Weg vrij voor Kompany: succescoach vertrekt bij Brighton

door
Weg vrij voor Kompany: succescoach vertrekt bij Brighton

Een jaar na de promotie verdwijnt Burnley opnieuw uit de Premier League. De vraag is nu wat de toekomst brengt voor Vincent Kompany. Blijft onze landgenoot aan boord, of zoekt hij toch andere oorden op?

Voor een ontslag hoeft hij naar verluidt niet te vrezen, want zijn bazen bevestigden dit seizoen meermaals hun vertrouwen in hun manager. Al werd volgens transferexpert Sacha Tavolieri de voorbije weken toch de trainersmarkt verkend voor een eventuele opvolger.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

De Zerbi verlaat Brighton

Misschien houden ze dus wel rekening met een vertrek van Kompany zélf. Nadat hij vorig jaar nog aan onder meer Tottenham werd gelinkt lijkt de interesse in de ex-Rode Duivel flink bekoeld. Alleen bij Brighton & Hove Albion zou hij nog steeds op de radar pronken.

Een verhuis naar het nummer 10 in de stand komt nu misschien wel een stap dichterbij, want daar nam men zopas officieel afscheid van succescoach Roberto De Zerbi. De 44-jarige Italiaan zit er zondag tegen Manchester United voor de laatste keer op de bank.

Weg vrij voor Kompany?

In zijn eerste seizoen in Engeland loodste hij Brighton naar een historische zesde plaats en 1/16 finale van de Europa League. Ook dit jaar maakte De Zerbi nog geregeld indruk met sprankelend voetbal. Nu gaan beide partijen echter in onderling overleg uit elkaar.

Bij de (voormalige) moederclub van Union lijkt de weg nu vrij te liggen voor Kompany, die volgens Tavolieri samen met Kieran McKenna en Russel Martin wel degelijk een van de kandidaten is. Op de clubwebsite zegt voorzitter Tony Bloom zijn tijd te zullen nemen.

Denkt u dat Kompany zal vertrekken bij Burnley?

Meest recent

Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

8
8
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

13
13
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

45
45
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

41
41
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

107
107
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

118
118
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

66
66
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

90
90
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

72
72
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

63
63
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

169
169
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

155
155
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

210
210
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

354
354
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

107
107
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

232
232
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

512
512
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

272
272
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

168
168
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

406
406
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

94
94
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

296
296
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

103
103

Meer sportnieuws