Club bibbert: Hayen verschaft update over blessure Thiago

door
Club bibbert: Hayen verschaft update over blessure Thiago

Na het gelijkspel tegen Union is Club Brugge de polepositie in de Play-Offs alweer kwijt. Tot overmaat van ramp viel er nog meer slecht nieuws te rapen in Jan Breydel, waar Igor Thiago geblesseerd uitviel. De hamvraag is nu hoelang hij aan de kant staat.

De topschutter van Blauw-Zwart bleef na een botsing met ploegmaat Antonio Nusa even steken in het gras, met een knieblessure tot gevolg. Dat hij na zijn vervanging meteen in tranen uitbarste doet niet het beste vermoeden over de ernst van dat probleem.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Thiago in de lappenmand

Op een officieel verdict blijft het voorlopig wachten tot verdere onderzoeken meer uitsluitsel bieden, maar tijdens zijn persbabbel na de wedstrijd liet Nicky Hayen alvast kort zijn licht schijnen op Thiago zijn blessure. Daarbij zweeft hij tussen hoop en vrees.

"Ik durf het niet echt hardop zeggen, maar ik denk niet dat het om zijn kruisband gaat. Volgens mij is eerder zijn mediaal ligament geraakt, maar we moeten wachten welk nieuws de scans brengen. Het zag er alleszins inderdaad niet goed uit", aldus de T1.

Rampscenario voor Club?

"We moeten de diagnose nog afwachten, maar de kans is reëel dat hij dit seizoen niet meer zal spelen", klonk het nog. Allicht moet Club de titelrace dus zonder de 22-jarige spits, die vervolgens naar Brentford verhuist, tot een goed einde zien te brengen.

Zijn afwezigheid zou een serieuze aderlating betekenen, zo beseft iedereen in Westkapelle. Daar duimt men dus dat de schade voor Thiago alsnog zal meevallen. Net zoals zijn toekomstige werkgever, die ongetwijfeld eveneens bang het hart vasthoudt.

Denkt u dat Thiago dit seizoen nog zal spelen?

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

5
5
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

78
78
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

32
32
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

149
149
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

80
80
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

54
54
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

50
50
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

87
87
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

64
64
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

158
158
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

341
341
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

228
228
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

669
669
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

371
371
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

72
72
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

416
416
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

565
565
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

714
714
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

156
156
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

286
286

Meer sportnieuws