'Kassa, kassa: dit gigaloon vangt Kompany bij Bayern'

door
'Kassa, kassa: dit gigaloon vangt Kompany bij Bayern'

Verkast Vincent Kompany naar Bayern München? Na een tegenvallend seizoen bij Burnley lijkt de voormalige Rode Duivel op weg naar de absolute top. Al moeten er nog heel wat punten en komma's gezet worden.

Kompany beleefde vorig seizoen een droomjaar met de titel en de promotie, maar kon daar dit seizoen geen vervolg aan breien. Burnley kreeg de motor nooit aan de praat in de Premier League en mag na één seizoen al opnieuw aan de bak in de Championship.

LEES OOK: 'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Bayern moet diep in buidel tasten

Burnley is echter niet van plan om Kompany zomaar te laten gaan. Volgens Sacha Tavolieri willen de Clarets meer dan 15 miljoen euro vangen bij een overgang, een pak hoger dan wat Bayern voor ogen heeft. Der Rekordmeister zou het onder de 10 miljoen willen houden. Daarnaast is het ook de vraag hoeveel Kompany zal verdienen bij Bayern. Zijn voorgangers vingen volgens Bild-podcast FC Bayern Insider stevige bedragen. 

Pep Guardiola en Carlo Ancelotti waren goed voor een basisloon van om en bij de 12 miljoen euro bruto, dat ruim 15 miljoen kon worden met bonussen erbij. Hansi Flick en Julian Nagelsmann verdienden ongeveer 6 miljoen euro bruto, zonder bonussen. Thomas Tuchel, die afzwaait, deed het met 8 miljoen. Volgens Het Laatste Nieuws zal ook Kompany "grootverdiener" worden bij Bayern. 

Sportief uitdagend project

Behalve financieel is Bayern uiteraard ook sportief een zeer interessant project. De Duitsers zijn de weg kwijt in eigen land en eindigden slechts derde in de Bundesliga. In de halve finales van de Champions League was Real Madrid te sterk.

Aan Kompany om Bayern opnieuw op de rails te zetten. In Beieren lijken ze alvast te geloven in onze landgenoot, die voorlopig enkel een Championship-titel met Burnley kan voorleggen. Komt daar volgend seizoen verandering in?

Zou Kompany het goed doen bij Bayern?

Meest recent

'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

147
147
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

117
117
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

348
348
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

112
112
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

48
48
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

86
86
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

191
191
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

86
86
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

322
322
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

102
102
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

258
258
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

106
106
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

647
647
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

961
961
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

401
401
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

216
216
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

82
82
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

244
244
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

158
158
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

448
448
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

33
33
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

195
195
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

271
271
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

84
84
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

129
129

Meer sportnieuws