'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

door
'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

Vincent Kompany staat dicht bij een fraaie overstap naar Bayern München. Onze landgenoot zou zo Burnley kunnen verlaten na de degradatie uit de Premier League. Maar er zal nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

Kompany zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Bayern over een contract voor drie seizoenen, maar de clubs moeten er onderling nog uit raken. Die onderhandelingen lopen nog volop. Bepaalde bronnen beweerden daarbij dat Burnley maar liefst 20 miljoen euro zou eisen voor zijn coach, maar zo'n bedrag gaat Bayern absoluut niet betalen. Volgens Het Laatste Nieuws wil de Duitse recordkampioen de transfersom absoluut onder de 10 miljoen euro houden.

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Meer dan 15 miljoen voor Kompany

Daar lijkt Bayern volgens journalist Sacha Tavolieri niet in te slagen. Tavolieri schrijft op X immers dat het gaat om een deal hoger dan 15 miljoen euro, dus veel hoger dan het bedrag dat Der Rekordmeister voor ogen heeft.

Nog volgens Tavolieri zijn er bepaalde mensen bij Burnley die zich verraden voelen. Bayern en Kompany moeten zich dan ook niet aan een cadeau verwachten. Bayern München blijft ondertussen volop geloven in een goede afloop.

Bescheiden palmares

Kompany staat zo voor een stevige stap hogerop, terwijl zijn palmares als trainer toch nog altijd bescheiden oogt. Daarop staat enkel de titel in de Championship met Burnley vorig seizoen, maar de aanpassing aan de Premier League verliep zeer moeizaam. Eerder kon Kompany Anderlecht niet aan een prijs helpen, al presteerde hij daar achteraf bekeken toch zeer goed - Paars-Wit lijkt dit seizoen zijn beste resultaat te evenaren met een betere kern en slechter voetbal.

Kompany wacht dus in spanning af of zijn overgang in orde komt, want bij Bayern weet je dezer dagen maar nooit. De grootmacht kwam de voorbije maanden al bij de ene na de andere coach van een kale reis terug. Om verscheidene redenen zegden Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery, Ralf Rangnick, Thomas Tuchel, Oliver Glasner en Roger Schmidt allemaal af.

🚀

Zal de deal rond raken?

Meest recent

'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

0
0
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

2
2
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

75
75
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

25
25
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

82
82
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

60
60
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

80
80
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

65
65
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

56
56
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

293
293
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

294
294
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

223
223
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

55
55
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

60
60
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

55
55
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

273
273
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

466
466
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

183
183
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

119
119
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

262
262
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

562
562
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

454
454
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118

Meer sportnieuws