'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

door
'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

Zaterdagavond neemt het Bernabeu afscheid van Toni Kroos, want de 34-jarige middenvelder kondigde onlangs het einde van zijn carrière aan. De partij tegen Real Betis wordt daardoor zijn laatste thuismatch voor Real Madrid, daarna volgen enkel nog de finale van de Champions League en het EK.

Voor Real is het pensioen van de Duitser een enorme aderlating, want Kroos was ook dit seizoen nog een cruciale schakel in de plannen van Carlo Ancelotti. Het betekent dat de Koninklijke toch enigszins verrassend de transfermarkt op zal moeten om een waardige vervanger te vinden.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

Real droomt van Rodri

Volgens AS koesteren ze daarvoor in de Spaanse hoofdstad een stille droom: Rodrigo Hernandez, kortweg Rodri. Dat is logisch, want hij is aanvoerder van het Spaanse nationale elftal en is op zijn 27ste op het toppunt van zijn kunnen. Alleen zal Manchester City hem wellicht nooit willen laten vertrekken.

Voor Pep Guardiola is Rodri immers onvervangbaar. Dat blijkt ook uit de statistieken, want de nederlaag in de FA Cup-finale op zaterdag maakte een einde aan een reeks van maar liefst 75 ongeslagen wedstrijden van de middenvelder. Alle nederlagen die City tussendoor leed, waren toen hij niet op het veld stond.

Kimmich als haalbare piste

De komst van Rodri zal dus wellicht een droom blijven voor Real, dat zijn pijlen ook op een meer haalbare piste richt. Ze zouden namelijk de concurrentie aangaan met aartsrivaal FC Barcelona voor Joshua Kimmich. De 29-jarige gaat straks bij Bayern München zijn laatste contractjaar in en daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Real heeft alvast het voordeel op Barça dat het een pak minder moeite zal hebben om te voldoen aan de financiële eisen van Bayern. De Duitser zou immers nog altijd een slordige 60 à 70 miljoen euro moeten kosten. Dat bedrag kan Real in principe wel op tafel leggen.

Zou Kimmich een goede vervanger zijn voor Kroos?

Meest recent

Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

13
13
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

15
15
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

55
55
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

47
47
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

53
53
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

166
166
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

29
29
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

300
300
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

228
228
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

87
87
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

126
126
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

219
219
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

90
90
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

136
136
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

38
38
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

133
133
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

445
445
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

231
231
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

326
326
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

437
437

Meer sportnieuws