'Mokerslag Club Brugge in volle titelstrijd'

door
'Mokerslag Club Brugge in volle titelstrijd'

Het duel tussen Club Brugge en Royal Union SG van maandagavond eindigde in een 2-2 gelijkspel. De titelstrijd blijft daardoor bijzonder spannend, al moest blauw-zwart wel een ferme mokerslag incasseren tegen de Brusselaars. 

Want Club Brugge zag goudhaantje Igor Thiago in de tweede helft geblesseerd het veld verlaten na een jammerlijke botsing met Nusa. De Braziliaanse spits, die volgend seizoen naar het Engelse Brentford verhuist, zal naar alle waarschijnlijkheid niet in actie kunnen komen in de kraker tegen RSC Anderlecht van komend weekend. 

LEES OOK: Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Zwaar verlies

Een serieuze domper op de feestvreugde voor de West-Vlamingen. Volgens Franky Van der Elst zal de goalgetter zeker gemist worden als hij niet op tijd terug fit raakt. "Je zag het tegen Union SG ook al goed. Uiteindelijk moest Thiago er af, een speler die altijd balvast is, ook tegen Union. Als je hem dan plots verliest... Voor de laatste twee wedstrijden is dat een verlies hé", klonk het bij Eleven/DAZN. 

Wat zijn de opties voor coach Nicky Hayen? Jutgla opnieuw in de spits zetten? "Niets slecht over de kwaliteiten van Jutgla, maar het is niet hetzelfde als met Thiago. Wat dat betreft is het zeker een verlies", ging Van der Elst verder. 

Vraagteken

"Je moet er dan wel op rekenen dat Skov Olsen vanaf het begin op de flank kan spelen", pikte Peter Vandenbempt in. "Zoals hij gespeeld heeft in de tweede helft lijkt dat wel oké. 

"Je weet nooit of hij de 90 minuten gaat kunnen volmaken", klonk de repliek van Van der Elst. "Dat is wel een vraagteken voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Als hij dat wel kan, je zag het tegen Union, hij doet de wedstrijd kantelen."

 

Gaat de blessure van Thiago doorslaggevend zijn voor de titelstrijd?

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

0
0
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

10
10
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

38
38
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

165
165
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

110
110
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

36
36
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

195
195
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

37
37
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

87
87
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

241
241
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

97
97
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

90
90
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

186
186
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

104
104
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

378
378
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

152
152
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

333
333
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

267
267
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

472
472
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

246
246
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

220
220
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

173
173
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws