'Club Brugge-bestuur duidelijk over toekomst Odoi'

1340 stemmen
'Club Brugge-bestuur duidelijk over toekomst Odoi'

Club Brugge krijgt aanstaande zondag een enorme kans om zich tot landskampioen te kronen. Blauw-Zwart legde zondag immers beslag op de leidersplaats met een 0-1-zege op Anderlecht. Daar ontpopte Denis Odoi zich zowaar tot de grote held.

Nadat hij jarenlang de kleuren van Fulham FC had verdedigd, werd Odoi in de winter van 2022 terug naar België gehaald door Club Brugge. Dankzij zijn multi-inzetbaarheid werd hij aanzien als een interessante wisselmogelijkheid in de breedte. Bovedien kon ook zijn jarenlange ervaring goed van pas komen.

Sindsdien werd Odoi regelmatig ingezet als depanneur op verschillende posities. En doorgaans speelde hij ook gewoon zijn matchen. Maar aanspraak maken op een vaste basisplek zat er nooit echt in. Bovendien wordt de verdediger/middenvelder eind deze maand alweer 36 jaar.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Belangrijk op en naast het veld

Lange tijd zag het er dan ook naar uit dat zijn aflopende contract in Brugge niet verlengd zou worden. Maar tijdens de laatste weken toonde Odoi zich meermaals van grote waarde in de ploeg van interim-coach Nicky Hayen. Tegen Anderlecht scoorde hij zelfs het winnende doelpunt.

Met zijn sterke prestaties van de laatste weken solliciteert Odoi alvast nadrukkelijk naar een nieuw contract. Bovendien wordt hij erg geapprecieerd door de achterban. En met al zijn ervaring vormt hij ook binnen de spelersgroep een belangrijke pion. Regelmatig neemt hij de motivatiespeeches op zich.

Wachten tot na seizoen

Desondanks blijft zijn toekomst in Brugge onzeker ogen. En uitsluitsel lijkt nog niet voor meteen. Volgens Het Laatste Nieuws zijn de gesprekken over een eventuele verlenging in ieder geval nog niet opgestart. Het Club-bestuur zou duidelijk zijn: sowieso wacht men eerst de ontknoping van het seizoen af alvorens een beslissing te nemen. En ook Odoi zelf zou eerst zekerheid willen hebben over de landstitel alvorens zijn toekomst weer op tafel komt.

Club moet doorgaan met Odoi ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

21
21
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

5
5
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

32
32
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

19
19
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

61
61
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

98
98
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

23
23
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

40
40
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

52
52
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

214
214
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

142
142
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

183
183
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

129
129
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

87
87
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

405
405
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

313
313
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

123
123
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

31
31
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws