'Nieuwe details duiken op in trainersdossier Club Brugge'

door
'Nieuwe details duiken op in trainersdossier Club Brugge'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de derby tegen Cercle Brugge, waarin het aan één punt voldoende heeft om kampioen te spelen. Maar ook de dagen nadien zullen interessant worden om te volgen. Dan wordt namelijk het trainersdossier definitief beklonken.

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen in eigen land, besloot het Brugse bestuur afgelopen zomer om het sportieve lot in handen van Ronny Deila te leggen. Maar zijn aanstelling bleek uiteindelijk geen goede keuze. Daags na de reguliere competitie, die als vierde werd afgesloten, moest de Noor dan ook opkrassen.

Vervolgens werd beloften-trainer Nicky Hayen tijdelijk benoemd als T1 van de A-kern. En het voormalige boegbeeld van STVV presteerde vervolgens ver boven ieders verwachtingen. Onder zijn bewind heeft Club een ticket voor de halve finales van de Conference League behaald én staat het op een zucht van de landstitel.

LEES OOK: Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Hayen doet Club renderen

De resultaten onder Hayen staan dus al een paal boven water. Maar er spelen nog meer elementen die in zijn voordeel spreken. Veel meer dan zijn voorganger, maakt Hayen gretig gebruik van de wetenschappelijke tools die de club hem aanbiedt. En het bestuur zal ongetwijfeld appreciëren dat de investeringen op dat vlak renderen.

Daarnaast staat de Limburger ook open voor overleg. Zowel met de input van zijn spelers als met die van hogerhand, gaat hij telkens aan de slag. Bovendien is hij telkens erg duidelijk in zijn keuzes, maar zijn subtiele tactische aanpassingen op basis van de tegenstanders pakten tot dusver doorgaans goed uit.

Gesprekken voor titelviering

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Hayen vastbenoemd zal worden. Volgens Het Laatste Nieuws had het Brugse bestuur die intentie zelfs al voor de match van afgelopen weekend tegen Anderlecht. De beslissing zou dus al enkele dagen vast staan. De partij tegen Cercle zal dan ook niet langer van invloed zijn. Maandag nog voor de geplande titelviering zou al een eerste gespreksronde gepland staan.

Daarbij lijkt het de bedoeling om zowel Hayen als zijn huidige assistenten aan boord te houden. Witte rook wordt in ieder geval snel verwacht. Ondertussen zou Club ook al beslist hebben om Robin Veldman aan boord te houden als coach van Club Nxt.

Club maakt een juiste keuze met Hayen ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

45
45
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

32
32
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

52
52
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

61
61
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

50
50
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

90
90
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

103
103
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

277
277
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

109
109
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

289
289
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

403
403
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

422
422
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws