Club-uitblinker zorgt voor ergernis: "Nog nooit gezien"

door
Club-uitblinker zorgt voor ergernis:

Met nog twee speeldagen te gaan blijft Club Brugge in de running voor de landstitel. Maar na de puntendeling tegen Union SG heeft Blauw-Zwart zijn leidersplaats wel weer moeten inleveren. En dus kan er komende zondag maar best gewonnen worden op Anderlecht.

Zaterdag had Anderlecht al de koppositie in het klassement overgenomen. Club kreeg maandag echter de kans om weer over Paars-Wit te springen indien het thuis won van Union. Maar daar slaagden de Bruggelingen uiteindelijk niet in. Zo eindigde de topper na een spectaculaire tweede helft op 2-2.

Een resultaat waar men vooral bij RSCA blij was. De Brusselaars hebben nu immers de kans om volgende week kampioen te worden op eigen veld tegen Club Brugge. Voor Blauw-Zwart betekent een nederlaag in het Lotto Park sowieso het einde van de titelaspiraties en zelfs een gelijkspel lijkt onvoldoende.

LEES OOK: Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Basisplaats voor Skov?

De Bruggelingen zullen dus op hun best moeten zijn tegen de grote rivaal. Maar interim-coach Nicky Hayen zal dan één van zijn belangrijkste spelers moeten missen. Zo viel Igor Thiago maandagavond geblesseerd uit en het verdict is behoorlijk zwaar voor de Braziliaanse spits. Door een letsel aan de mediale band zit zijn seizoen er namelijk op.

Hayen zal zijn aanvallende pionnen dus moeten herschikken. De algemene verwachting is dat Ferran Jutgla zal doorschuiven naar het centrum. Bijgevolg komt er wel een plekje vrij op de flanken. De meest logische optie zou zijn om Andreas Skov Olsen daar te posteren. Die was maandag als invaller nog goed voor twee cruciale doelpunten.

Verkeerde focus

Maar niet iedereen blijkt daarvan overtuigd. Vital Borkelmans, destijds goed voor bijna 350 matchen namens Club, stelt zich immers grote vragen bij de ingesteldheid van Skov Olsen. "Ik weet niet of je sowieso met Skov Olsen moet starten. Na 20 minuten was hij piepedood. Ik heb dat nog nooit gezien. En je mag dan nog sukkelen met blessures. Bij hem zit het gewoon tussen de oren", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Volgens Borkelmans is de Deen te veel bezig met randzaken, wat een invloed heeft op zijn fysieke prestaties. "Hij denkt aan zijn transfer en het EK, maar je moet daar helemaal niet aan denken. Dat je kampioen kan worden, daar moet je mee bezig zijn. Als je twee keer scoort, zou dat een boost moeten zijn. Dan kan je niet moe worden - ik heb me daar enorm aan geërgerd. Vandaar: begin met Skoras en Nusa."

Skov Olsen moet starten tegen Anderlecht ...

Meest recent

Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

50
50
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

13
13
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

107
107
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

218
218
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

127
127
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

122
122
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

106
106
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

110
110
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

391
391
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

335
335
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

86
86
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

140
140
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

336
336
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

147
147
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

312
312
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

199
199
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

782
782
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

200
200
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

157
157
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

60
60
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

137
137
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

366
366
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

470
470
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

303
303
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

287
287

Meer sportnieuws