'Nieuwe details duiken op in trainersdossier Club Brugge'

door
'Nieuwe details duiken op in trainersdossier Club Brugge'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de derby tegen Cercle Brugge, waarin het aan één punt voldoende heeft om kampioen te spelen. Maar ook de dagen nadien zullen interessant worden om te volgen. Dan wordt namelijk het trainersdossier definitief beklonken.

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen in eigen land, besloot het Brugse bestuur afgelopen zomer om het sportieve lot in handen van Ronny Deila te leggen. Maar zijn aanstelling bleek uiteindelijk geen goede keuze. Daags na de reguliere competitie, die als vierde werd afgesloten, moest de Noor dan ook opkrassen.

Vervolgens werd beloften-trainer Nicky Hayen tijdelijk benoemd als T1 van de A-kern. En het voormalige boegbeeld van STVV presteerde vervolgens ver boven ieders verwachtingen. Onder zijn bewind heeft Club een ticket voor de halve finales van de Conference League behaald én staat het op een zucht van de landstitel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Hayen doet Club renderen

De resultaten onder Hayen staan dus al een paal boven water. Maar er spelen nog meer elementen die in zijn voordeel spreken. Veel meer dan zijn voorganger, maakt Hayen gretig gebruik van de wetenschappelijke tools die de club hem aanbiedt. En het bestuur zal ongetwijfeld appreciëren dat de investeringen op dat vlak renderen.

Daarnaast staat de Limburger ook open voor overleg. Zowel met de input van zijn spelers als met die van hogerhand, gaat hij telkens aan de slag. Bovendien is hij telkens erg duidelijk in zijn keuzes, maar zijn subtiele tactische aanpassingen op basis van de tegenstanders pakten tot dusver doorgaans goed uit.

Gesprekken voor titelviering

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Hayen vastbenoemd zal worden. Volgens Het Laatste Nieuws had het Brugse bestuur die intentie zelfs al voor de match van afgelopen weekend tegen Anderlecht. De beslissing zou dus al enkele dagen vast staan. De partij tegen Cercle zal dan ook niet langer van invloed zijn. Maandag nog voor de geplande titelviering zou al een eerste gespreksronde gepland staan.

Daarbij lijkt het de bedoeling om zowel Hayen als zijn huidige assistenten aan boord te houden. Witte rook wordt in ieder geval snel verwacht. Ondertussen zou Club ook al beslist hebben om Robin Veldman aan boord te houden als coach van Club Nxt.

Club maakt een juiste keuze met Hayen ...

Meest recent

Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

8
8
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

78
78
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

198
198
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

418
418
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

214
214
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

463
463
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

84
84
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

509
509
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

330
330
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

666
666
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

570
570
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

179
179
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

111
111
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

474
474
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

406
406
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

251
251
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

220
220
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

266
266
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

446
446
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

250
250
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

73
73
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

115
115
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

647
647

Meer sportnieuws