Club-fans doen oproep aan bestuur: "Verleng zijn contract!"

door
Club-fans doen oproep aan bestuur:

Club Brugge kan de titel ruiken na de 0-1 zege tegen Anderlecht. In het hol van de leeuw kroonde Denis Odoi zich zowaar tot matchwinnaar bij Blauw-Zwart. De vraag is nu of zijn aflopend contract in Jan Breydel wordt verlengd.

Lange tijd zag het er daar niet naar uit, maar onder Nicky Hayen blijkt het 35-jarige manusje-van-alles nog altijd een waardevolle pion. Niet alleen scoorde hij zondag in het Lotto Park, Odoi hield zich er ook opnieuw zonder veel moeite staande tegen snelle jongens als Francis Amuzu en Nilson Angulo.

LEES OOK: Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

Odoi richting exit?

De ancien, tevens een van de leidersfiguren in de kleedkamer, bewees zo nogmaals dat hij verre van versleten is. Zelf gaf hij dan ook reeds aan dat zijn schoenen aan de haak hangen geen optie is. Integendeel: op zijn oude dag overweegt Odoi nog elders op zoek te gaan naar meer speelminuten.

Vermits er in Brugge sowieso geen vaste basisplaats voor hem is voorzien valt het dus af te wachten of hij zin heeft om bij te tekenen aan ongetwijfeld verminderde voorwaarden. Mocht dat al een optie zijn tenminste: eerder was het volgen Het Laatste Nieuws alvast de bedoeling dat hij zou vertrekken.

Oproep aan Verhaeghe

Misschien zijn die plannen nu wel gewijzigd, en krijgt Odoi alsnog een nieuw (eenjarig contract) voorgeschoteld. Onderhandelingen daaromtrent zijn er voorlopig nog niet aan de gang, maar volgens de achterban hoeven Bart Verhaege en co alleszins niet te twijfelen om het bal in zijn kamp te leggen.

Club moet het contract van Odoi sowieso verlengen

Meest recent

'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

7
7
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

14
14
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

70
70
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

121
121
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

23
23
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

107
107
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

39
39
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

142
142
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

64
64
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

98
98
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

199
199
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

216
216
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

17
17
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

90
90
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

411
411
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

235
235
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

112
112
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

264
264
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

280
280

Meer sportnieuws