'Antwerp wil uitpakken: Eredivisie-smaakmaker van 4 miljoen'

door
'Antwerp wil uitpakken: Eredivisie-smaakmaker van 4 miljoen'

Antwerp FC staat donderdag voor dé match van het seizoen in de bekerfinale tegen Union SG. Ondertussen wordt achter de schermen ook al volop naar het komende seizoen toegewerkt. Zo zou de Great Old alweer een volgende zomeraanwinst in het vizier hebben.

Dankzij de middelen die preses Paul Gheysens ter beschikking stelde, wist sportieve baas Marc Overmars een selectie te kneden die in staat bleek om voor de prijzen te spelen. Zo pakte RAFC vorig seizoen de landstitel én de beker. Maar om die kampioenenkern te vormen, werd uiteraard ook heel wat uitgegeven.

Die kosten werden grotendeels gedragen voor Gheysens zelf, maar die kan natuurlijk niet blijven bijpassen. En dus moet RAFC zelf meer inkomsten vergaren. Met name door de verkoop van bepaalde spelers. Zo werd Arthur Vermeeren in januari al voor een aardige som aan Atlético Madrid verpatst.

LEES OOK: Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Versterking noodzakelijk

Komende zomer zal die uitverkoop worden voortgezet. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat álle spelers uit de huidige selectie op de transferlijst staat. Dat hoeft niet persé te betekenen dat ze ook allemaal vertrekken, maar de club zal wel elk transferbod nauwgezet evalueren.

Daar tegenover moet echter ook versterking volgen. En daar is de sportieve leiding, die het moet zonder de geschorste Overmars, volop mee bezig. Met de Argentijn Ayrton Costa lijkt alvast een extra linksback onderweg. Daarnaast werd ook al navraag gedaan naar de ervaren middenvelder Tjaronn Chery.

Aanvaller van 4 miljoen

En ook het volgende target lijkt bekend. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Couhaib Driouech. Deze 21-jarige flankaanvaller speelt momenteel voor Excelsior Rotterdam, waar hij in de voorbije maanden uitgroeide tot één van de smaakmakers op de Nederlandse velden. In januari stond hij dan ook al dicht bij een overstap naar landskampioen PSV, terwijl Feyenoord eveneens interesse toont. Maar Antwerp hoopt hen dus te snel af te zijn. Daar zal het wel een aardige budget voor nodig hebben. Zo zou Driouech minstens 4 miljoen euro moeten kosten.

In welke linie heeft Antwerp het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

40
40
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

160
160
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

18
18
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

135
135
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

158
158
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

242
242
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

110
110
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

146
146
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

110
110
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

130
130
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

149
149
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

576
576
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

588
588
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

263
263
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

102
102
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

190
190
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

149
149
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

48
48
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

271
271
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

41
41
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

322
322
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

532
532
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

396
396

Meer sportnieuws