'Mokerslag Club Brugge in volle titelstrijd'

1097 stemmen
'Mokerslag Club Brugge in volle titelstrijd'

Het duel tussen Club Brugge en Royal Union SG van maandagavond eindigde in een 2-2 gelijkspel. De titelstrijd blijft daardoor bijzonder spannend, al moest blauw-zwart wel een ferme mokerslag incasseren tegen de Brusselaars. 

Want Club Brugge zag goudhaantje Igor Thiago in de tweede helft geblesseerd het veld verlaten na een jammerlijke botsing met Nusa. De Braziliaanse spits, die volgend seizoen naar het Engelse Brentford verhuist, zal naar alle waarschijnlijkheid niet in actie kunnen komen in de kraker tegen RSC Anderlecht van komend weekend. 

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Zwaar verlies

Een serieuze domper op de feestvreugde voor de West-Vlamingen. Volgens Franky Van der Elst zal de goalgetter zeker gemist worden als hij niet op tijd terug fit raakt. "Je zag het tegen Union SG ook al goed. Uiteindelijk moest Thiago er af, een speler die altijd balvast is, ook tegen Union. Als je hem dan plots verliest... Voor de laatste twee wedstrijden is dat een verlies hé", klonk het bij Eleven/DAZN. 

Wat zijn de opties voor coach Nicky Hayen? Jutgla opnieuw in de spits zetten? "Niets slecht over de kwaliteiten van Jutgla, maar het is niet hetzelfde als met Thiago. Wat dat betreft is het zeker een verlies", ging Van der Elst verder. 

Vraagteken

"Je moet er dan wel op rekenen dat Skov Olsen vanaf het begin op de flank kan spelen", pikte Peter Vandenbempt in. "Zoals hij gespeeld heeft in de tweede helft lijkt dat wel oké. 

"Je weet nooit of hij de 90 minuten gaat kunnen volmaken", klonk de repliek van Van der Elst. "Dat is wel een vraagteken voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Als hij dat wel kan, je zag het tegen Union, hij doet de wedstrijd kantelen."

 

Gaat de blessure van Thiago doorslaggevend zijn voor de titelstrijd?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

0
0
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

44
44
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

11
11
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

5
5
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

30
30
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

59
59
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

568
568
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

92
92
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

185
185
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

146
146
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

130
130
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

249
249
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

492
492
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

238
238
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

458
458
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140

Meer sportnieuws