Uppercut voor Club Brugge: dit is het verdict voor Thiago

door
Uppercut voor Club Brugge: dit is het verdict voor Thiago

Club Brugge is weer koploper af na het gelijkspel tegen Union. Dat was echter niet eens het slechtste nieuws van de avond in Jan Breydel, waar Igor Thiago de strijd geblesseerd moest staken. Daags nadien volgde het harde verdict.

Via de officiële kanalen laat Blauw-Zwart namelijk weten dat de Braziliaanse goalgetter dit seizoen wellicht niet meer in actie zal komen. "Verder onderzoek bracht een letsel aan de mediale band naar voren", blijkt Nicky Hayen zijn voorspelling te kloppen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Thiago out

"Thiago zal de komende dagen nog verdere onderzoeken ondergaan, maar hij wordt dit seizoen niet meer terug in de selectie verwacht", klinkt het nog op de clubwebsite. Hayen hoeft tegen Anderlecht en Cercle Brugge dus niet meer op hem te rekenen.

Een opdoffer van formaat, want als aanspeelpunt is de spits niet alleen met zijn doelpunten bijzonder belangrijk voor zijn ploeg. Diep in de punt heeft Hayen met Ferran Jutglà, al een tijdje goed op dreef, wel nog een volwaardig alternatief achter de hand.

Alle ogen op Jutglà

Hij vertoefde de afgelopen weken vooral op de flank, waar met Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa eveneens nog voldoende alternatieven beschikbaar zijn. Die laatste was met een ongelukkige botsing maandag betrokken bij de blessure van Thiago.

"Het is een feit dat hij belangrijk is voor de ploeg, al hebben we opties die al succesvol bleken. Hoe dan ook gaan we een goed strijdplan maken", aldus Hayen. Niettemin dreigt Thiago zijn afwezigheid een stevige slok op de borrel te schelen in de titelrace.

Thiago is de belangrijkste speler bij Club

Meest recent

Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

6
6
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

83
83
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

146
146
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

47
47
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

243
243
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

243
243
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

139
139
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

452
452
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

150
150
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

175
175
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

128
128
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

217
217
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

250
250
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

116
116
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

405
405
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

101
101
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

746
746
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

147
147
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

265
265
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

311
311
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

177
177
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

462
462
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

375
375

Meer sportnieuws