'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

door
'Chelsea schakelt Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

AS Roma maakt zich op voor een erg lastige week met wedstrijden tegen achtereenvolgens Juventus, Bayer Leverkusen en Atalanta. Daarvoor rekenen de Romeinen uiteraard op Romelu Lukaku. Ondertussen is het nog lang niet duidelijk waar de Rode Duivel volgend seizoen speelt.

Nadat hij bij Manchester United op een zijspoor was beland, trok Lukaku in de zomer van 2021 een eerste keer naar Italië. Zo verhuisde Lukaku naar het Internazionale. En dat bleek een goede keuze. In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel.

Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea FC op. De Blues legden een pak miljoenen neer om de Belgische spits terug in huis te halen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

LEES OOK: 'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Geen verlengd verblijf

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen.

Lukaku staat er indien fit in de basiself en was in inmiddels goed voor 19 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket lijkt te grijpen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer.

Derde Italiaanse club?

Desondanks kan Lukaku mogelijk toch in Italië blijven voetballen. Zo maakt transferspecialist Gianluca Di Marzio gewag van een spraakmakende ruildeal. Moederclub Chelsea heeft immers zijn zinnen gezet op Victor Osimhen. Maar diens club Napoli verlangt een torenhoge transfersom. Om de prijs te drukken zouden de Blues aan een ruilconstructie werken. Zo wil men een som van 80 à 90 miljoen euro op tafel leggen voor Osimhen, daarnaast moet Lukaku en één van de jongere Chelsea-spelers de omgekeerde beweging maken. Giovanni Manna, de nieuwe sportief directeur in Napels, zou de Belg alvast graan zien komen.

Lukaku speelt volgend seizoen bij een Europese club ...

Meest recent

Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

151
151
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

44
44
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

94
94
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

195
195
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

41
41
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

17
17
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

35
35
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

65
65
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

131
131
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

70
70
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

90
90
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

158
158
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

186
186
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

213
213
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

59
59
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

257
257
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

161
161
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

172
172
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

118
118
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

270
270
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

277
277
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

229
229

Meer sportnieuws