'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

door
'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

Cercle Brugge ligt zowaar op koers om een Europees ticket te pakken. Het wipte zondag over KRC Genk naar de vierde plaats, die recht zou geven op een ticket voor de Europa League. Dat deed het door met 1-2 te gaan winnen op de Bosuil tegen een zwalpend Antwerp.

De basis voor die overwinning werd gelegd in de eerste helft, want bij de rust had Cercle al een dubbele voorsprong beet. Lemaréchal werkte de eerste Brugse kans meteen af en vlak voor rust zorgde Denkey voor de 0-2. Voor de topschutter was het al zijn 27ste competitiegoal dit seizoen.

LEES OOK: ‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Denkey nu ook op de lijst van Napoli

Door die straffe cijfers zal Denkey in de zomer wellicht niet meer te houden zijn voor Cercle. Dat droomt naar verluidt wel van een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn prijsschutter. De voorbije maanden werd Denkey dan ook al genoemd bij verschillende Franse clubs en zelfs aan AC Milan werd hij al gelinkt.

Nu zou zich een volgende grote naam melden voor de Togolees, want La Gazzetta dello Sport meldt dat Denkey nu ook in beeld is bij Napoli. De uittredende kampioen in de Serie A moet in de zomer op zoek naar een nieuwe spits, want Victor Osimhen zal in de zomer vrijwel zeker vertrekken.

Grote namen niet langer haalbaar

Aanvankelijk richtte Napoli zijn pijlen op spitsen als Jonathan David (Lille), Santiago Gimenez (Feyenoord) en Artem Dovbyk (Girona), maar zij lijken niet langer haalbaar te zijn. Vorig weekend kreeg Napoli immers zekerheid dat het na een tegenvallend seizoen straks geen Europees zal spelen.

Het zal daardoor moeten mikken op spitsen voor wie Napoli ook zonder Europees voetbal nog een stap vooruit zou zijn en daardoor zouden ze nu bij Denkey uitgekomen zijn. Hij is echter niet de enige naam op het lijstje, want ook de piste rond Mateo Retegui (Genoa) wordt nog bestudeerd.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Denkey?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

65
65
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

331
331
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

48
48
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

155
155
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

82
82
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

181
181
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

442
442
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

348
348
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

36
36
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

702
702
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

952
952
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

58
58
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

176
176
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

263
263
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

411
411
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

231
231
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

231
231
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

726
726
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

450
450
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

108
108
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

986
986

Meer sportnieuws