'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

463 stemmen
'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

Cercle Brugge ligt zowaar op koers om een Europees ticket te pakken. Het wipte zondag over KRC Genk naar de vierde plaats, die recht zou geven op een ticket voor de Europa League. Dat deed het door met 1-2 te gaan winnen op de Bosuil tegen een zwalpend Antwerp.

De basis voor die overwinning werd gelegd in de eerste helft, want bij de rust had Cercle al een dubbele voorsprong beet. Lemaréchal werkte de eerste Brugse kans meteen af en vlak voor rust zorgde Denkey voor de 0-2. Voor de topschutter was het al zijn 27ste competitiegoal dit seizoen.

LEES OOK: 'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Denkey nu ook op de lijst van Napoli

Door die straffe cijfers zal Denkey in de zomer wellicht niet meer te houden zijn voor Cercle. Dat droomt naar verluidt wel van een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn prijsschutter. De voorbije maanden werd Denkey dan ook al genoemd bij verschillende Franse clubs en zelfs aan AC Milan werd hij al gelinkt.

Nu zou zich een volgende grote naam melden voor de Togolees, want La Gazzetta dello Sport meldt dat Denkey nu ook in beeld is bij Napoli. De uittredende kampioen in de Serie A moet in de zomer op zoek naar een nieuwe spits, want Victor Osimhen zal in de zomer vrijwel zeker vertrekken.

Grote namen niet langer haalbaar

Aanvankelijk richtte Napoli zijn pijlen op spitsen als Jonathan David (Lille), Santiago Gimenez (Feyenoord) en Artem Dovbyk (Girona), maar zij lijken niet langer haalbaar te zijn. Vorig weekend kreeg Napoli immers zekerheid dat het na een tegenvallend seizoen straks geen Europees zal spelen.

Het zal daardoor moeten mikken op spitsen voor wie Napoli ook zonder Europees voetbal nog een stap vooruit zou zijn en daardoor zouden ze nu bij Denkey uitgekomen zijn. Hij is echter niet de enige naam op het lijstje, want ook de piste rond Mateo Retegui (Genoa) wordt nog bestudeerd.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Denkey?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

29
29
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

32
32
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

49
49
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

139
139
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

92
92
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

175
175
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

82
82
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

390
390
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

113
113
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

241
241
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

740
740
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

538
538
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

116
116
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

259
259
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

856
856
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

129
129
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

227
227
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

579
579
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

593
593
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1014
1014
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

364
364
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

555
555
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

356
356

Meer sportnieuws