Weg vrij voor Kompany: succescoach vertrekt bij Brighton

497 stemmen
Weg vrij voor Kompany: succescoach vertrekt bij Brighton

Een jaar na de promotie verdwijnt Burnley opnieuw uit de Premier League. De vraag is nu wat de toekomst brengt voor Vincent Kompany. Blijft onze landgenoot aan boord, of zoekt hij toch andere oorden op?

Voor een ontslag hoeft hij naar verluidt niet te vrezen, want zijn bazen bevestigden dit seizoen meermaals hun vertrouwen in hun manager. Al werd volgens transferexpert Sacha Tavolieri de voorbije weken toch de trainersmarkt verkend voor een eventuele opvolger.

LEES OOK: 'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

De Zerbi verlaat Brighton

Misschien houden ze dus wel rekening met een vertrek van Kompany zélf. Nadat hij vorig jaar nog aan onder meer Tottenham werd gelinkt lijkt de interesse in de ex-Rode Duivel flink bekoeld. Alleen bij Brighton & Hove Albion zou hij nog steeds op de radar pronken.

Een verhuis naar het nummer 10 in de stand komt nu misschien wel een stap dichterbij, want daar nam men zopas officieel afscheid van succescoach Roberto De Zerbi. De 44-jarige Italiaan zit er zondag tegen Manchester United voor de laatste keer op de bank.

Weg vrij voor Kompany?

In zijn eerste seizoen in Engeland loodste hij Brighton naar een historische zesde plaats en 1/16 finale van de Europa League. Ook dit jaar maakte De Zerbi nog geregeld indruk met sprankelend voetbal. Nu gaan beide partijen echter in onderling overleg uit elkaar.

Bij de (voormalige) moederclub van Union lijkt de weg nu vrij te liggen voor Kompany, die volgens Tavolieri samen met Kieran McKenna en Russel Martin wel degelijk een van de kandidaten is. Op de clubwebsite zegt voorzitter Tony Bloom zijn tijd te zullen nemen.

Denkt u dat Kompany zal vertrekken bij Burnley?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

91
91
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

26
26
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

50
50
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

89
89
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

343
343
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

279
279
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

506
506
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

169
169
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

271
271
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

99
99
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

70
70
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

54
54
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

418
418
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

262
262
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

127
127
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

453
453
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

267
267
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

236
236
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

250
250
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

102
102

Meer sportnieuws