Club-fans doen oproep aan bestuur: "Verleng zijn contract!"

door
Club-fans doen oproep aan bestuur:

Club Brugge kan de titel ruiken na de 0-1 zege tegen Anderlecht. In het hol van de leeuw kroonde Denis Odoi zich zowaar tot matchwinnaar bij Blauw-Zwart. De vraag is nu of zijn aflopend contract in Jan Breydel wordt verlengd.

Lange tijd zag het er daar niet naar uit, maar onder Nicky Hayen blijkt het 35-jarige manusje-van-alles nog altijd een waardevolle pion. Niet alleen scoorde hij zondag in het Lotto Park, Odoi hield zich er ook opnieuw zonder veel moeite staande tegen snelle jongens als Francis Amuzu en Nilson Angulo.

LEES OOK: Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Odoi richting exit?

De ancien, tevens een van de leidersfiguren in de kleedkamer, bewees zo nogmaals dat hij verre van versleten is. Zelf gaf hij dan ook reeds aan dat zijn schoenen aan de haak hangen geen optie is. Integendeel: op zijn oude dag overweegt Odoi nog elders op zoek te gaan naar meer speelminuten.

Vermits er in Brugge sowieso geen vaste basisplaats voor hem is voorzien valt het dus af te wachten of hij zin heeft om bij te tekenen aan ongetwijfeld verminderde voorwaarden. Mocht dat al een optie zijn tenminste: eerder was het volgen Het Laatste Nieuws alvast de bedoeling dat hij zou vertrekken.

Oproep aan Verhaeghe

Misschien zijn die plannen nu wel gewijzigd, en krijgt Odoi alsnog een nieuw (eenjarig contract) voorgeschoteld. Onderhandelingen daaromtrent zijn er voorlopig nog niet aan de gang, maar volgens de achterban hoeven Bart Verhaege en co alleszins niet te twijfelen om het bal in zijn kamp te leggen.

Club moet het contract van Odoi sowieso verlengen

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

2
2
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

13
13
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

66
66
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

19
19
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

234
234
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

314
314
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

60
60
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

269
269
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

155
155
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

33
33
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

267
267
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

222
222
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

267
267
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

259
259
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

388
388
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

142
142
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

270
270

Meer sportnieuws