'Kassa, kassa: dit gigaloon vangt Kompany bij Bayern'

door
'Kassa, kassa: dit gigaloon vangt Kompany bij Bayern'

Verkast Vincent Kompany naar Bayern München? Na een tegenvallend seizoen bij Burnley lijkt de voormalige Rode Duivel op weg naar de absolute top. Al moeten er nog heel wat punten en komma's gezet worden.

Kompany beleefde vorig seizoen een droomjaar met de titel en de promotie, maar kon daar dit seizoen geen vervolg aan breien. Burnley kreeg de motor nooit aan de praat in de Premier League en mag na één seizoen al opnieuw aan de bak in de Championship.

LEES OOK: Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern moet diep in buidel tasten

Burnley is echter niet van plan om Kompany zomaar te laten gaan. Volgens Sacha Tavolieri willen de Clarets meer dan 15 miljoen euro vangen bij een overgang, een pak hoger dan wat Bayern voor ogen heeft. Der Rekordmeister zou het onder de 10 miljoen willen houden. Daarnaast is het ook de vraag hoeveel Kompany zal verdienen bij Bayern. Zijn voorgangers vingen volgens Bild-podcast FC Bayern Insider stevige bedragen. 

Pep Guardiola en Carlo Ancelotti waren goed voor een basisloon van om en bij de 12 miljoen euro bruto, dat ruim 15 miljoen kon worden met bonussen erbij. Hansi Flick en Julian Nagelsmann verdienden ongeveer 6 miljoen euro bruto, zonder bonussen. Thomas Tuchel, die afzwaait, deed het met 8 miljoen. Volgens Het Laatste Nieuws zal ook Kompany "grootverdiener" worden bij Bayern. 

Sportief uitdagend project

Behalve financieel is Bayern uiteraard ook sportief een zeer interessant project. De Duitsers zijn de weg kwijt in eigen land en eindigden slechts derde in de Bundesliga. In de halve finales van de Champions League was Real Madrid te sterk.

Aan Kompany om Bayern opnieuw op de rails te zetten. In Beieren lijken ze alvast te geloven in onze landgenoot, die voorlopig enkel een Championship-titel met Burnley kan voorleggen. Komt daar volgend seizoen verandering in?

Zou Kompany het goed doen bij Bayern?

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

39
39
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

82
82
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

151
151
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

195
195
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

43
43
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

215
215
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

161
161
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

161
161
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

381
381
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

331
331
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

103
103
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

278
278
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

170
170
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

548
548
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

664
664
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

414
414
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

338
338
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

166
166
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

634
634
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

600
600
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

372
372
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

544
544

Meer sportnieuws