'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

door
'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

Cercle Brugge ligt zowaar op koers om een Europees ticket te pakken. Het wipte zondag over KRC Genk naar de vierde plaats, die recht zou geven op een ticket voor de Europa League. Dat deed het door met 1-2 te gaan winnen op de Bosuil tegen een zwalpend Antwerp.

De basis voor die overwinning werd gelegd in de eerste helft, want bij de rust had Cercle al een dubbele voorsprong beet. Lemaréchal werkte de eerste Brugse kans meteen af en vlak voor rust zorgde Denkey voor de 0-2. Voor de topschutter was het al zijn 27ste competitiegoal dit seizoen.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Denkey nu ook op de lijst van Napoli

Door die straffe cijfers zal Denkey in de zomer wellicht niet meer te houden zijn voor Cercle. Dat droomt naar verluidt wel van een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn prijsschutter. De voorbije maanden werd Denkey dan ook al genoemd bij verschillende Franse clubs en zelfs aan AC Milan werd hij al gelinkt.

Nu zou zich een volgende grote naam melden voor de Togolees, want La Gazzetta dello Sport meldt dat Denkey nu ook in beeld is bij Napoli. De uittredende kampioen in de Serie A moet in de zomer op zoek naar een nieuwe spits, want Victor Osimhen zal in de zomer vrijwel zeker vertrekken.

Grote namen niet langer haalbaar

Aanvankelijk richtte Napoli zijn pijlen op spitsen als Jonathan David (Lille), Santiago Gimenez (Feyenoord) en Artem Dovbyk (Girona), maar zij lijken niet langer haalbaar te zijn. Vorig weekend kreeg Napoli immers zekerheid dat het na een tegenvallend seizoen straks geen Europees zal spelen.

Het zal daardoor moeten mikken op spitsen voor wie Napoli ook zonder Europees voetbal nog een stap vooruit zou zijn en daardoor zouden ze nu bij Denkey uitgekomen zijn. Hij is echter niet de enige naam op het lijstje, want ook de piste rond Mateo Retegui (Genoa) wordt nog bestudeerd.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Denkey?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

18
18
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

39
39
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

251
251
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

77
77
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

79
79
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

248
248
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

78
78
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

160
160
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

524
524
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

418
418
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

122
122
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

223
223
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

70
70
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

241
241
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

35
35
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

117
117
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

180
180
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

264
264
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

155
155
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

187
187

Meer sportnieuws