'Club Brugge-bestuur duidelijk over toekomst Odoi'

door
'Club Brugge-bestuur duidelijk over toekomst Odoi'

Club Brugge krijgt aanstaande zondag een enorme kans om zich tot landskampioen te kronen. Blauw-Zwart legde zondag immers beslag op de leidersplaats met een 0-1-zege op Anderlecht. Daar ontpopte Denis Odoi zich zowaar tot de grote held.

Nadat hij jarenlang de kleuren van Fulham FC had verdedigd, werd Odoi in de winter van 2022 terug naar België gehaald door Club Brugge. Dankzij zijn multi-inzetbaarheid werd hij aanzien als een interessante wisselmogelijkheid in de breedte. Bovedien kon ook zijn jarenlange ervaring goed van pas komen.

Sindsdien werd Odoi regelmatig ingezet als depanneur op verschillende posities. En doorgaans speelde hij ook gewoon zijn matchen. Maar aanspraak maken op een vaste basisplek zat er nooit echt in. Bovendien wordt de verdediger/middenvelder eind deze maand alweer 36 jaar.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Belangrijk op en naast het veld

Lange tijd zag het er dan ook naar uit dat zijn aflopende contract in Brugge niet verlengd zou worden. Maar tijdens de laatste weken toonde Odoi zich meermaals van grote waarde in de ploeg van interim-coach Nicky Hayen. Tegen Anderlecht scoorde hij zelfs het winnende doelpunt.

Met zijn sterke prestaties van de laatste weken solliciteert Odoi alvast nadrukkelijk naar een nieuw contract. Bovendien wordt hij erg geapprecieerd door de achterban. En met al zijn ervaring vormt hij ook binnen de spelersgroep een belangrijke pion. Regelmatig neemt hij de motivatiespeeches op zich.

Wachten tot na seizoen

Desondanks blijft zijn toekomst in Brugge onzeker ogen. En uitsluitsel lijkt nog niet voor meteen. Volgens Het Laatste Nieuws zijn de gesprekken over een eventuele verlenging in ieder geval nog niet opgestart. Het Club-bestuur zou duidelijk zijn: sowieso wacht men eerst de ontknoping van het seizoen af alvorens een beslissing te nemen. En ook Odoi zelf zou eerst zekerheid willen hebben over de landstitel alvorens zijn toekomst weer op tafel komt.

Club moet doorgaan met Odoi ...

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

4
4
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

68
68
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

124
124
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

138
138
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

186
186
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

34
34
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

312
312
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

566
566
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

215
215
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

235
235
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

57
57
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

118
118
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

311
311
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

318
318
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

197
197
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

349
349
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

374
374
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

116
116
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

351
351
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

268
268
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

227
227

Meer sportnieuws