'Nieuwe details duiken op in trainersdossier Club Brugge'

828
'Nieuwe details duiken op in trainersdossier Club Brugge'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de derby tegen Cercle Brugge, waarin het aan één punt voldoende heeft om kampioen te spelen. Maar ook de dagen nadien zullen interessant worden om te volgen. Dan wordt namelijk het trainersdossier definitief beklonken.

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen in eigen land, besloot het Brugse bestuur afgelopen zomer om het sportieve lot in handen van Ronny Deila te leggen. Maar zijn aanstelling bleek uiteindelijk geen goede keuze. Daags na de reguliere competitie, die als vierde werd afgesloten, moest de Noor dan ook opkrassen.

Vervolgens werd beloften-trainer Nicky Hayen tijdelijk benoemd als T1 van de A-kern. En het voormalige boegbeeld van STVV presteerde vervolgens ver boven ieders verwachtingen. Onder zijn bewind heeft Club een ticket voor de halve finales van de Conference League behaald én staat het op een zucht van de landstitel.

LEES OOK: Code rood bij KRC Genk: Jess Thorup in de problemen?

Hayen doet Club renderen

De resultaten onder Hayen staan dus al een paal boven water. Maar er spelen nog meer elementen die in zijn voordeel spreken. Veel meer dan zijn voorganger, maakt Hayen gretig gebruik van de wetenschappelijke tools die de club hem aanbiedt. En het bestuur zal ongetwijfeld appreciëren dat de investeringen op dat vlak renderen.

Daarnaast staat de Limburger ook open voor overleg. Zowel met de input van zijn spelers als met die van hogerhand, gaat hij telkens aan de slag. Bovendien is hij telkens erg duidelijk in zijn keuzes, maar zijn subtiele tactische aanpassingen op basis van de tegenstanders pakten tot dusver doorgaans goed uit.

Gesprekken voor titelviering

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Hayen vastbenoemd zal worden. Volgens Het Laatste Nieuws had het Brugse bestuur die intentie zelfs al voor de match van afgelopen weekend tegen Anderlecht. De beslissing zou dus al enkele dagen vast staan. De partij tegen Cercle zal dan ook niet langer van invloed zijn. Maandag nog voor de geplande titelviering zou al een eerste gespreksronde gepland staan.

Daarbij lijkt het de bedoeling om zowel Hayen als zijn huidige assistenten aan boord te houden. Witte rook wordt in ieder geval snel verwacht. Ondertussen zou Club ook al beslist hebben om Robin Veldman aan boord te houden als coach van Club Nxt.

Club maakt een juiste keuze met Hayen ...

Meest recent

Ajax houdt hart vast: dramatisch nieuws over Dolberg

Een stevige domper voor Kasper Dolberg en Ajax. De Deense spits is op training bij de nationale ...

1
1
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"

Met 15 op 18 heeft Beerschot VA zich in het eerste luik van het seizoen opgeworpen tot de grote ...

1
1
Grote afwezige in selectie Van Bommel: "Onbegrijpelijk"

De Rode Duivels staan voor een uiterst pittig vierluik in de Nations League. Om die opdrachten tot ...

69
69
'Kompany zwijmelt: waanzinnige opvolger Harry Kane'

Bayern München is weer uitstekend aan het seizoen begonnen en daar heeft Harry Kane een ...

57
57
Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op het eerste luik van het seizoen. De ...

229
229
De Cuyper verbaast: "Hij was beste Rode Duivel op WK"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

141
141
‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

157
157
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

201
201
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

142
142
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

412
412
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

92
92
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

198
198
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

33
33
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

41
41
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

266
266
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

19
19
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

38
38
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

278
278
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

92
92
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

148
148
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

87
87
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

55
55
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

325
325
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

129
129
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

408
408

Meer sportnieuws