'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

485
'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

Vincent Kompany slaagde er dit seizoen niet in om Burnley FC in de Premier League te houden, desondanks zou hij een bijzonder mooie stap kunnen zetten. Zo raakte maandag bekend dat Bayern München aan de Belgische coach denkt. En die interesse blijkt behoorlijk concreet.

Na zijn veelbesproken vertrek als hoofdcoach van Anderlecht, koos Kompany meteen voor een nieuwe uitdaging. Zo ging hij aan de slag als sportief opperhoofd van Burnley. Dat was net uit de Premier League gedegradeerd. En zijn overgang naar Turf Moor was een schot in de roos. Zo leidde hij Burnley meteen naar een overtuigende titel in de Championship.

Logischerwijs werd de ex-aanvoerder van Manchester City dan ook gelinkt aan verschillende andere clubs. Maar hij besloot de Clarets trouw te blijven. Met de nodige verwachtingen begonnen hij en zijn ploeg aan hun campagne in de Premier League. Dat werd evenwel niet zo'n groot succes als het voorbije seizoen.

LEES OOK: Hommeles bij Bayern: Kompany ontsnapt aan netelige situatie

Van degradatie naar droomclub

Kompany liet Burnley bij momenten wel aantrekkelijk voetbal spelen, de resultaten waren ondermaats. De Clarets bengelden een heel seizoen onderaan het klassement. Door enkele goede resultaten in de laatste weken was er wel nog een sprankel hoop op het behoud. Maar inmiddels is de degradatie dus een feit.

De algemene verwachting was dat Kompany samen met Burnley een doorstart zou maken in de Championship. Zelfs de vermeende interesse van Brighton zou daar niets aan veranderen. Maar maandag werd door verschillende bronnen gemeld dat ook het grote Bayern München aan zijn mouw trekt. Der Rekordmeister speurt naar een opvolger voor Thomas Tuchel, maar botste tijdens die zoektocht op de ene afwijzing na de andere.

Telefonisch contact met bestuur

Daardoor zou het bestuur ondertussen bij Kompany zijn uitgekomen, die voldoet aan verschillende vereisten. Inmiddels kwam transferexpert Fabrizio Romano met meer informatie over de situatie. Zo zou de Belgische trainer inmiddels telefoon hebben gehad van het Beierse bestuur om te polsen naar zijn situatie. Kompany zou hebben aangegeven dat hij wel interesse heeft, maar het dossier bevindt zich nog in een prille fase.

Transferwatcher Sacha Tavolieri voegt daar dan weer aan toe dat Kompany momenteel enkele dagen met vakantie is en tijdens die periode zal reflecteren over zijn toekomst. Een unieke kans als Bayern heeft zijn plannen uiteraard overhoop gegooid. In ieder geval zijn de kansen reëel dat straks een Belg aan het roer staat bij Der Rekordmeister, al worden er nog meer alternatieven gevolgd.

Kompany wordt de nieuwe coach van Bayern ...

Meest recent

Wat een stunt! Hattrickheld Tresoldi loodst Club langs Inter

Club Brugge heeft in zijn tweede wedstrijd in de league phase van de Champions League de nul op ...

82
82
Bondscoach buiten? Flames reageren na WK-domper

De Red Flames zijn dinsdagavond tegen een enorme ontgoocheling aangelopen. Ze moeten immers een ...

30
30
'OHL kijkt aandachtig mee: overname Leicester op komst'

Enkele jaren geleden investeerde OH Leuven nog stevig met het doel om de Belgische subtop te ...

12
12
Geen stunt voor Club halfweg: fans zien grote achilleshiel

Club Brugge begon zijn campagne in de Champions League in september met een pijnlijke thuisnederlaag ...

66
66
'Nachtmerrie Hubert: 11 afwezigen bij Union tegen Sociedad'

Donderdag wordt een drukke dag, want dan komen maar liefst vier Belgische clubs in actie in Europa. ...

47
47
Club NXT pakt op de valreep nog punt in Youth League

Club Brugge gaat in de Champions League op zoek naar zijn eerste punten op het veld van Inter. De ...

26
26
Drama voor Red Flames: WK-droom spat uiteen

Om 18u speelden de Red Flames de terugwedstrijd in en tegen Polen. In Leuven wonnen ze met 1-0. ...

167
167
Kongolo verklapt: De Condé en Croonen voerden druk op

KRC Genk boekte een deugddoende zege tegen KV Kortrijk. Ze wonnen overtuigend met 3-0 en de Cegeka ...

108
108
Grote gelijk van Rigaux: geviseerde JPL-transfer is succes

Nacho Ferri (22) heeft zijn draai inmiddels gevonden in Nederland, maar de Spaanse spits moest in ...

40
40
Inter-Club: Leko komt met één grote verrassing

Club Brugge speelt om 21u zijn tweede match in de League Phase in de Champions League. De ...

74
74
'Club Brugge-fans zien droomdeal wegvallen: géén terugkeer'

Het is voorlopig stil rond Aleksandar Stankovic. De middenvelder maakte afgelopen zomer de overstap ...

153
153
Verhuurde spelers: Belg verrast iedereen in Eredivisie

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

24
24
OH Leuven haalt slag thuis met nieuw contract

OH Leuven pakte afgelopen weekend knap een punt bij Union SG, maar tot op heden zijn de resultaten ...

22
22
Carvajal verrast iedereen met Spaanse transfer

Dani Carvajal begint aan een nieuw hoofdstuk in zijn indrukwekkende carrière. De 34-jarige ...

24
24
Frankrijk maakt gehakt van Godts: PSG heeft nu al spijt

Zeven weken. Langer duurde het niet voor Frankrijk de naam van Bradley Barcola weer bovenhaalde. ...

92
92
Nainggolan steigert na Vanaken-uitspraak: "Wa zegde gij na?"

KRC Genk heeft afgelopen weekend eindelijk nog eens gewonnen en haalde het met 3-0 van KV Kortrijk. ...

599
599
'Gevecht om Frenkie barst los: spetterende transfersom'

In de Champions League gaat FC Barcelona dinsdagavond op bezoek bij Galatasaray. Dat zal vooralsnog ...

111
111
Markante Bruno-onthulling: "Toen Sibierski afwezig was ..."

RSC Anderlecht besloot afgelopen zomer om voor het eerst in zijn geschiedenis in zee te gaan met een ...

344
344
Goud voor Club: Leko voorspelt volgende toptransfer

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Internazionale in de Champions League. Traditiegetrouw ...

232
232
'Ruben van Bommel slaat bloedmooie BN'er aan de haak'

Ruben van Bommel gaat momenteel door een erg aangename periode. De zoon van Belgisch bondscoach Mark ...

150
150
Grazie Infantino: Club Brugge in race om waanzinnige jackpot

Club Brugge wil dinsdagavond tegen Internazionale opnieuw een goed resultaat neertzetten in de ...

169
169
Ferme strijd barst los bij Rode Duivels: “Kans gegrepen”

De Rode Duivels beschikken weer over heel wat weelde en bondscoach Mark van Bommel moest afgelopen ...

190
190
Ruben Van Gucht krijgt hallucinant werkschema voorgeschoteld

Ruben Van Gucht leidt een leven waar de meeste mensen al moe van worden als ze het alleen maar ...

28
28
Lammens plots in vieze papieren bij Manchester United

Senne Lammens werd vorig seizoen uitgeroepen tot ‘Transfer van het Jaar’ in de Premier ...

414
414
Verheyen vreest voor Club: “Wordt het niet eens tijd?”

Club Brugge kijkt dinsdagavond Internazionale recht in de ogen namens de League Phase van de ...

189
189

Meer sportnieuws