'Verhaeghe hakt trainersknoop door bij Club Brugge'

2182 stemmen
'Verhaeghe hakt trainersknoop door bij Club Brugge'

Eén puntje scheidt Club Brugge nog van een onverhoopte landstitel. Intussen gaan er daarom alsmaar meer stemmen op om Nicky Hayen, toch dé architect achter dat succes, sowieso permanent aan te stellen als T1.

De interimcoach kreeg de trein na het ontslag van Ronny Deila de trein snel weer op de rails. Niet alleen kwalificeerde Blauw-Zwart zich op een haar na voor de finale van de Conference League, met een 23 op 27 raast het als een pletwals door de play-offs. Daardoor ligt de titel zowaar binnen handbereik.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Kans voor Hayen

Hier en daar klonk het dat een goede afloop een must was voor Bart Verhaeghe en co om Hayen een volwaardige kans te gunnen. Hoewel het Brugse bestuur die beslissing nog altijd uitstelt tot het seizoen helemaal afgelopen is lijken zij er stilaan evenwel reeds van overtuigd dat hij de geschikte kandidaat is.

Het Nieuwsblad verwacht alvast dat Hayen straks een overeenkomst zal tekenen als hoofdcoach in Jan Breydel. Vast staat alleszins dat hij niet meer zal terugkeren naar Club NXT, waar Robin Veldman het roer overnam toen Hayen naar het eerste elftal werd gepromoveerd. Hij blijft tenslotte allicht op post.

Veldman blijft

Momenteel zouden er in Westkapelle al vergevorderde onderhandelingen plaatsvinden met de 38-jarige Nederlander om diens contract open te breken. Het heeft er dan ook alle schijn van weg dat hij ook het volgende seizoen opnieuw het tweede elftal in de Challenger Pro League onder zijn hoed zal nemen.

"De verwachting is dat het tot een akkoord komt", aldus de krant, iets wat tevens bevestigd wordt door La Dernière Heure. Daarmee lijkt de kans op een definitieve promotie voor Hayen steeds meer te stijgen. Volgende week zitten beide partijen rond de tafel. Behoudens een verrassing volgt nadien witte rook.

Veldman is een goede trainer voor Club NXT

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

107
107
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

653
653
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

116
116
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

208
208
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

164
164
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

262
262
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

172
172
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws