'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

1144 stemmen
'Burnley spuwt Kompany compléét uit na nakend afscheid'

Vincent Kompany staat dicht bij een fraaie overstap naar Bayern München. Onze landgenoot zou zo Burnley kunnen verlaten na de degradatie uit de Premier League. Maar er zal nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

Kompany zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Bayern over een contract voor drie seizoenen, maar de clubs moeten er onderling nog uit raken. Die onderhandelingen lopen nog volop. Bepaalde bronnen beweerden daarbij dat Burnley maar liefst 20 miljoen euro zou eisen voor zijn coach, maar zo'n bedrag gaat Bayern absoluut niet betalen. Volgens Het Laatste Nieuws wil de Duitse recordkampioen de transfersom absoluut onder de 10 miljoen euro houden.

LEES OOK: 'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Meer dan 15 miljoen voor Kompany

Daar lijkt Bayern volgens journalist Sacha Tavolieri niet in te slagen. Tavolieri schrijft op X immers dat het gaat om een deal hoger dan 15 miljoen euro, dus veel hoger dan het bedrag dat Der Rekordmeister voor ogen heeft.

Nog volgens Tavolieri zijn er bepaalde mensen bij Burnley die zich verraden voelen. Bayern en Kompany moeten zich dan ook niet aan een cadeau verwachten. Bayern München blijft ondertussen volop geloven in een goede afloop.

Bescheiden palmares

Kompany staat zo voor een stevige stap hogerop, terwijl zijn palmares als trainer toch nog altijd bescheiden oogt. Daarop staat enkel de titel in de Championship met Burnley vorig seizoen, maar de aanpassing aan de Premier League verliep zeer moeizaam. Eerder kon Kompany Anderlecht niet aan een prijs helpen, al presteerde hij daar achteraf bekeken toch zeer goed - Paars-Wit lijkt dit seizoen zijn beste resultaat te evenaren met een betere kern en slechter voetbal.

Kompany wacht dus in spanning af of zijn overgang in orde komt, want bij Bayern weet je dezer dagen maar nooit. De grootmacht kwam de voorbije maanden al bij de ene na de andere coach van een kale reis terug. Om verscheidene redenen zegden Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery, Ralf Rangnick, Thomas Tuchel, Oliver Glasner en Roger Schmidt allemaal af.

Zal de deal rond raken?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

76
76
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

68
68
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

142
142
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

147
147
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

312
312
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

307
307
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

65
65
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

94
94
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

171
171
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

494
494
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

906
906
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

246
246
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

372
372
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

100
100

Meer sportnieuws