'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

552 stemmen
'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

AS Roma maakt zich op voor een erg lastige week met wedstrijden tegen achtereenvolgens Juventus, Bayer Leverkusen en Atalanta. Daarvoor rekenen de Romeinen uiteraard op Romelu Lukaku. Ondertussen is het nog lang niet duidelijk waar de Rode Duivel volgend seizoen speelt.

Nadat hij bij Manchester United op een zijspoor was beland, trok Lukaku in de zomer van 2021 een eerste keer naar Italië. Zo verhuisde Lukaku naar het Internazionale. En dat bleek een goede keuze. In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel.

Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea FC op. De Blues legden een pak miljoenen neer om de Belgische spits terug in huis te halen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Geen verlengd verblijf

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen.

Lukaku staat er indien fit in de basiself en was in inmiddels goed voor 19 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket lijkt te grijpen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer.

Derde Italiaanse club?

Desondanks kan Lukaku mogelijk toch in Italië blijven voetballen. Zo maakt transferspecialist Gianluca Di Marzio gewag van een spraakmakende ruildeal. Moederclub Chelsea heeft immers zijn zinnen gezet op Victor Osimhen. Maar diens club Napoli verlangt een torenhoge transfersom. Om de prijs te drukken zouden de Blues aan een ruilconstructie werken. Zo wil men een som van 80 à 90 miljoen euro op tafel leggen voor Osimhen, daarnaast moet Lukaku en één van de jongere Chelsea-spelers de omgekeerde beweging maken. Giovanni Manna, de nieuwe sportief directeur in Napels, zou de Belg alvast graan zien komen.

Lukaku speelt volgend seizoen bij een Europese club ...

Meest recent

Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

52
52
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

73
73
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

164
164
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

175
175
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

260
260
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

263
263
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

106
106
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

112
112
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

45
45
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

120
120
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

310
310
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

514
514
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

84
84
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

311
311
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

441
441
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

407
407
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

374
374
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

300
300
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

267
267
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

526
526
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

328
328
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

318
318
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

327
327
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

94
94
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202

Meer sportnieuws