'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

door
'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

AS Roma maakt zich op voor een erg lastige week met wedstrijden tegen achtereenvolgens Juventus, Bayer Leverkusen en Atalanta. Daarvoor rekenen de Romeinen uiteraard op Romelu Lukaku. Ondertussen is het nog lang niet duidelijk waar de Rode Duivel volgend seizoen speelt.

Nadat hij bij Manchester United op een zijspoor was beland, trok Lukaku in de zomer van 2021 een eerste keer naar Italië. Zo verhuisde Lukaku naar het Internazionale. En dat bleek een goede keuze. In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel.

Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea FC op. De Blues legden een pak miljoenen neer om de Belgische spits terug in huis te halen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

LEES OOK: 'Concurrentie duizelt: vierde monsteraanwinst Liverpool'

Geen verlengd verblijf

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen.

Lukaku staat er indien fit in de basiself en was in inmiddels goed voor 19 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket lijkt te grijpen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer.

Derde Italiaanse club?

Desondanks kan Lukaku mogelijk toch in Italië blijven voetballen. Zo maakt transferspecialist Gianluca Di Marzio gewag van een spraakmakende ruildeal. Moederclub Chelsea heeft immers zijn zinnen gezet op Victor Osimhen. Maar diens club Napoli verlangt een torenhoge transfersom. Om de prijs te drukken zouden de Blues aan een ruilconstructie werken. Zo wil men een som van 80 à 90 miljoen euro op tafel leggen voor Osimhen, daarnaast moet Lukaku en één van de jongere Chelsea-spelers de omgekeerde beweging maken. Giovanni Manna, de nieuwe sportief directeur in Napels, zou de Belg alvast graan zien komen.

🔥 Populair bij onze lezers

'Drama voor Barça: Camp Nou moet op slot'
'Drama voor Barça: Camp Nou moet op slot'

Lukaku speelt volgend seizoen bij een Europese club ...

Meest recent

De Mos maakt transfer Club Brugge met de grond gelijk

Zondag begint Club Brugge aan zijn seizoen met de Supercup tegen Union. Het wordt uitkijken naar ...

25
25
'Drama voor Barça: Camp Nou moet op slot'

De laatste twee seizoenen moest FC Barcelona verhuizen. Het Camp Nou werd grondig vernieuwd en ...

30
30
'Antwerp doet absoluut koopje: transfersom bekend'

Een week voor de start van het nieuwe seizoen staat er bij Antwerp nog heel wat transferactiviteit ...

152
152
Cruciale fout Karl Vannieuwkerke: 'Om van te kotsen'

Karl Vannieuwkerke is nu al heel lang één van de meest bekende en populairste ...

116
116
'Domper van formaat: RSCA ziet nieuwe troef sneuvelen'

Voor Anderlecht worden de eerste weken van het nieuwe seizoen meteen zeer belangrijk. Hun eerste ...

248
248
'Vergeten Belgisch toptalent mag plots dromen van CL'

De toekomst van de Rode Duivels lijkt verzekerd, want er lijken nog heel wat grote Belgische ...

41
41
'Union mag cruciale transfer helemaal vergeten'

Zondag wordt het Belgische voetbalseizoen op gang getrapt met de Supercup, waarin Union zijn titel ...

36
36
Pocognoli ontroert Union-fans met apart gebaar

Sebastien Pocognoli beleefde vorig seizoen een sprookje met Union. De traditieclub begon als een ...

28
28
'Grote zorgen bij FC Barcelona om Lamine Yamal'

FC Barcelona pakte enkele dagen geleden nog uit met groots nieuws omtrent Lamine Yamal. Het ...

379
379
'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'

Voor Nicolas Raskin was het seizoen 2024/25 een topjaar. Hij maakte grote sier bij Rangers, waar hij ...

200
200
Pijnlijke misrekening? 'Fiasco van het jaar bij Antwerp'

Hij moet de verdediging van Antwerp FC versterken, maar alle signalen wijzen erop dat het weleens ...

376
376
'Renard in overdrive: 2 nieuwe doelwitten bekend'

Anderlecht houdt het momenteel even rustig wat betreft inkomende transfers, want eerst moet de veel ...

230
230
‘Titanisch bod op Vinícius: records aan diggelen’

Het zou bij Real Madrid weleens nog een woelige zomer kunnen gaan worden. Na een tegenvallend ...

314
314
'Kompany mikt plots op verrassende JPL-speler'

Union nam deze week afscheid van Anthony Moris, die zijn handtekening zette bij het Saudische ...

173
173
'Anderlecht verliest strijd: Club Brugge lacht in vuistje'

Zondag moet Club Brugge al een eerste keer echt aan de bak in de Supercup, maar op punt staat de ...

693
693
'Jashari en Club op ramkoers: exacte splijtzwam onthuld'

Het zit er bovenarms op tussen Club Brugge KV en Ardon Jashari. De Zwitserse middenvelder stuurde ...

1089
1089
Geen Jupiler Pro League op TV? DAZN heeft groot nieuws

Nog een weekje en de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League schiet uit de startblokken. Maar al ...

1874
1874
'Eerste contacten gelegd: vertrekker staat klaar bij Genk'

Bij KRC Genk komt de start van het nieuwe seizoen steeds dichterbij. Op zondag 27 juni beginnen de ...

163
163
De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli

Kevin De Bruyne is sinds deze week officieel begonnen aan zijn grote avontuur bij SSC Napoli. ...

866
866
Club Brugge flikt het: derde topaanwinst helemaal binnen

In navolging van spits Nicolo Tresoldi en middenvelder Ludovit Reis, heeft Club Brugge KV zijn derde ...

591
591
‘Grealish-transfer slaat in als bom in Premier League’

...

302
302
Anderlecht kent eerste Europese tegenstander

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van start bij RSC Anderlecht. De ...

424
424
Club dokt zwaar voor Ajax-flop: "Hij heeft één kwaliteit"

Behoudens last-minute wendingen wordt Carlos Forbs de nieuwste zomeraankoop van Club Brugge. De ...

495
495
'Nieuw target duikt op: Anderlecht legt miljoenenbod neer'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht voorzag coach Besnik Hasi inmiddels van verschillende verse ...

708
708
Doku krijgt topgezelschap: City haalt monstertalent

Na de tegenvallende resultaten van afgelopen seizoen, besloot Manchester City om in te grijpen. ...

101
101

Meer sportnieuws