Uppercut voor Club Brugge: dit is het verdict voor Thiago

678 stemmen
Uppercut voor Club Brugge: dit is het verdict voor Thiago

Club Brugge is weer koploper af na het gelijkspel tegen Union. Dat was echter niet eens het slechtste nieuws van de avond in Jan Breydel, waar Igor Thiago de strijd geblesseerd moest staken. Daags nadien volgde het harde verdict.

Via de officiële kanalen laat Blauw-Zwart namelijk weten dat de Braziliaanse goalgetter dit seizoen wellicht niet meer in actie zal komen. "Verder onderzoek bracht een letsel aan de mediale band naar voren", blijkt Nicky Hayen zijn voorspelling te kloppen.

LEES OOK: KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

Thiago out

"Thiago zal de komende dagen nog verdere onderzoeken ondergaan, maar hij wordt dit seizoen niet meer terug in de selectie verwacht", klinkt het nog op de clubwebsite. Hayen hoeft tegen Anderlecht en Cercle Brugge dus niet meer op hem te rekenen.

Een opdoffer van formaat, want als aanspeelpunt is de spits niet alleen met zijn doelpunten bijzonder belangrijk voor zijn ploeg. Diep in de punt heeft Hayen met Ferran Jutglà, al een tijdje goed op dreef, wel nog een volwaardig alternatief achter de hand.

Alle ogen op Jutglà

Hij vertoefde de afgelopen weken vooral op de flank, waar met Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa eveneens nog voldoende alternatieven beschikbaar zijn. Die laatste was met een ongelukkige botsing maandag betrokken bij de blessure van Thiago.

"Het is een feit dat hij belangrijk is voor de ploeg, al hebben we opties die al succesvol bleken. Hoe dan ook gaan we een goed strijdplan maken", aldus Hayen. Niettemin dreigt Thiago zijn afwezigheid een stevige slok op de borrel te schelen in de titelrace.

Thiago is de belangrijkste speler bij Club

Meest recent

American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

2
2
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

39
39
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

31
31
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

32
32
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

92
92
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

85
85
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

85
85
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

74
74
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

106
106
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

36
36
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

92
92
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

168
168
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

225
225
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

532
532
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

179
179
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

486
486
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

875
875
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

127
127
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

379
379
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

718
718
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

614
614
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187

Meer sportnieuws