'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

485 stemmen
'Kompany naar Bayern München: nieuwe informatie duikt op'

Vincent Kompany slaagde er dit seizoen niet in om Burnley FC in de Premier League te houden, desondanks zou hij een bijzonder mooie stap kunnen zetten. Zo raakte maandag bekend dat Bayern München aan de Belgische coach denkt. En die interesse blijkt behoorlijk concreet.

Na zijn veelbesproken vertrek als hoofdcoach van Anderlecht, koos Kompany meteen voor een nieuwe uitdaging. Zo ging hij aan de slag als sportief opperhoofd van Burnley. Dat was net uit de Premier League gedegradeerd. En zijn overgang naar Turf Moor was een schot in de roos. Zo leidde hij Burnley meteen naar een overtuigende titel in de Championship.

Logischerwijs werd de ex-aanvoerder van Manchester City dan ook gelinkt aan verschillende andere clubs. Maar hij besloot de Clarets trouw te blijven. Met de nodige verwachtingen begonnen hij en zijn ploeg aan hun campagne in de Premier League. Dat werd evenwel niet zo'n groot succes als het voorbije seizoen.

LEES OOK: 'Hayen plukt volgende pion weg bij Genk'

Van degradatie naar droomclub

Kompany liet Burnley bij momenten wel aantrekkelijk voetbal spelen, de resultaten waren ondermaats. De Clarets bengelden een heel seizoen onderaan het klassement. Door enkele goede resultaten in de laatste weken was er wel nog een sprankel hoop op het behoud. Maar inmiddels is de degradatie dus een feit.

De algemene verwachting was dat Kompany samen met Burnley een doorstart zou maken in de Championship. Zelfs de vermeende interesse van Brighton zou daar niets aan veranderen. Maar maandag werd door verschillende bronnen gemeld dat ook het grote Bayern München aan zijn mouw trekt. Der Rekordmeister speurt naar een opvolger voor Thomas Tuchel, maar botste tijdens die zoektocht op de ene afwijzing na de andere.

Telefonisch contact met bestuur

Daardoor zou het bestuur ondertussen bij Kompany zijn uitgekomen, die voldoet aan verschillende vereisten. Inmiddels kwam transferexpert Fabrizio Romano met meer informatie over de situatie. Zo zou de Belgische trainer inmiddels telefoon hebben gehad van het Beierse bestuur om te polsen naar zijn situatie. Kompany zou hebben aangegeven dat hij wel interesse heeft, maar het dossier bevindt zich nog in een prille fase.

Transferwatcher Sacha Tavolieri voegt daar dan weer aan toe dat Kompany momenteel enkele dagen met vakantie is en tijdens die periode zal reflecteren over zijn toekomst. Een unieke kans als Bayern heeft zijn plannen uiteraard overhoop gegooid. In ieder geval zijn de kansen reëel dat straks een Belg aan het roer staat bij Der Rekordmeister, al worden er nog meer alternatieven gevolgd.

Kompany wordt de nieuwe coach van Bayern ...

Meest recent

'Zulte Waregem heeft beet en vindt nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem kijkt vooral naar jonge buitenlandse spelers om de kern te versterken. Essevee staat ...

141
141
Rodri-gekte barst los: Maresca spreekt over Real Madrid

Volgens recente geruchten zou Rodri openstaan voor een mogelijke transfer naar Real Madrid. De ...

51
51
Alderweireld reageert en laat fans nu al dromen

Toby Alderweireld stapt mee in het nieuwe project bij Royal Antwerp FC. Hij is een van de vele ...

199
199
'Westerlo raast door en shopt in Denemarken'

KVC Westerlo kent een zeer drukke zomermercato. Nadat de Kemphanen al heel wat smaakmakers lieten ...

95
95
Van Bommel bij België: wordt het dit type voetbal?

Mark van Bommel werd aangesteld als bondscoach van België. Dat is op zich een goede keuze, al ...

108
108
'OHL strijkt miljoenen op én vindt nieuwe aanvaller'

Bij OH Leuven zijn ze in gang geschoten op de transfermarkt. Timmy Simons krijgt er weldra nog een ...

60
60
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

68
68
Summerville verbaast iedereen met nieuwe club

Crysencio Summerville zete zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

41
41
Antwerp tankt vertrouwen en wint galamatch

Royal Antwerp FC werkte vanavond een oefenmatch af op de eigen Bosuil. Zondere coach en zonder echt ...

168
168
'Anderlecht legt stevig miljoenenbod neer voor international'

RSC Anderlecht heeft flink wat versterking nodig als het wil meestrijden voor de prijzen in ...

520
520
'Van Bommel bondscoach: Waalse pers dropt bommetje'

Het doorsturen van Rudi Garcia door Vincent Mannaert wordt niet heel erg geapprecieerd in ...

285
285
Drie ‘namen’ krijgen stevig signaal van Bruno

RSC Anderlecht speelde 1-1 na een degelijke, geen geweldige, prestatie tegen Hammarby. Coach Vitor ...

291
291
'Rode Duivels opgelicht? WK-gokbom van 500.000 dollar'

Een vreemde weddenschap rond Folarin Balogun haalde bijna 500.000 dollar aan handelsvolume. Ze ...

224
224
Dochter van Mark van Bommel doet monden openvallen

Mark van Bommel staat sinds vrijdag volop in de schijnwerpers als de nieuwe bondscoach van de Rode ...

121
121
'Italië stelt legende aan als nieuwe bondscoach'

Italië zit in een ongeziene crisis. Ze misten de laatste drie WK's en Paolo Maldini moet ...

106
106
STVV slaat toe: contract tot medio 2029

STVV wil de komende jaren een vaste waarde worden in de subtop van de Jupiler Pro League. De ...

41
41
Tessa Wullaert verrast met nieuwe club

Tessa Wullaert heeft een nieuwe club gevonden en het is een verrassende. De Red Flame blijft dan ...

62
62
'Grote kuis in Genk: plan De Condé valt in duigen'

Op inkomend vlak tastte KRC Genk al diep in de buidel voor Jeppe Erenbjerg en Rafiu Durosinmi, maar ...

916
916
'Sibierski verrast: transfertargets Anderlecht onthuld'

Na het gelijkspel in Zweden moet RSC Anderlecht volgende week vol aan de bak tegen Hammarby wil het ...

715
715
Brandon Mechele bezorgt Ruud Vormer enorm kippenvelmoment

Ruud Vormer en Brandon Mechele blijven ook naast het veld graag iets terugdoen voor het Belgische ...

483
483
Bommetje voor Van Bommel: direct clash met Courtois?

Witte rook vanuit Tubeke, waar Mark van Bommel vrijdag officieel werd voorgesteld als bondscoach van ...

482
482
'Antwerp zoekt trainer: Vandenhaute drukt stempel'

Wouter Vandenhaute mag zich eindelijk ook officieel eigenaar van Antwerp noemen. Na zijn mislukte ...

326
326
'Jackpot voor Club Brugge: record Tzolis al aan diggelen'

Het belooft alsmaar meer een ronduit historische zomer te worden voor Club Brugge. Niet alleen lijkt ...

1060
1060
Antwerp rondt overname af: Vandenhaute meteen in actie

De kogel was al langer door de kerk, maar nu de laatste details zijn uitgeklaard is de miljoenendeal ...

420
420
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

62
62

Meer sportnieuws