'Verhaeghe hakt trainersknoop door bij Club Brugge'

2182 stemmen
'Verhaeghe hakt trainersknoop door bij Club Brugge'

Eén puntje scheidt Club Brugge nog van een onverhoopte landstitel. Intussen gaan er daarom alsmaar meer stemmen op om Nicky Hayen, toch dé architect achter dat succes, sowieso permanent aan te stellen als T1.

De interimcoach kreeg de trein na het ontslag van Ronny Deila de trein snel weer op de rails. Niet alleen kwalificeerde Blauw-Zwart zich op een haar na voor de finale van de Conference League, met een 23 op 27 raast het als een pletwals door de play-offs. Daardoor ligt de titel zowaar binnen handbereik.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Kans voor Hayen

Hier en daar klonk het dat een goede afloop een must was voor Bart Verhaeghe en co om Hayen een volwaardige kans te gunnen. Hoewel het Brugse bestuur die beslissing nog altijd uitstelt tot het seizoen helemaal afgelopen is lijken zij er stilaan evenwel reeds van overtuigd dat hij de geschikte kandidaat is.

Het Nieuwsblad verwacht alvast dat Hayen straks een overeenkomst zal tekenen als hoofdcoach in Jan Breydel. Vast staat alleszins dat hij niet meer zal terugkeren naar Club NXT, waar Robin Veldman het roer overnam toen Hayen naar het eerste elftal werd gepromoveerd. Hij blijft tenslotte allicht op post.

Veldman blijft

Momenteel zouden er in Westkapelle al vergevorderde onderhandelingen plaatsvinden met de 38-jarige Nederlander om diens contract open te breken. Het heeft er dan ook alle schijn van weg dat hij ook het volgende seizoen opnieuw het tweede elftal in de Challenger Pro League onder zijn hoed zal nemen.

"De verwachting is dat het tot een akkoord komt", aldus de krant, iets wat tevens bevestigd wordt door La Dernière Heure. Daarmee lijkt de kans op een definitieve promotie voor Hayen steeds meer te stijgen. Volgende week zitten beide partijen rond de tafel. Behoudens een verrassing volgt nadien witte rook.

Veldman is een goede trainer voor Club NXT

Meest recent

Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

46
46
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

29
29
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

84
84
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

63
63
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

43
43
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

55
55
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

295
295
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

169
169
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

248
248
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

253
253
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

880
880
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

291
291
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

326
326
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

431
431
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

138
138
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

102
102
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

170
170
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

264
264
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

373
373
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

228
228
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174

Meer sportnieuws