'Verhaeghe hakt trainersknoop door bij Club Brugge'

2182 stemmen
'Verhaeghe hakt trainersknoop door bij Club Brugge'

Eén puntje scheidt Club Brugge nog van een onverhoopte landstitel. Intussen gaan er daarom alsmaar meer stemmen op om Nicky Hayen, toch dé architect achter dat succes, sowieso permanent aan te stellen als T1.

De interimcoach kreeg de trein na het ontslag van Ronny Deila de trein snel weer op de rails. Niet alleen kwalificeerde Blauw-Zwart zich op een haar na voor de finale van de Conference League, met een 23 op 27 raast het als een pletwals door de play-offs. Daardoor ligt de titel zowaar binnen handbereik.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Kans voor Hayen

Hier en daar klonk het dat een goede afloop een must was voor Bart Verhaeghe en co om Hayen een volwaardige kans te gunnen. Hoewel het Brugse bestuur die beslissing nog altijd uitstelt tot het seizoen helemaal afgelopen is lijken zij er stilaan evenwel reeds van overtuigd dat hij de geschikte kandidaat is.

Het Nieuwsblad verwacht alvast dat Hayen straks een overeenkomst zal tekenen als hoofdcoach in Jan Breydel. Vast staat alleszins dat hij niet meer zal terugkeren naar Club NXT, waar Robin Veldman het roer overnam toen Hayen naar het eerste elftal werd gepromoveerd. Hij blijft tenslotte allicht op post.

Veldman blijft

Momenteel zouden er in Westkapelle al vergevorderde onderhandelingen plaatsvinden met de 38-jarige Nederlander om diens contract open te breken. Het heeft er dan ook alle schijn van weg dat hij ook het volgende seizoen opnieuw het tweede elftal in de Challenger Pro League onder zijn hoed zal nemen.

"De verwachting is dat het tot een akkoord komt", aldus de krant, iets wat tevens bevestigd wordt door La Dernière Heure. Daarmee lijkt de kans op een definitieve promotie voor Hayen steeds meer te stijgen. Volgende week zitten beide partijen rond de tafel. Behoudens een verrassing volgt nadien witte rook.

Veldman is een goede trainer voor Club NXT

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

8
8
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

8
8
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

7
7
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

34
34
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

166
166
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

131
131
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

171
171
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

119
119
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

225
225
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

139
139
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

122
122
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

334
334
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

204
204
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

186
186
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

228
228
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

368
368
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

519
519
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws