'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

door
'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

Vincent Kompany staat dicht bij een fraaie overstap naar Bayern München. Onze landgenoot zou zo Burnley kunnen verlaten na de degradatie uit de Premier League. Maar er zal nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

Kompany zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Bayern over een contract voor drie seizoenen, maar de clubs moeten er onderling nog uit raken. Die onderhandelingen lopen nog volop. Bepaalde bronnen beweerden daarbij dat Burnley maar liefst 20 miljoen euro zou eisen voor zijn coach, maar zo'n bedrag gaat Bayern absoluut niet betalen. Volgens Het Laatste Nieuws wil de Duitse recordkampioen de transfersom absoluut onder de 10 miljoen euro houden.

LEES OOK: Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Meer dan 15 miljoen voor Kompany

Daar lijkt Bayern volgens journalist Sacha Tavolieri niet in te slagen. Tavolieri schrijft op X immers dat het gaat om een deal hoger dan 15 miljoen euro, dus veel hoger dan het bedrag dat Der Rekordmeister voor ogen heeft.

Nog volgens Tavolieri zijn er bepaalde mensen bij Burnley die zich verraden voelen. Bayern en Kompany moeten zich dan ook niet aan een cadeau verwachten. Bayern München blijft ondertussen volop geloven in een goede afloop.

Bescheiden palmares

Kompany staat zo voor een stevige stap hogerop, terwijl zijn palmares als trainer toch nog altijd bescheiden oogt. Daarop staat enkel de titel in de Championship met Burnley vorig seizoen, maar de aanpassing aan de Premier League verliep zeer moeizaam. Eerder kon Kompany Anderlecht niet aan een prijs helpen, al presteerde hij daar achteraf bekeken toch zeer goed - Paars-Wit lijkt dit seizoen zijn beste resultaat te evenaren met een betere kern en slechter voetbal.

Kompany wacht dus in spanning af of zijn overgang in orde komt, want bij Bayern weet je dezer dagen maar nooit. De grootmacht kwam de voorbije maanden al bij de ene na de andere coach van een kale reis terug. Om verscheidene redenen zegden Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery, Ralf Rangnick, Thomas Tuchel, Oliver Glasner en Roger Schmidt allemaal af.

Zal de deal rond raken?

Meest recent

Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

15
15
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

144
144
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

41
41
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

95
95
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

43
43
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

161
161
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

158
158
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

88
88
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

568
568
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

244
244
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

270
270
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

821
821
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

537
537
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

379
379
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

290
290
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

739
739
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

194
194
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

95
95
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

405
405
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

61
61
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

554
554
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

435
435
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

43
43

Meer sportnieuws