'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

1144 stemmen
'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

Vincent Kompany staat dicht bij een fraaie overstap naar Bayern München. Onze landgenoot zou zo Burnley kunnen verlaten na de degradatie uit de Premier League. Maar er zal nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

Kompany zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Bayern over een contract voor drie seizoenen, maar de clubs moeten er onderling nog uit raken. Die onderhandelingen lopen nog volop. Bepaalde bronnen beweerden daarbij dat Burnley maar liefst 20 miljoen euro zou eisen voor zijn coach, maar zo'n bedrag gaat Bayern absoluut niet betalen. Volgens Het Laatste Nieuws wil de Duitse recordkampioen de transfersom absoluut onder de 10 miljoen euro houden.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Meer dan 15 miljoen voor Kompany

Daar lijkt Bayern volgens journalist Sacha Tavolieri niet in te slagen. Tavolieri schrijft op X immers dat het gaat om een deal hoger dan 15 miljoen euro, dus veel hoger dan het bedrag dat Der Rekordmeister voor ogen heeft.

Nog volgens Tavolieri zijn er bepaalde mensen bij Burnley die zich verraden voelen. Bayern en Kompany moeten zich dan ook niet aan een cadeau verwachten. Bayern München blijft ondertussen volop geloven in een goede afloop.

Bescheiden palmares

Kompany staat zo voor een stevige stap hogerop, terwijl zijn palmares als trainer toch nog altijd bescheiden oogt. Daarop staat enkel de titel in de Championship met Burnley vorig seizoen, maar de aanpassing aan de Premier League verliep zeer moeizaam. Eerder kon Kompany Anderlecht niet aan een prijs helpen, al presteerde hij daar achteraf bekeken toch zeer goed - Paars-Wit lijkt dit seizoen zijn beste resultaat te evenaren met een betere kern en slechter voetbal.

Kompany wacht dus in spanning af of zijn overgang in orde komt, want bij Bayern weet je dezer dagen maar nooit. De grootmacht kwam de voorbije maanden al bij de ene na de andere coach van een kale reis terug. Om verscheidene redenen zegden Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery, Ralf Rangnick, Thomas Tuchel, Oliver Glasner en Roger Schmidt allemaal af.

Zal de deal rond raken?

Meest recent

Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

173
173
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

43
43
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

32
32
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

38
38
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

79
79
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

46
46
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

66
66
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

306
306
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

28
28
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

155
155
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

89
89
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

282
282
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

139
139
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

723
723
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

121
121
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

138
138
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

208
208
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

560
560
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

145
145
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

174
174
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

212
212
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

266
266
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

282
282

Meer sportnieuws