'Stunt in de maak: Kompany in beeld bij absolute grootmacht'

door
'Stunt in de maak: Kompany in beeld bij absolute grootmacht'

Nadat hij met Burnley meteen weer degradeerde uit de Premier League wordt er volop gespeculeerd over de toekomst van Vincent Kompany. Nu wordt onze landgenoot aan een absolute grootmacht in Europa gelinkt.

Volgens zowel Bild als transfergoeroe Fabrizio Romano is Kompany zowaar een van de kandidaten om aan de slag te gaan bij Bayern München. Daar verloopt de zoektocht naar een opvolger voor Thomas Tüchel, die zelf bedankte om alsnog aan boord te blijven, bijzonder stroef.

LEES OOK: Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Kompany naar Bayern München?

Eerder mocht Der Rekordmeister tenslotte ook al onder andere Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery, Ralf Rangnick, Oliver Glasner en Roger Schmidt van de verlanglijst schrappen. En dus zou Kompany een van de nieuwe namen op de shortlist in de Allianz Arena zijn.

Intern zouden er alvast al discussies hebben plaatsgevonden over een eventuele aanstelling van de voormalige Rode Duivel, die nog volgens Romano wel ook bij diverse andere clubs op de radar staat. Daarbij bevestigt hij dat Brighton & Hove Albion een potentiële optie vormt.

Gesprekken aan de gang

Zelf weigert Kompany voorlopig om dieper in te gaan op de geruchten over zijn toekomst. Hoewel hij mede om familiale redenen wellicht liever gewoon in Engeland blijft zou een eventuele aanbieding van Bayern ongetwijfeld moeilijk af te slaan zijn voor de ambitieuze manager.

Kompany past volgens Bild alleszins in het plaatje dat men in München voor ogen heeft. Afwachten dus de ex-trainer van Anderlecht, met wie volgens Sky Sports intussen zelfs reeds verkennende gesprekken plaatsvonden, de job ook in de wacht zal slepen. Wordt vervolgd.

Kompany zou goed passen bij Bayern München

Meest recent

Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

1
1
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

0
0
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

96
96
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

121
121
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

211
211
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

112
112
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

84
84
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

446
446
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

226
226
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

497
497
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

405
405
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

606
606
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

238
238
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

466
466
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

335
335
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

92
92
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

536
536
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

358
358
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

227
227
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

574
574
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

78
78
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

118
118

Meer sportnieuws