'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

door
'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

Zaterdagavond neemt het Bernabeu afscheid van Toni Kroos, want de 34-jarige middenvelder kondigde onlangs het einde van zijn carrière aan. De partij tegen Real Betis wordt daardoor zijn laatste thuismatch voor Real Madrid, daarna volgen enkel nog de finale van de Champions League en het EK.

Voor Real is het pensioen van de Duitser een enorme aderlating, want Kroos was ook dit seizoen nog een cruciale schakel in de plannen van Carlo Ancelotti. Het betekent dat de Koninklijke toch enigszins verrassend de transfermarkt op zal moeten om een waardige vervanger te vinden.

LEES OOK: 'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real droomt van Rodri

Volgens AS koesteren ze daarvoor in de Spaanse hoofdstad een stille droom: Rodrigo Hernandez, kortweg Rodri. Dat is logisch, want hij is aanvoerder van het Spaanse nationale elftal en is op zijn 27ste op het toppunt van zijn kunnen. Alleen zal Manchester City hem wellicht nooit willen laten vertrekken.

Voor Pep Guardiola is Rodri immers onvervangbaar. Dat blijkt ook uit de statistieken, want de nederlaag in de FA Cup-finale op zaterdag maakte een einde aan een reeks van maar liefst 75 ongeslagen wedstrijden van de middenvelder. Alle nederlagen die City tussendoor leed, waren toen hij niet op het veld stond.

Kimmich als haalbare piste

De komst van Rodri zal dus wellicht een droom blijven voor Real, dat zijn pijlen ook op een meer haalbare piste richt. Ze zouden namelijk de concurrentie aangaan met aartsrivaal FC Barcelona voor Joshua Kimmich. De 29-jarige gaat straks bij Bayern München zijn laatste contractjaar in en daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Real heeft alvast het voordeel op Barça dat het een pak minder moeite zal hebben om te voldoen aan de financiële eisen van Bayern. De Duitser zou immers nog altijd een slordige 60 à 70 miljoen euro moeten kosten. Dat bedrag kan Real in principe wel op tafel leggen.

🚀

Zou Kimmich een goede vervanger zijn voor Kroos?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

50
50
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

34
34
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

31
31
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

29
29
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

455
455
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

228
228
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

371
371
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

131
131
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

179
179
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

139
139
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

309
309
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

517
517
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

379
379
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws