'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

door
'Volgende grootmacht meldt zich bij Cercle voor Denkey'

Cercle Brugge ligt zowaar op koers om een Europees ticket te pakken. Het wipte zondag over KRC Genk naar de vierde plaats, die recht zou geven op een ticket voor de Europa League. Dat deed het door met 1-2 te gaan winnen op de Bosuil tegen een zwalpend Antwerp.

De basis voor die overwinning werd gelegd in de eerste helft, want bij de rust had Cercle al een dubbele voorsprong beet. Lemaréchal werkte de eerste Brugse kans meteen af en vlak voor rust zorgde Denkey voor de 0-2. Voor de topschutter was het al zijn 27ste competitiegoal dit seizoen.

LEES OOK: 'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Denkey nu ook op de lijst van Napoli

Door die straffe cijfers zal Denkey in de zomer wellicht niet meer te houden zijn voor Cercle. Dat droomt naar verluidt wel van een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn prijsschutter. De voorbije maanden werd Denkey dan ook al genoemd bij verschillende Franse clubs en zelfs aan AC Milan werd hij al gelinkt.

Nu zou zich een volgende grote naam melden voor de Togolees, want La Gazzetta dello Sport meldt dat Denkey nu ook in beeld is bij Napoli. De uittredende kampioen in de Serie A moet in de zomer op zoek naar een nieuwe spits, want Victor Osimhen zal in de zomer vrijwel zeker vertrekken.

Grote namen niet langer haalbaar

Aanvankelijk richtte Napoli zijn pijlen op spitsen als Jonathan David (Lille), Santiago Gimenez (Feyenoord) en Artem Dovbyk (Girona), maar zij lijken niet langer haalbaar te zijn. Vorig weekend kreeg Napoli immers zekerheid dat het na een tegenvallend seizoen straks geen Europees zal spelen.

Het zal daardoor moeten mikken op spitsen voor wie Napoli ook zonder Europees voetbal nog een stap vooruit zou zijn en daardoor zouden ze nu bij Denkey uitgekomen zijn. Hij is echter niet de enige naam op het lijstje, want ook de piste rond Mateo Retegui (Genoa) wordt nog bestudeerd.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Denkey?

Meest recent

Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

2
2
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

14
14
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

6
6
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

12
12
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

38
38
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

517
517
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

23
23
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

44
44
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

103
103
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

61
61
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

52
52
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

135
135
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

32
32
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

37
37
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

27
27
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

109
109
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

20
20
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

135
135
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

192
192
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

247
247
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

255
255
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

153
153
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

36
36
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

297
297
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

69
69

Meer sportnieuws