'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

door
'Real Madrid heeft gedroomde opvolger Kroos in het vizier'

Zaterdagavond neemt het Bernabeu afscheid van Toni Kroos, want de 34-jarige middenvelder kondigde onlangs het einde van zijn carrière aan. De partij tegen Real Betis wordt daardoor zijn laatste thuismatch voor Real Madrid, daarna volgen enkel nog de finale van de Champions League en het EK.

Voor Real is het pensioen van de Duitser een enorme aderlating, want Kroos was ook dit seizoen nog een cruciale schakel in de plannen van Carlo Ancelotti. Het betekent dat de Koninklijke toch enigszins verrassend de transfermarkt op zal moeten om een waardige vervanger te vinden.

LEES OOK: Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Real droomt van Rodri

Volgens AS koesteren ze daarvoor in de Spaanse hoofdstad een stille droom: Rodrigo Hernandez, kortweg Rodri. Dat is logisch, want hij is aanvoerder van het Spaanse nationale elftal en is op zijn 27ste op het toppunt van zijn kunnen. Alleen zal Manchester City hem wellicht nooit willen laten vertrekken.

Voor Pep Guardiola is Rodri immers onvervangbaar. Dat blijkt ook uit de statistieken, want de nederlaag in de FA Cup-finale op zaterdag maakte een einde aan een reeks van maar liefst 75 ongeslagen wedstrijden van de middenvelder. Alle nederlagen die City tussendoor leed, waren toen hij niet op het veld stond.

Kimmich als haalbare piste

De komst van Rodri zal dus wellicht een droom blijven voor Real, dat zijn pijlen ook op een meer haalbare piste richt. Ze zouden namelijk de concurrentie aangaan met aartsrivaal FC Barcelona voor Joshua Kimmich. De 29-jarige gaat straks bij Bayern München zijn laatste contractjaar in en daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Real heeft alvast het voordeel op Barça dat het een pak minder moeite zal hebben om te voldoen aan de financiële eisen van Bayern. De Duitser zou immers nog altijd een slordige 60 à 70 miljoen euro moeten kosten. Dat bedrag kan Real in principe wel op tafel leggen.

Zou Kimmich een goede vervanger zijn voor Kroos?

Meest recent

Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

20
20
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

11
11
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

116
116
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

76
76
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

16
16
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

134
134
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

215
215
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

26
26
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

32
32
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

365
365
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

258
258
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

91
91
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

88
88
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

139
139
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

406
406
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

47
47
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

246
246
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

298
298
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

69
69
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

469
469
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

86
86
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

385
385
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

799
799
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

354
354

Meer sportnieuws