'Burnley plakt waanzinnig bedrag op hoofd van Kompany'

door
'Burnley plakt waanzinnig bedrag op hoofd van Kompany'

Vincent Kompany beleefde een ontgoochelend eerste seizoen in de Premier League, want hij slaagde er niet in om Burnley te behoeden voor degradatie. Desondanks lijkt onze landgenoot op het punt te staan om een droomtransfer te versieren, want de voorbije dagen meldde Bayern München zich plots.

Nadat de Duitse Rekordmeister de voorbije maanden al bot ving bij heel wat andere kandidaten, beslisten ze nu om hun pijlen vol op de 38-jarige Kompany te richten. Ondanks een moeilijk seizoen blijft hij immers een uitstekende reputatie genieten en het spreekt ook in zijn voordeel dat hij Duits spreekt, een overblijfsel uit zijn passage bij Hamburg als speler.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Burnley wil 20 miljoen voor Kompany

Woensdagavond werd vanuit Duitsland al gemeld dat Kompany en Bayern al een akkoord bereikten over een contract voor drie jaar, waardoor er enkel met Burnley nog een akkoord gevonden moest worden. Bepaalde Engelse bronnen meldden dat dat al gebeurd was, maar dat bleek voorbarig.

Burnley blijkt immers een waanzinnig bedrag op het hoofd van Kompany geplakt te hebben. Sacha Tavolieri bracht als eerste naar buiten dat de Engelsen maar liefst 20 miljoen euro eisen om hun coach te laten vertrekken. Voor Burnley is Kompany dan ook van bijna onschatbare waarde, want hij is er voor zowat elk aspect van het sportieve beleid verantwoordelijk.

Kompany klaar voor overstap naar Bayern

Volgens Sky Sport Deutschland is Bayern echter niet bereid om een dergelijk bedrag op te hoesten en dus moet er nog verder onderhandeld worden. De Britse tak van het medium denkt dat er een akkoord rond de 15 miljoen uit de bus zal rollen. Tavolieri stelt dat de Duitse grootmacht hoopt om dat nog deze donderdag te bewerkstelligen.

Kompany zou intussen al zijn bureau op Turf Moor leeggemaakt hebben en afscheid genomen hebben van het personeel van Burnley. Hij lijkt dus helemaal klaar om de overstap te maken. Maar de ex-Rode Duivel vertoeft op dit moment nog niet in München, zoals her en der beweerd werd.

Zal de deal snel in orde komen?

Meest recent

Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

8
8
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

100
100
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

12
12
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

148
148
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

115
115
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

186
186
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

172
172
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

296
296
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

314
314
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

262
262
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

222
222
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

146
146
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

225
225
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

114
114
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1038
1038
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

95
95
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

526
526
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

446
446
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

163
163
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

224
224

Meer sportnieuws