'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

door
'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

Vincent Kompany staat dicht bij een fraaie overstap naar Bayern München. Onze landgenoot zou zo Burnley kunnen verlaten na de degradatie uit de Premier League. Maar er zal nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

Kompany zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Bayern over een contract voor drie seizoenen, maar de clubs moeten er onderling nog uit raken. Die onderhandelingen lopen nog volop. Bepaalde bronnen beweerden daarbij dat Burnley maar liefst 20 miljoen euro zou eisen voor zijn coach, maar zo'n bedrag gaat Bayern absoluut niet betalen. Volgens Het Laatste Nieuws wil de Duitse recordkampioen de transfersom absoluut onder de 10 miljoen euro houden.

LEES OOK: Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Meer dan 15 miljoen voor Kompany

Daar lijkt Bayern volgens journalist Sacha Tavolieri niet in te slagen. Tavolieri schrijft op X immers dat het gaat om een deal hoger dan 15 miljoen euro, dus veel hoger dan het bedrag dat Der Rekordmeister voor ogen heeft.

Nog volgens Tavolieri zijn er bepaalde mensen bij Burnley die zich verraden voelen. Bayern en Kompany moeten zich dan ook niet aan een cadeau verwachten. Bayern München blijft ondertussen volop geloven in een goede afloop.

Bescheiden palmares

Kompany staat zo voor een stevige stap hogerop, terwijl zijn palmares als trainer toch nog altijd bescheiden oogt. Daarop staat enkel de titel in de Championship met Burnley vorig seizoen, maar de aanpassing aan de Premier League verliep zeer moeizaam. Eerder kon Kompany Anderlecht niet aan een prijs helpen, al presteerde hij daar achteraf bekeken toch zeer goed - Paars-Wit lijkt dit seizoen zijn beste resultaat te evenaren met een betere kern en slechter voetbal.

Kompany wacht dus in spanning af of zijn overgang in orde komt, want bij Bayern weet je dezer dagen maar nooit. De grootmacht kwam de voorbije maanden al bij de ene na de andere coach van een kale reis terug. Om verscheidene redenen zegden Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery, Ralf Rangnick, Thomas Tuchel, Oliver Glasner en Roger Schmidt allemaal af.

Zal de deal rond raken?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

64
64
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

52
52
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

18
18
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

157
157
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

57
57
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

341
341
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

140
140
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

149
149
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

346
346
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

355
355
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

108
108
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

210
210
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

521
521
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

110
110
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

250
250
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

158
158
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws