'Mokerslag Club Brugge in volle titelstrijd'

door
'Mokerslag Club Brugge in volle titelstrijd'

Het duel tussen Club Brugge en Royal Union SG van maandagavond eindigde in een 2-2 gelijkspel. De titelstrijd blijft daardoor bijzonder spannend, al moest blauw-zwart wel een ferme mokerslag incasseren tegen de Brusselaars. 

Want Club Brugge zag goudhaantje Igor Thiago in de tweede helft geblesseerd het veld verlaten na een jammerlijke botsing met Nusa. De Braziliaanse spits, die volgend seizoen naar het Engelse Brentford verhuist, zal naar alle waarschijnlijkheid niet in actie kunnen komen in de kraker tegen RSC Anderlecht van komend weekend. 

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

Zwaar verlies

Een serieuze domper op de feestvreugde voor de West-Vlamingen. Volgens Franky Van der Elst zal de goalgetter zeker gemist worden als hij niet op tijd terug fit raakt. "Je zag het tegen Union SG ook al goed. Uiteindelijk moest Thiago er af, een speler die altijd balvast is, ook tegen Union. Als je hem dan plots verliest... Voor de laatste twee wedstrijden is dat een verlies hé", klonk het bij Eleven/DAZN. 

Wat zijn de opties voor coach Nicky Hayen? Jutgla opnieuw in de spits zetten? "Niets slecht over de kwaliteiten van Jutgla, maar het is niet hetzelfde als met Thiago. Wat dat betreft is het zeker een verlies", ging Van der Elst verder. 

Vraagteken

"Je moet er dan wel op rekenen dat Skov Olsen vanaf het begin op de flank kan spelen", pikte Peter Vandenbempt in. "Zoals hij gespeeld heeft in de tweede helft lijkt dat wel oké. 

"Je weet nooit of hij de 90 minuten gaat kunnen volmaken", klonk de repliek van Van der Elst. "Dat is wel een vraagteken voor de wedstrijd tegen Anderlecht. Als hij dat wel kan, je zag het tegen Union, hij doet de wedstrijd kantelen."

 

Gaat de blessure van Thiago doorslaggevend zijn voor de titelstrijd?

Meest recent

KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

43
43
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

29
29
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

40
40
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

74
74
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

169
169
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

45
45
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

59
59
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

472
472
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

156
156
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

231
231
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

291
291
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

39
39
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

126
126
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

51
51
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

547
547
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

158
158
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

270
270
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

363
363
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

271
271
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

192
192
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

102
102
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

74
74
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

114
114
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

492
492

Meer sportnieuws