'Domper voor Kompany: rechterhand niet mee naar Bayern'

141
'Domper voor Kompany: rechterhand niet mee naar Bayern'

De internationale media hebben momenteel een vette kluif aan Vincent Kompany, want de op til staande overgang van de 38-jarige trainer van Burnley naar Bayern München wordt zowel in Duitsland als Engeland op de voet gevolgd. Alsmaar meer details over het dossier raken bekend.

Dat zou weleens snel zijn afwikkeling kunnen kennen, want Kompany zou zelf al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Bayern en de Duitse grootmacht is ook volop met Burnley aan het onderhandelen over de afkoopsom van diens lopende contract op Turf Moor.

Eens die onderhandelingen afgerond zijn, dan zal Kompany kunnen beginnen nadenken over hoe hij zijn staf in München wil gaan invullen. De verwachting is dat hij de nodige vertrouwelingen van bij Burnley zal meenemen, maar één belangrijke naam zal hij alvast moeten missen.

Bellamy niet met Kompany naar Bayern

The Athletic weet immers dat Craig Bellamy sowieso niet met Kompany naar Bayern zal verhuizen. De 44-jarige Welshman is intussen al enkele jaren de rechterhand van onze landgenoot, die hij tijdens hun gezamenlijke periode als speler bij Manchester City leerde kennen.

Bellamy was één van de eerste pionnen die Kompany aan boord haalde toen hij in 2019 terugkeerde bij Anderlecht. De ex-spits ging aanvankelijk aan de slag als beloftencoach en werd daarna assistent, tot hij in 2021 vertrok om zich te laten behandelen voor een depressie.

Bellamy wil in Engeland blijven

Ze werden herenigd bij Burnley, waar Bellamy de voorbije twee seizoenen de eerste assistent van Kompany was. Maar bij Bayern zal dat dus niet het geval zijn. Bellamy zou verkiezen om in het Verenigd Koninkrijk te blijven, wellicht ook om familliale redenen.

Mogelijk krijgt hij daar een opvallende uitdaging voorgeschoteld. Volgens talkSPORT zou Burnley immers overwegen om Bellamy tot hoofdcoach te promoveren indien Kompany vertrekt. Het zou voor Bellamy zijn eerste job als hoofdtrainer zijn, want voor de samenwerking met Kompany was hij enkel aan de slag in de jeugdwerking van Cardiff City.

Een aderlating voor Kompany?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

16
16
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

22
22
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

288
288
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

98
98
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

107
107
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

120
120
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

45
45
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

129
129
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

150
150
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

72
72
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

22
22
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

93
93
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

244
244
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

174
174
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

397
397
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

332
332
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

133
133
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

145
145
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

245
245
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

217
217
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

285
285
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

332
332
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

240
240
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws