Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

door
Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

Atalanta BC heeft een mooie week achter de rug. Na het afdwingen van een finaleplaats in de Conference League, won de club uit Bergamo zondagavond ook de Serie A-topper tegen AS Roma. En daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Charles De Ketelaere.

Indien Atalanta eind deze maand in de finale van de Europa League wint van Bayer Leverkusen, is het automatisch geplaatst voor de Champions League van volgend seizoen. Maar om helemaal zeker te zijn kan het maar best in de top vijf van de Serie A eindigen. En daarvoor stond zondag een sleutelwedstrijd tegen AS Roma op het programma.

LEES OOK: Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

Beslissende De Ketelaere

Beide ploegen vatten de speeldag immers aan met een gelijk aantal punten op de vijfde plek, al heeft Atalanta nog een match te goed. En het werd uiteindelijk ook La Dea dat een extra bonus kon nemen. Zo haalde de thuisploeg het uiteindelijk met 2-1 van de Romeinen. Een overwinning die Atalanta grotendeels aan De Ketelaere te danken had.

De Rode Duivel nam immers beide doelpunten voor zijn rekening. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de Italiaanse media. Het toonaangevende Gazzetta dello Sport geeft hem bijvoorbeeld een fraaie score van 8.5 op 10 en omschrijft zijn optreden als 'poetisch'. Ook Sky Italia roept hem met een beoordeling van 8.5/10 uit tot 'MVP' van de wedstrijd. Bij TuttoMercatoWeb zag men dan weer hoe De Ketelaere de 'koning van de avond' werd.

Technisch superieur

En niet enkel met zijn goals maakte CDK indruk. "Hij was auteur van een dubbelklapper, meer deed nog zoveel meer. Hij geeft alles voor zijn ploegmaats, zonder dat zij van hem profiteren", schrijft CalcioMercato. "Met garanties over zijn toekomst op zak, besliste hij de partij met een brace op twee minuten tijd. Zijn fysieke conditie is geweldig, hij was vaak twee keer zo snel als zijn tegenstanders en betoverde de fans met acties van zeldzame kwaliteit", is men lyrisch bij de Italiaanse tak van Eurosport. Slotwoord is voor het lokale Bergamo News. "Zijn technische dominantie in de match werd zelfs beschamend voor de tegenstander. Werd vroegtijdig gewisseld, gewoonweg omdat hij zo waardevol is."

De Ketelaere moet mee naar het EK met België ...

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

72
72
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

168
168
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

204
204
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

71
71
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

133
133
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

101
101
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

278
278
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

133
133
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

175
175
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

198
198
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

91
91
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

82
82
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

222
222
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

271
271
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

157
157
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

218
218
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

187
187
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

356
356
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

469
469

Meer sportnieuws