Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

831 stemmen
Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

Atalanta BC heeft een mooie week achter de rug. Na het afdwingen van een finaleplaats in de Conference League, won de club uit Bergamo zondagavond ook de Serie A-topper tegen AS Roma. En daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Charles De Ketelaere.

Indien Atalanta eind deze maand in de finale van de Europa League wint van Bayer Leverkusen, is het automatisch geplaatst voor de Champions League van volgend seizoen. Maar om helemaal zeker te zijn kan het maar best in de top vijf van de Serie A eindigen. En daarvoor stond zondag een sleutelwedstrijd tegen AS Roma op het programma.

LEES OOK: 'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Beslissende De Ketelaere

Beide ploegen vatten de speeldag immers aan met een gelijk aantal punten op de vijfde plek, al heeft Atalanta nog een match te goed. En het werd uiteindelijk ook La Dea dat een extra bonus kon nemen. Zo haalde de thuisploeg het uiteindelijk met 2-1 van de Romeinen. Een overwinning die Atalanta grotendeels aan De Ketelaere te danken had.

De Rode Duivel nam immers beide doelpunten voor zijn rekening. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de Italiaanse media. Het toonaangevende Gazzetta dello Sport geeft hem bijvoorbeeld een fraaie score van 8.5 op 10 en omschrijft zijn optreden als 'poetisch'. Ook Sky Italia roept hem met een beoordeling van 8.5/10 uit tot 'MVP' van de wedstrijd. Bij TuttoMercatoWeb zag men dan weer hoe De Ketelaere de 'koning van de avond' werd.

Technisch superieur

En niet enkel met zijn goals maakte CDK indruk. "Hij was auteur van een dubbelklapper, meer deed nog zoveel meer. Hij geeft alles voor zijn ploegmaats, zonder dat zij van hem profiteren", schrijft CalcioMercato. "Met garanties over zijn toekomst op zak, besliste hij de partij met een brace op twee minuten tijd. Zijn fysieke conditie is geweldig, hij was vaak twee keer zo snel als zijn tegenstanders en betoverde de fans met acties van zeldzame kwaliteit", is men lyrisch bij de Italiaanse tak van Eurosport. Slotwoord is voor het lokale Bergamo News. "Zijn technische dominantie in de match werd zelfs beschamend voor de tegenstander. Werd vroegtijdig gewisseld, gewoonweg omdat hij zo waardevol is."

De Ketelaere moet mee naar het EK met België ...

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

52
52
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

54
54
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

44
44
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

43
43
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

42
42
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

141
141
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

59
59
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

114
114
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

543
543
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

531
531
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

170
170
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

631
631
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

39
39
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

121
121
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

63
63
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

399
399
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

209
209
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

638
638
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

239
239
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

781
781
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

961
961
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

114
114
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

573
573
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1991
1991
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

492
492

Meer sportnieuws