De Bruyne krijgt uitgebreide excuses na schrikwekkend moment

door
De Bruyne krijgt uitgebreide excuses na schrikwekkend moment

Manchester City heeft dinsdagavond een reuzenstap gezet richting een verlenging van de Engelse titel. De grootmacht won namelijk met 0-2 op het veld van Tottenham Hotspur. Daarbij zorgde Kevin De Bruyne wel voor een schrikwekkend moment.

Ondanks een gebrek aan Play-Offs en puntenhalvering, is ook de ontknoping in de Premier League bijzonder spannend. Arsenal FC won afgelopen weekend ook van Manchester United en wist zo opnieuw beslag te leggen op de koppositie. Maar City had dinsdag nog een inhaalwedstrijd tegen Tottenham te goed.

En die wisten coach Pep Guardiola en zijn manschappen dus tot een goed einde te brengen. Het was Erling Haaland die zich tot wedstrijdwinnaar kroonde met twee doelpunten. Al had ook de ingevallen doelman Stefan Ortega een aanzienlijk aandeel in deze overwinning met enkele cruciale reddingen.

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Blessure aan enkel

Door deze zege kan City de slotspeeldag als leider aanvatten met een voorsprong van twee punten. De titel ligt dus binnen handbereik. En daar had ook De Bruyne een belangrijk aandeel in. De Belgische spelmaker speelde tegen Tottenham niet zijn beste match, maar brak de partij wel open met een fraaie assist op de 0-1.

Toch eindigde de avond van KDB ietwat in mineur. In de tweede helft werd de Rode Duivel stevig aan de enkel geraakt door Pape Matar Sarr. De Bruyne schreeuwde het uit van de pijn, maar kon de match toch vervolgen. Al werd hij niet veel later alsnog gewisseld. De schade lijkt evenwel beperkt, voorlopig komt het EK niet in gevaar.

Excuses van tegenstander

Het was wel even schrikken bij de bewuste fase. Ook voor 'dader' Sarr. De 21-jarige Senegalees bood achteraf dan ook uitgebreid zijn excuses aan. "Ik deed het niet bewust. Ik wilde Kevin zeker niet blesseren en de bal spelen. Ik denk dat hij dat ook wel weet", reageerde hij bij Play Sports. "Ik heb me verontschuldigd. De Bruyne schermde de bal met zijn kwaliteiten goed af. Ja, ik denk wel dat ik rood had kunnen krijgen. Dat heeft de scheidsrechter me ook gezegd."

🚀

De Bruyne is momenteel de belangrijkste speler bij de Duivels ...

Meest recent

'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

58
58
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

179
179
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

108
108
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

50
50
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

54
54
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

55
55
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

188
188
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

87
87
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

136
136
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

58
58
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

243
243
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

223
223
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

244
244
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

366
366
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

302
302
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

142
142
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

174
174
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

197
197
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

430
430
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

245
245
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

158
158
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

166
166
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

122
122
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

220
220

Meer sportnieuws