Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

door
Italiaanse pers wordt wild na optreden 'koning' De Ketelaere

Atalanta BC heeft een mooie week achter de rug. Na het afdwingen van een finaleplaats in de Conference League, won de club uit Bergamo zondagavond ook de Serie A-topper tegen AS Roma. En daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Charles De Ketelaere.

Indien Atalanta eind deze maand in de finale van de Europa League wint van Bayer Leverkusen, is het automatisch geplaatst voor de Champions League van volgend seizoen. Maar om helemaal zeker te zijn kan het maar best in de top vijf van de Serie A eindigen. En daarvoor stond zondag een sleutelwedstrijd tegen AS Roma op het programma.

LEES OOK: Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Beslissende De Ketelaere

Beide ploegen vatten de speeldag immers aan met een gelijk aantal punten op de vijfde plek, al heeft Atalanta nog een match te goed. En het werd uiteindelijk ook La Dea dat een extra bonus kon nemen. Zo haalde de thuisploeg het uiteindelijk met 2-1 van de Romeinen. Een overwinning die Atalanta grotendeels aan De Ketelaere te danken had.

De Rode Duivel nam immers beide doelpunten voor zijn rekening. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de Italiaanse media. Het toonaangevende Gazzetta dello Sport geeft hem bijvoorbeeld een fraaie score van 8.5 op 10 en omschrijft zijn optreden als 'poetisch'. Ook Sky Italia roept hem met een beoordeling van 8.5/10 uit tot 'MVP' van de wedstrijd. Bij TuttoMercatoWeb zag men dan weer hoe De Ketelaere de 'koning van de avond' werd.

Technisch superieur

En niet enkel met zijn goals maakte CDK indruk. "Hij was auteur van een dubbelklapper, meer deed nog zoveel meer. Hij geeft alles voor zijn ploegmaats, zonder dat zij van hem profiteren", schrijft CalcioMercato. "Met garanties over zijn toekomst op zak, besliste hij de partij met een brace op twee minuten tijd. Zijn fysieke conditie is geweldig, hij was vaak twee keer zo snel als zijn tegenstanders en betoverde de fans met acties van zeldzame kwaliteit", is men lyrisch bij de Italiaanse tak van Eurosport. Slotwoord is voor het lokale Bergamo News. "Zijn technische dominantie in de match werd zelfs beschamend voor de tegenstander. Werd vroegtijdig gewisseld, gewoonweg omdat hij zo waardevol is."

De Ketelaere moet mee naar het EK met België ...

Meest recent

Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

9
9
'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

25
25
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

175
175
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

30
30
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

305
305
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

18
18
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

164
164
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

257
257
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

358
358
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

57
57
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

163
163
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

290
290
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

155
155
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

65
65
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

380
380
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

116
116
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

57
57
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

508
508
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

784
784
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

324
324
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

319
319
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1086
1086
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

76
76
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

529
529

Meer sportnieuws