'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

638 stemmen
'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

Zaterdagavond neemt het Bernabeu afscheid van Toni Kroos, want de 34-jarige middenvelder kondigde onlangs het einde van zijn carrière aan. De partij tegen Real Betis wordt daardoor zijn laatste thuismatch voor Real Madrid, daarna volgen enkel nog de finale van de Champions League en het EK.

Voor Real is het pensioen van de Duitser een enorme aderlating, want Kroos was ook dit seizoen nog een cruciale schakel in de plannen van Carlo Ancelotti. Het betekent dat de Koninklijke toch enigszins verrassend de transfermarkt op zal moeten om een waardige vervanger te vinden.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Real droomt van Rodri

Volgens AS koesteren ze daarvoor in de Spaanse hoofdstad een stille droom: Rodrigo Hernandez, kortweg Rodri. Dat is logisch, want hij is aanvoerder van het Spaanse nationale elftal en is op zijn 27ste op het toppunt van zijn kunnen. Alleen zal Manchester City hem wellicht nooit willen laten vertrekken.

Voor Pep Guardiola is Rodri immers onvervangbaar. Dat blijkt ook uit de statistieken, want de nederlaag in de FA Cup-finale op zaterdag maakte een einde aan een reeks van maar liefst 75 ongeslagen wedstrijden van de middenvelder. Alle nederlagen die City tussendoor leed, waren toen hij niet op het veld stond.

Kimmich als haalbare piste

De komst van Rodri zal dus wellicht een droom blijven voor Real, dat zijn pijlen ook op een meer haalbare piste richt. Ze zouden namelijk de concurrentie aangaan met aartsrivaal FC Barcelona voor Joshua Kimmich. De 29-jarige gaat straks bij Bayern München zijn laatste contractjaar in en daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Real heeft alvast het voordeel op Barça dat het een pak minder moeite zal hebben om te voldoen aan de financiële eisen van Bayern. De Duitser zou immers nog altijd een slordige 60 à 70 miljoen euro moeten kosten. Dat bedrag kan Real in principe wel op tafel leggen.

🚀

Zou Kimmich een goede vervanger zijn voor Kroos?

Meest recent

"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

67
67
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

17
17
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

102
102
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

23
23
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

175
175
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

97
97
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

76
76
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

569
569
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

57
57
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

124
124
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

146
146
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

887
887
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

576
576
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

400
400
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

771
771
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

752
752
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

444
444
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

750
750
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

364
364
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

204
204
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

225
225
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

209
209
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360

Meer sportnieuws