'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

485
'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

Vincent Kompany slaagde er dit seizoen niet in om Burnley FC in de Premier League te houden, desondanks zou hij een bijzonder mooie stap kunnen zetten. Zo raakte maandag bekend dat Bayern München aan de Belgische coach denkt. En die interesse blijkt behoorlijk concreet.

Na zijn veelbesproken vertrek als hoofdcoach van Anderlecht, koos Kompany meteen voor een nieuwe uitdaging. Zo ging hij aan de slag als sportief opperhoofd van Burnley. Dat was net uit de Premier League gedegradeerd. En zijn overgang naar Turf Moor was een schot in de roos. Zo leidde hij Burnley meteen naar een overtuigende titel in de Championship.

Logischerwijs werd de ex-aanvoerder van Manchester City dan ook gelinkt aan verschillende andere clubs. Maar hij besloot de Clarets trouw te blijven. Met de nodige verwachtingen begonnen hij en zijn ploeg aan hun campagne in de Premier League. Dat werd evenwel niet zo'n groot succes als het voorbije seizoen.

LEES OOK: Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust

Van degradatie naar droomclub

Kompany liet Burnley bij momenten wel aantrekkelijk voetbal spelen, de resultaten waren ondermaats. De Clarets bengelden een heel seizoen onderaan het klassement. Door enkele goede resultaten in de laatste weken was er wel nog een sprankel hoop op het behoud. Maar inmiddels is de degradatie dus een feit.

De algemene verwachting was dat Kompany samen met Burnley een doorstart zou maken in de Championship. Zelfs de vermeende interesse van Brighton zou daar niets aan veranderen. Maar maandag werd door verschillende bronnen gemeld dat ook het grote Bayern München aan zijn mouw trekt. Der Rekordmeister speurt naar een opvolger voor Thomas Tuchel, maar botste tijdens die zoektocht op de ene afwijzing na de andere.

Telefonisch contact met bestuur

Daardoor zou het bestuur ondertussen bij Kompany zijn uitgekomen, die voldoet aan verschillende vereisten. Inmiddels kwam transferexpert Fabrizio Romano met meer informatie over de situatie. Zo zou de Belgische trainer inmiddels telefoon hebben gehad van het Beierse bestuur om te polsen naar zijn situatie. Kompany zou hebben aangegeven dat hij wel interesse heeft, maar het dossier bevindt zich nog in een prille fase.

Transferwatcher Sacha Tavolieri voegt daar dan weer aan toe dat Kompany momenteel enkele dagen met vakantie is en tijdens die periode zal reflecteren over zijn toekomst. Een unieke kans als Bayern heeft zijn plannen uiteraard overhoop gegooid. In ieder geval zijn de kansen reëel dat straks een Belg aan het roer staat bij Der Rekordmeister, al worden er nog meer alternatieven gevolgd.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust
50

Kompany wordt de nieuwe coach van Bayern ...

Meest recent

Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

1
1
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

9
9
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

374
374
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

74
74
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

68
68
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

57
57
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

86
86
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

37
37
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

197
197
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

403
403
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

41
41
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

173
173
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

99
99
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

95
95
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

163
163
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

42
42
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

220
220
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

413
413
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

76
76
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

248
248
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

882
882
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

278
278
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

411
411
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

263
263

Meer sportnieuws