'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

door
'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

Zaterdagavond neemt het Bernabeu afscheid van Toni Kroos, want de 34-jarige middenvelder kondigde onlangs het einde van zijn carrière aan. De partij tegen Real Betis wordt daardoor zijn laatste thuismatch voor Real Madrid, daarna volgen enkel nog de finale van de Champions League en het EK.

Voor Real is het pensioen van de Duitser een enorme aderlating, want Kroos was ook dit seizoen nog een cruciale schakel in de plannen van Carlo Ancelotti. Het betekent dat de Koninklijke toch enigszins verrassend de transfermarkt op zal moeten om een waardige vervanger te vinden.

LEES OOK: Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

Real droomt van Rodri

Volgens AS koesteren ze daarvoor in de Spaanse hoofdstad een stille droom: Rodrigo Hernandez, kortweg Rodri. Dat is logisch, want hij is aanvoerder van het Spaanse nationale elftal en is op zijn 27ste op het toppunt van zijn kunnen. Alleen zal Manchester City hem wellicht nooit willen laten vertrekken.

Voor Pep Guardiola is Rodri immers onvervangbaar. Dat blijkt ook uit de statistieken, want de nederlaag in de FA Cup-finale op zaterdag maakte een einde aan een reeks van maar liefst 75 ongeslagen wedstrijden van de middenvelder. Alle nederlagen die City tussendoor leed, waren toen hij niet op het veld stond.

Kimmich als haalbare piste

De komst van Rodri zal dus wellicht een droom blijven voor Real, dat zijn pijlen ook op een meer haalbare piste richt. Ze zouden namelijk de concurrentie aangaan met aartsrivaal FC Barcelona voor Joshua Kimmich. De 29-jarige gaat straks bij Bayern München zijn laatste contractjaar in en daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Real heeft alvast het voordeel op Barça dat het een pak minder moeite zal hebben om te voldoen aan de financiële eisen van Bayern. De Duitser zou immers nog altijd een slordige 60 à 70 miljoen euro moeten kosten. Dat bedrag kan Real in principe wel op tafel leggen.

🚀

Zou Kimmich een goede vervanger zijn voor Kroos?

Meest recent

Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

3
3
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

160
160
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

75
75
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

64
64
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

299
299
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

329
329
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

93
93
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

197
197
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

591
591
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

296
296
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

201
201
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

29
29
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

240
240
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

522
522
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

419
419
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

614
614

Meer sportnieuws