Club-uitblinker zorgt voor ergernis: "Nog nooit gezien"

door
Club-uitblinker zorgt voor ergernis:

Met nog twee speeldagen te gaan blijft Club Brugge in de running voor de landstitel. Maar na de puntendeling tegen Union SG heeft Blauw-Zwart zijn leidersplaats wel weer moeten inleveren. En dus kan er komende zondag maar best gewonnen worden op Anderlecht.

Zaterdag had Anderlecht al de koppositie in het klassement overgenomen. Club kreeg maandag echter de kans om weer over Paars-Wit te springen indien het thuis won van Union. Maar daar slaagden de Bruggelingen uiteindelijk niet in. Zo eindigde de topper na een spectaculaire tweede helft op 2-2.

Een resultaat waar men vooral bij RSCA blij was. De Brusselaars hebben nu immers de kans om volgende week kampioen te worden op eigen veld tegen Club Brugge. Voor Blauw-Zwart betekent een nederlaag in het Lotto Park sowieso het einde van de titelaspiraties en zelfs een gelijkspel lijkt onvoldoende.

LEES OOK: Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Basisplaats voor Skov?

De Bruggelingen zullen dus op hun best moeten zijn tegen de grote rivaal. Maar interim-coach Nicky Hayen zal dan één van zijn belangrijkste spelers moeten missen. Zo viel Igor Thiago maandagavond geblesseerd uit en het verdict is behoorlijk zwaar voor de Braziliaanse spits. Door een letsel aan de mediale band zit zijn seizoen er namelijk op.

Hayen zal zijn aanvallende pionnen dus moeten herschikken. De algemene verwachting is dat Ferran Jutgla zal doorschuiven naar het centrum. Bijgevolg komt er wel een plekje vrij op de flanken. De meest logische optie zou zijn om Andreas Skov Olsen daar te posteren. Die was maandag als invaller nog goed voor twee cruciale doelpunten.

Verkeerde focus

Maar niet iedereen blijkt daarvan overtuigd. Vital Borkelmans, destijds goed voor bijna 350 matchen namens Club, stelt zich immers grote vragen bij de ingesteldheid van Skov Olsen. "Ik weet niet of je sowieso met Skov Olsen moet starten. Na 20 minuten was hij piepedood. Ik heb dat nog nooit gezien. En je mag dan nog sukkelen met blessures. Bij hem zit het gewoon tussen de oren", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Volgens Borkelmans is de Deen te veel bezig met randzaken, wat een invloed heeft op zijn fysieke prestaties. "Hij denkt aan zijn transfer en het EK, maar je moet daar helemaal niet aan denken. Dat je kampioen kan worden, daar moet je mee bezig zijn. Als je twee keer scoort, zou dat een boost moeten zijn. Dan kan je niet moe worden - ik heb me daar enorm aan geërgerd. Vandaar: begin met Skoras en Nusa."

Skov Olsen moet starten tegen Anderlecht ...

Meest recent

Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

1
1
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

11
11
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

57
57
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

29
29
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

67
67
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

66
66
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

82
82
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

167
167
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

170
170
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

326
326
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

164
164
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

232
232
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

133
133
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

119
119
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

377
377
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

427
427
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

381
381
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

421
421
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

264
264
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

350
350
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

712
712

Meer sportnieuws