Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

831 stemmen
Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

Atalanta BC heeft een mooie week achter de rug. Na het afdwingen van een finaleplaats in de Conference League, won de club uit Bergamo zondagavond ook de Serie A-topper tegen AS Roma. En daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Charles De Ketelaere.

Indien Atalanta eind deze maand in de finale van de Europa League wint van Bayer Leverkusen, is het automatisch geplaatst voor de Champions League van volgend seizoen. Maar om helemaal zeker te zijn kan het maar best in de top vijf van de Serie A eindigen. En daarvoor stond zondag een sleutelwedstrijd tegen AS Roma op het programma.

LEES OOK: Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Beslissende De Ketelaere

Beide ploegen vatten de speeldag immers aan met een gelijk aantal punten op de vijfde plek, al heeft Atalanta nog een match te goed. En het werd uiteindelijk ook La Dea dat een extra bonus kon nemen. Zo haalde de thuisploeg het uiteindelijk met 2-1 van de Romeinen. Een overwinning die Atalanta grotendeels aan De Ketelaere te danken had.

De Rode Duivel nam immers beide doelpunten voor zijn rekening. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de Italiaanse media. Het toonaangevende Gazzetta dello Sport geeft hem bijvoorbeeld een fraaie score van 8.5 op 10 en omschrijft zijn optreden als 'poetisch'. Ook Sky Italia roept hem met een beoordeling van 8.5/10 uit tot 'MVP' van de wedstrijd. Bij TuttoMercatoWeb zag men dan weer hoe De Ketelaere de 'koning van de avond' werd.

Technisch superieur

En niet enkel met zijn goals maakte CDK indruk. "Hij was auteur van een dubbelklapper, meer deed nog zoveel meer. Hij geeft alles voor zijn ploegmaats, zonder dat zij van hem profiteren", schrijft CalcioMercato. "Met garanties over zijn toekomst op zak, besliste hij de partij met een brace op twee minuten tijd. Zijn fysieke conditie is geweldig, hij was vaak twee keer zo snel als zijn tegenstanders en betoverde de fans met acties van zeldzame kwaliteit", is men lyrisch bij de Italiaanse tak van Eurosport. Slotwoord is voor het lokale Bergamo News. "Zijn technische dominantie in de match werd zelfs beschamend voor de tegenstander. Werd vroegtijdig gewisseld, gewoonweg omdat hij zo waardevol is."

De Ketelaere moet mee naar het EK met België ...

Meest recent

Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

26
26
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

32
32
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

52
52
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

28
28
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

116
116
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

420
420
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

153
153
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

786
786
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

157
157
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

72
72
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

192
192
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

288
288
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

276
276
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

85
85
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

66
66
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

80
80
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

83
83
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

144
144
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

91
91
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

284
284
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

146
146
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

614
614
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

135
135
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

701
701

Meer sportnieuws