'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

485 stemmen
'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

Vincent Kompany slaagde er dit seizoen niet in om Burnley FC in de Premier League te houden, desondanks zou hij een bijzonder mooie stap kunnen zetten. Zo raakte maandag bekend dat Bayern München aan de Belgische coach denkt. En die interesse blijkt behoorlijk concreet.

Na zijn veelbesproken vertrek als hoofdcoach van Anderlecht, koos Kompany meteen voor een nieuwe uitdaging. Zo ging hij aan de slag als sportief opperhoofd van Burnley. Dat was net uit de Premier League gedegradeerd. En zijn overgang naar Turf Moor was een schot in de roos. Zo leidde hij Burnley meteen naar een overtuigende titel in de Championship.

Logischerwijs werd de ex-aanvoerder van Manchester City dan ook gelinkt aan verschillende andere clubs. Maar hij besloot de Clarets trouw te blijven. Met de nodige verwachtingen begonnen hij en zijn ploeg aan hun campagne in de Premier League. Dat werd evenwel niet zo'n groot succes als het voorbije seizoen.

LEES OOK: 'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Van degradatie naar droomclub

Kompany liet Burnley bij momenten wel aantrekkelijk voetbal spelen, de resultaten waren ondermaats. De Clarets bengelden een heel seizoen onderaan het klassement. Door enkele goede resultaten in de laatste weken was er wel nog een sprankel hoop op het behoud. Maar inmiddels is de degradatie dus een feit.

De algemene verwachting was dat Kompany samen met Burnley een doorstart zou maken in de Championship. Zelfs de vermeende interesse van Brighton zou daar niets aan veranderen. Maar maandag werd door verschillende bronnen gemeld dat ook het grote Bayern München aan zijn mouw trekt. Der Rekordmeister speurt naar een opvolger voor Thomas Tuchel, maar botste tijdens die zoektocht op de ene afwijzing na de andere.

Telefonisch contact met bestuur

Daardoor zou het bestuur ondertussen bij Kompany zijn uitgekomen, die voldoet aan verschillende vereisten. Inmiddels kwam transferexpert Fabrizio Romano met meer informatie over de situatie. Zo zou de Belgische trainer inmiddels telefoon hebben gehad van het Beierse bestuur om te polsen naar zijn situatie. Kompany zou hebben aangegeven dat hij wel interesse heeft, maar het dossier bevindt zich nog in een prille fase.

Transferwatcher Sacha Tavolieri voegt daar dan weer aan toe dat Kompany momenteel enkele dagen met vakantie is en tijdens die periode zal reflecteren over zijn toekomst. Een unieke kans als Bayern heeft zijn plannen uiteraard overhoop gegooid. In ieder geval zijn de kansen reëel dat straks een Belg aan het roer staat bij Der Rekordmeister, al worden er nog meer alternatieven gevolgd.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’
1057

Kompany wordt de nieuwe coach van Bayern ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

91
91
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

31
31
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

151
151
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

450
450
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

854
854
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

697
697
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

598
598
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws