'Club Brugge-bestuur duidelijk over toekomst Odoi'

1340
'Club Brugge-bestuur duidelijk over toekomst Odoi'

Club Brugge krijgt aanstaande zondag een enorme kans om zich tot landskampioen te kronen. Blauw-Zwart legde zondag immers beslag op de leidersplaats met een 0-1-zege op Anderlecht. Daar ontpopte Denis Odoi zich zowaar tot de grote held.

Nadat hij jarenlang de kleuren van Fulham FC had verdedigd, werd Odoi in de winter van 2022 terug naar België gehaald door Club Brugge. Dankzij zijn multi-inzetbaarheid werd hij aanzien als een interessante wisselmogelijkheid in de breedte. Bovedien kon ook zijn jarenlange ervaring goed van pas komen.

Sindsdien werd Odoi regelmatig ingezet als depanneur op verschillende posities. En doorgaans speelde hij ook gewoon zijn matchen. Maar aanspraak maken op een vaste basisplek zat er nooit echt in. Bovendien wordt de verdediger/middenvelder eind deze maand alweer 36 jaar.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Belangrijk op en naast het veld

Lange tijd zag het er dan ook naar uit dat zijn aflopende contract in Brugge niet verlengd zou worden. Maar tijdens de laatste weken toonde Odoi zich meermaals van grote waarde in de ploeg van interim-coach Nicky Hayen. Tegen Anderlecht scoorde hij zelfs het winnende doelpunt.

Met zijn sterke prestaties van de laatste weken solliciteert Odoi alvast nadrukkelijk naar een nieuw contract. Bovendien wordt hij erg geapprecieerd door de achterban. En met al zijn ervaring vormt hij ook binnen de spelersgroep een belangrijke pion. Regelmatig neemt hij de motivatiespeeches op zich.

Wachten tot na seizoen

Desondanks blijft zijn toekomst in Brugge onzeker ogen. En uitsluitsel lijkt nog niet voor meteen. Volgens Het Laatste Nieuws zijn de gesprekken over een eventuele verlenging in ieder geval nog niet opgestart. Het Club-bestuur zou duidelijk zijn: sowieso wacht men eerst de ontknoping van het seizoen af alvorens een beslissing te nemen. En ook Odoi zelf zou eerst zekerheid willen hebben over de landstitel alvorens zijn toekomst weer op tafel komt.

Club moet doorgaan met Odoi ...

Meest recent

Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

2
2
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

16
16
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

34
34
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

73
73
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

291
291
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

173
173
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

82
82
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

115
115
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

148
148
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

387
387
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

418
418
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

572
572
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

780
780
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

193
193
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

158
158
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38

Meer sportnieuws