Club-fans doen oproep aan bestuur: "Verleng zijn contract!"

325 stemmen
Club-fans doen oproep aan bestuur:

Club Brugge kan de titel ruiken na de 0-1 zege tegen Anderlecht. In het hol van de leeuw kroonde Denis Odoi zich zowaar tot matchwinnaar bij Blauw-Zwart. De vraag is nu of zijn aflopend contract in Jan Breydel wordt verlengd.

Lange tijd zag het er daar niet naar uit, maar onder Nicky Hayen blijkt het 35-jarige manusje-van-alles nog altijd een waardevolle pion. Niet alleen scoorde hij zondag in het Lotto Park, Odoi hield zich er ook opnieuw zonder veel moeite staande tegen snelle jongens als Francis Amuzu en Nilson Angulo.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Odoi richting exit?

De ancien, tevens een van de leidersfiguren in de kleedkamer, bewees zo nogmaals dat hij verre van versleten is. Zelf gaf hij dan ook reeds aan dat zijn schoenen aan de haak hangen geen optie is. Integendeel: op zijn oude dag overweegt Odoi nog elders op zoek te gaan naar meer speelminuten.

Vermits er in Brugge sowieso geen vaste basisplaats voor hem is voorzien valt het dus af te wachten of hij zin heeft om bij te tekenen aan ongetwijfeld verminderde voorwaarden. Mocht dat al een optie zijn tenminste: eerder was het volgen Het Laatste Nieuws alvast de bedoeling dat hij zou vertrekken.

Oproep aan Verhaeghe

Misschien zijn die plannen nu wel gewijzigd, en krijgt Odoi alsnog een nieuw (eenjarig contract) voorgeschoteld. Onderhandelingen daaromtrent zijn er voorlopig nog niet aan de gang, maar volgens de achterban hoeven Bart Verhaege en co alleszins niet te twijfelen om het bal in zijn kamp te leggen.

Club moet het contract van Odoi sowieso verlengen

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

205
205
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

199
199
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

66
66
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

57
57
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

502
502
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

259
259
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

116
116
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

118
118
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

97
97
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

281
281
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

206
206
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

359
359
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

533
533

Meer sportnieuws