, begint het echte werk pas voor de sportieve leiding. Met oog op de comeback in de Champions League, is versterking immers noodzakelijk.

In de eerstvolgende dagen wil de Brugse clubleiding eerst duidelijkheid scheppen over de trainerssituatie. Dat interim-coach Nicky Hayen na zijn straffe prestaties vast benoemd zal worden, staat inmiddels buiten kijf. Het wordt enkel nog zaak om tot een akkoord te komen over de financiële kant van het dossier. De verwachting is evenwel dat er binnen enkele dagen witte rook zal volgen.

LEES OOK: Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Versterking in alle linies

Vervolgens kan 'Director of Football' Dévy Rigaux zich volledig op de transfermarkt storten. Zo is het de algemene verwachting dat in navolging van Igor Thiago, die zoals bekend naar Brentford FC trekt, nog meer sterkhouders zullen vertrekken. Onder meer Joel Ordoñez, Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen kunnen rekenen op de nodige belangstelling

De vertrekkers zullen evenwel op gepaste wijze vervangen moeten worden. En sowieso is extra kwaliteit in de breedte welgekomen. Club is als kampioen immers al zeker van zijn plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League. En door de hervormingen in de Europese competities, moet het daarin al twee extra wedstrijden afwerken voor nieuwjaar.

STVV-duo in beeld

Niet onlogisch dus dat de Bruggelingen verschillende spelers van dichtbij volgen. Bij Het Nieuwsblad kon men alvast enkele namen achterhalen van het verlanglijstje. Zo wordt de vermeende interesse in flankaanvaller Alexander Aravena nog eens onderstreept. Al zou Blauw-Zwart tevens van plan zijn om nog eens te shoppen in eigen land, meer bepaald bij STVV.

Zo is het één van de vele clubs die gecharmeerd zijn door de jonge talenten van de Kanaries. Met name Matte Smets zou op het lijstje staan, al geldt dat voor quasi elke topploeg in België. Daarnaast schuift HNB ook de naam van zijn ploegmaat Rein Van Helden naar voren. Club zou alvast meermaals een scout naar Stayen hebben gestuurd en volgt de dossiers van dichtbij op, al lijkt van een concreet bod vooralsnog geen sprake.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

38
38
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

18
18
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

129
129
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

89
89
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

131
131
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

170
170
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

225
225
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

12
12
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

357
357
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

160
160
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

249
249
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

58
58
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

248
248
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

126
126
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

159
159
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

73
73
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

535
535
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

123
123
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

321
321
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

463
463
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

503
503

Meer sportnieuws