'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

door
'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

AS Roma maakt zich op voor een erg lastige week met wedstrijden tegen achtereenvolgens Juventus, Bayer Leverkusen en Atalanta. Daarvoor rekenen de Romeinen uiteraard op Romelu Lukaku. Ondertussen is het nog lang niet duidelijk waar de Rode Duivel volgend seizoen speelt.

Nadat hij bij Manchester United op een zijspoor was beland, trok Lukaku in de zomer van 2021 een eerste keer naar Italië. Zo verhuisde Lukaku naar het Internazionale. En dat bleek een goede keuze. In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel.

Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea FC op. De Blues legden een pak miljoenen neer om de Belgische spits terug in huis te halen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

LEES OOK: Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

Geen verlengd verblijf

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen.

Lukaku staat er indien fit in de basiself en was in inmiddels goed voor 19 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket lijkt te grijpen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer.

Derde Italiaanse club?

Desondanks kan Lukaku mogelijk toch in Italië blijven voetballen. Zo maakt transferspecialist Gianluca Di Marzio gewag van een spraakmakende ruildeal. Moederclub Chelsea heeft immers zijn zinnen gezet op Victor Osimhen. Maar diens club Napoli verlangt een torenhoge transfersom. Om de prijs te drukken zouden de Blues aan een ruilconstructie werken. Zo wil men een som van 80 à 90 miljoen euro op tafel leggen voor Osimhen, daarnaast moet Lukaku en één van de jongere Chelsea-spelers de omgekeerde beweging maken. Giovanni Manna, de nieuwe sportief directeur in Napels, zou de Belg alvast graan zien komen.

Lukaku speelt volgend seizoen bij een Europese club ...

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

18
18
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

77
77
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

29
29
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

205
205
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

187
187
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

109
109
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

282
282
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

193
193
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

137
137
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

258
258
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

272
272
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

252
252
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

259
259
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

398
398
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

662
662

Meer sportnieuws