Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

831 stemmen
Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

Atalanta BC heeft een mooie week achter de rug. Na het afdwingen van een finaleplaats in de Conference League, won de club uit Bergamo zondagavond ook de Serie A-topper tegen AS Roma. En daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Charles De Ketelaere.

Indien Atalanta eind deze maand in de finale van de Europa League wint van Bayer Leverkusen, is het automatisch geplaatst voor de Champions League van volgend seizoen. Maar om helemaal zeker te zijn kan het maar best in de top vijf van de Serie A eindigen. En daarvoor stond zondag een sleutelwedstrijd tegen AS Roma op het programma.

LEES OOK: Charles De Ketelaere versiert de 'transfer' van zijn leven

Beslissende De Ketelaere

Beide ploegen vatten de speeldag immers aan met een gelijk aantal punten op de vijfde plek, al heeft Atalanta nog een match te goed. En het werd uiteindelijk ook La Dea dat een extra bonus kon nemen. Zo haalde de thuisploeg het uiteindelijk met 2-1 van de Romeinen. Een overwinning die Atalanta grotendeels aan De Ketelaere te danken had.

De Rode Duivel nam immers beide doelpunten voor zijn rekening. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de Italiaanse media. Het toonaangevende Gazzetta dello Sport geeft hem bijvoorbeeld een fraaie score van 8.5 op 10 en omschrijft zijn optreden als 'poetisch'. Ook Sky Italia roept hem met een beoordeling van 8.5/10 uit tot 'MVP' van de wedstrijd. Bij TuttoMercatoWeb zag men dan weer hoe De Ketelaere de 'koning van de avond' werd.

Technisch superieur

En niet enkel met zijn goals maakte CDK indruk. "Hij was auteur van een dubbelklapper, meer deed nog zoveel meer. Hij geeft alles voor zijn ploegmaats, zonder dat zij van hem profiteren", schrijft CalcioMercato. "Met garanties over zijn toekomst op zak, besliste hij de partij met een brace op twee minuten tijd. Zijn fysieke conditie is geweldig, hij was vaak twee keer zo snel als zijn tegenstanders en betoverde de fans met acties van zeldzame kwaliteit", is men lyrisch bij de Italiaanse tak van Eurosport. Slotwoord is voor het lokale Bergamo News. "Zijn technische dominantie in de match werd zelfs beschamend voor de tegenstander. Werd vroegtijdig gewisseld, gewoonweg omdat hij zo waardevol is."

De Ketelaere moet mee naar het EK met België ...

Meest recent

‘Anderlecht schrikt: straf miljoenenbod de vuilbak in’

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Paars-Wit is vooral op ...

1
1
Gouden raad nieuwe bondscoach België: “Hele goeie match”

De Rode Duivels hebben besloten om na het WK niet meer door te gaan met bondscoach Rudi Garcia. De ...

76
76
‘FIFA start onderzoek naar WK-finale: monsterschorsing’

De WK-finale zindert nog na. Spanje won na verlengingen van Argentinië, maar vooral de ...

107
107
Filip Joos verovert Nederland: Opmerkelijk verhaal barst los

Niet alleen de spelers maakten indruk op het voorbije WK. Ook één stem kreeg opvallend ...

230
230
Cercle Brugge neemt na zes jaar afscheid van meubelstuk

Uitgaand transfernieuws bij Cercle Brugge. Daar hebben ze na 6,5 jaar afscheid genomen van een van ...

53
53
'Opvolger Garcia: nieuwe bondscoach al bijna bekend'

Rudi Garcia werd door de KBVB bedankt voor bewezen diensten. De Franse trainer deed het simpelweg ...

438
438
STVV haalt nog twee extra versterkingen in huis

STVV zat zeker niet stil op de transfermarkt. De Kanaries hebben al een aantal spelers aangetrokken, ...

51
51
‘Napoli dumpt Lukaku om heel pijnlijke reden’

Romelu Lukaku zette zich met drie WK-goals opnieuw in de kijker. Toch wil Napoli nog altijd van hem ...

521
521
'Anderlecht zet alles op alles voor toptransfer'

RSC Anderlecht speelt donderdag tegen Hammarby en dat met een ploeg die ten opzichte van een jaar ...

593
593
Standard en Beveren ronden transfer officieel af

Bij SK Beveren komt er schot in de zaak. Nadat de club zekerheid kreeg over de nabije toekomst van ...

127
127
OHL stunt met komst ex-speler van Bayern München

Bij OH Leuven zijn ze de laatste dagen bijzonder actief op de transfermarkt. Ze hebben nog een ...

101
101
Lionel Messi deelt hartverscheurende boodschap na finale

De ontgoocheling is nog lang niet verteerd. Eén dag na de verloren WK-finale heeft de grote ...

363
363
Jan Mulder haalt hakbijl boven na WK-finale: "Eén en al..."

De WK finale tussen Spanje en Argentinië leverde de wereldkampioen op, maar niet iedereen ...

612
612
Vandenbempt onthult schokkende reden achter ontslag Garcia

Het vertrek van Rudi Garcia als bondscoach kwam voor veel supporters als een verrassing, maar achter ...

1021
1021
Imke Courtois krijgt storm van kritiek op WK-elftal

Het WK mag dan voorbij zijn, de discussies zijn dat allerminst. Analiste Imke Courtois stelde haar ...

407
407
Charles De Ketelaere versiert de 'transfer' van zijn leven

Charles De Ketelaere kende een WK van uitersten. De speler van Atalanta kreeg aanvankelijk veel ...

472
472
OFFICIEEL: Club Brugge neemt afscheid van groot talent

Er komt opnieuw beweging op de transfermarkt. Een speler die de voorbije seizoenen geregeld zijn ...

441
441
‘Anderlecht slaat grote slag met recordaankoop uit de MLS’

Anderlecht mikt hoog op de transfermarkt. Paars-wit heeft zijn oog laten vallen op een Argentijn ...

1001
1001
'Genk verlegt grenzen: details recordtransfer bekend'

Het zijn bijzonder drukke dagen voor Dimitri de Condé, die momenteel ongetwijfeld overuren ...

467
467
Haroun houdt adem in: sterkhouder Antwerp valt uit

Nu de overname eindelijk rond is, breekt er een nieuw tijdperk aan bij Antwerp. Hoewel er nog steeds ...

230
230
'Club Brugge vreest leegloop: Seys & Forbs richting exit?'

Club Brugge haalde tot dusver al drie nieuwkomers in huis, maar als het van Ivan Leko afhangt kan ...

865
865
Nieuwe bondscoach Rode Duivels: grote namen op tafel

Het tijdperk van Rudi Garcia zit erop, en dus moeten de Rode Duivels op zoek naar een nieuwe ...

1630
1630
'Done deal: Club Brugge vangt jackpot voor goudhaantje'

Een tweetal weken voor de Supercup tegen Union lijkt Club Brugge een versnelling hoger te schakelen ...

562
562
'Anderlecht kan nog énorme som verdienen aan De Cat'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Hoffenheim wist hem te overtuigen, wat ...

464
464
Hoe Westerlo in drie jaar tijd nieuwe norm vastlegde

KVC Westerlo verkocht deze zomer al voor ongeveer 27 miljoen euro, maar de verwachting is dat dit ...

186
186

Meer sportnieuws