'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

door
'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

Cercle Brugge ligt zowaar op koers om een Europees ticket te pakken. Het wipte zondag over KRC Genk naar de vierde plaats, die recht zou geven op een ticket voor de Europa League. Dat deed het door met 1-2 te gaan winnen op de Bosuil tegen een zwalpend Antwerp.

De basis voor die overwinning werd gelegd in de eerste helft, want bij de rust had Cercle al een dubbele voorsprong beet. Lemaréchal werkte de eerste Brugse kans meteen af en vlak voor rust zorgde Denkey voor de 0-2. Voor de topschutter was het al zijn 27ste competitiegoal dit seizoen.

LEES OOK: De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Denkey nu ook op de lijst van Napoli

Door die straffe cijfers zal Denkey in de zomer wellicht niet meer te houden zijn voor Cercle. Dat droomt naar verluidt wel van een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn prijsschutter. De voorbije maanden werd Denkey dan ook al genoemd bij verschillende Franse clubs en zelfs aan AC Milan werd hij al gelinkt.

Nu zou zich een volgende grote naam melden voor de Togolees, want La Gazzetta dello Sport meldt dat Denkey nu ook in beeld is bij Napoli. De uittredende kampioen in de Serie A moet in de zomer op zoek naar een nieuwe spits, want Victor Osimhen zal in de zomer vrijwel zeker vertrekken.

Grote namen niet langer haalbaar

Aanvankelijk richtte Napoli zijn pijlen op spitsen als Jonathan David (Lille), Santiago Gimenez (Feyenoord) en Artem Dovbyk (Girona), maar zij lijken niet langer haalbaar te zijn. Vorig weekend kreeg Napoli immers zekerheid dat het na een tegenvallend seizoen straks geen Europees zal spelen.

Het zal daardoor moeten mikken op spitsen voor wie Napoli ook zonder Europees voetbal nog een stap vooruit zou zijn en daardoor zouden ze nu bij Denkey uitgekomen zijn. Hij is echter niet de enige naam op het lijstje, want ook de piste rond Mateo Retegui (Genoa) wordt nog bestudeerd.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Denkey?

Meest recent

Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

0
0
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

13
13
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

74
74
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

193
193
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

95
95
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

73
73
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

291
291
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

346
346
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

91
91
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

53
53
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

211
211
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

411
411
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

231
231
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

391
391
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

196
196
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

143
143
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

395
395
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

147
147
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

616
616
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

232
232
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

191
191
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

389
389
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

438
438

Meer sportnieuws