'Ultra's woedend: Standard-Westerlo in gevaar?'

door
'Ultra's woedend: Standard-Westerlo in gevaar?'

Vrijdagavond trapt Standard de achtste speeldag in de play-offs af met een thuiswedstrijd tegen Westerlo, maar de voorbije dagen was eigenlijk niemand in Luik daarmee bezig. Het is immers een miserabele week geweest voor de Rouches, waar de onzekerheid over de toekomst groot is.

Zo legde de Licentiecommissie Standard opnieuw een transferverbod op, omdat bij de controle in april bleek dat de club opnieuw heel wat vereiste betalingen niet gedaan had. Daarnaast bleek de voorbije dagen dat ook de lonen voor april nog niet betaald zijn. De spelers kregen te horen dat het clubbestuur ook niet weet wanneer dat zal gebeuren.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Ultra's Standard plannen felle protesten

De kassa van Standard is leeg en het lijkt er alsmaar minder op dat er nog veel verwacht moet worden van 777 Partners, dat in de Verenigde Staten bedolven wordt onder de rechtszaken en waar het financiële kaartenhuis stilaan op instorten lijkt te staan. De onvrede over de Amerikaanse eigenaars is dan ook groot.

De Luikse ultra's uitten die onvrede de voorbije weken al meermaals en La Dernière Heure weet dat ze ook vrijdagavond weer van plan zijn om fel te protesteren tegen het bewind van 777. Zij kwamen donderdag al langs op het trainingscentrum om de spelers te ontmoeten.

Match tegen Westerlo in gevaar?

Daarnaast zouden ze ook weer de nodige acties plannen voor de aftrap van de partij tegen Westerlo. En ze zouden een fors statement willen maken. De vrees bestaat zelfs dat de ultra's zo fel tekeer zullen gaan dat de wedstrijd in gevaar zou kunnen komen.

De etterbuil lijkt bij Standard dus stilaan op barsten te staan. Net als bij de andere clubs in de portefeuille van 777 Partners, want de voorbije dagen kenden ze ook de nodige problemen bij Vasco da Gama en het Franse Red Star, waar bestuurders en fans zich openlijke tegen hen keerden.

Is de onvrede van de Luikse ultra's terecht?

Meest recent

'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

2
2
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

92
92
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

259
259
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

201
201
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

284
284
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

194
194
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

160
160
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

195
195
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

92
92
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

329
329
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

436
436
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

281
281
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

111
111
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

558
558
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

31
31
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

571
571
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

320
320
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

487
487
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

288
288
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

130
130
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

198
198
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

268
268
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

408
408
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

344
344
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

103
103

Meer sportnieuws