Club-uitblinker zorgt voor ergernis: "Nog nooit gezien"

door
Club-uitblinker zorgt voor ergernis:

Met nog twee speeldagen te gaan blijft Club Brugge in de running voor de landstitel. Maar na de puntendeling tegen Union SG heeft Blauw-Zwart zijn leidersplaats wel weer moeten inleveren. En dus kan er komende zondag maar best gewonnen worden op Anderlecht.

Zaterdag had Anderlecht al de koppositie in het klassement overgenomen. Club kreeg maandag echter de kans om weer over Paars-Wit te springen indien het thuis won van Union. Maar daar slaagden de Bruggelingen uiteindelijk niet in. Zo eindigde de topper na een spectaculaire tweede helft op 2-2.

Een resultaat waar men vooral bij RSCA blij was. De Brusselaars hebben nu immers de kans om volgende week kampioen te worden op eigen veld tegen Club Brugge. Voor Blauw-Zwart betekent een nederlaag in het Lotto Park sowieso het einde van de titelaspiraties en zelfs een gelijkspel lijkt onvoldoende.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Basisplaats voor Skov?

De Bruggelingen zullen dus op hun best moeten zijn tegen de grote rivaal. Maar interim-coach Nicky Hayen zal dan één van zijn belangrijkste spelers moeten missen. Zo viel Igor Thiago maandagavond geblesseerd uit en het verdict is behoorlijk zwaar voor de Braziliaanse spits. Door een letsel aan de mediale band zit zijn seizoen er namelijk op.

Hayen zal zijn aanvallende pionnen dus moeten herschikken. De algemene verwachting is dat Ferran Jutgla zal doorschuiven naar het centrum. Bijgevolg komt er wel een plekje vrij op de flanken. De meest logische optie zou zijn om Andreas Skov Olsen daar te posteren. Die was maandag als invaller nog goed voor twee cruciale doelpunten.

Verkeerde focus

Maar niet iedereen blijkt daarvan overtuigd. Vital Borkelmans, destijds goed voor bijna 350 matchen namens Club, stelt zich immers grote vragen bij de ingesteldheid van Skov Olsen. "Ik weet niet of je sowieso met Skov Olsen moet starten. Na 20 minuten was hij piepedood. Ik heb dat nog nooit gezien. En je mag dan nog sukkelen met blessures. Bij hem zit het gewoon tussen de oren", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Volgens Borkelmans is de Deen te veel bezig met randzaken, wat een invloed heeft op zijn fysieke prestaties. "Hij denkt aan zijn transfer en het EK, maar je moet daar helemaal niet aan denken. Dat je kampioen kan worden, daar moet je mee bezig zijn. Als je twee keer scoort, zou dat een boost moeten zijn. Dan kan je niet moe worden - ik heb me daar enorm aan geërgerd. Vandaar: begin met Skoras en Nusa."

Skov Olsen moet starten tegen Anderlecht ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

41
41
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

53
53
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

131
131
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

120
120
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

52
52
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

259
259
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

300
300
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

34
34
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

292
292
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

293
293
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

136
136
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

102
102
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

100
100
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

301
301
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

375
375
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

290
290
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

438
438
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

754
754
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

298
298
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126

Meer sportnieuws