Hayen duidt opdracht Club aan: "Zo lang mogelijk vasthouden"

door
Hayen duidt opdracht Club aan:

Niemand lijkt in deze play-offs Club Brugge wat te kunnen doen. Zondag kwam Blauw-Zwart zelfs mee aan de leiding, want het zag Anderlecht punten verliezen op Cercle nadat het zelf alweer een ruime zege geboekt had op Genk. Het liep deze keer iets minder vlot dan enkele dagen geleden, maar toch ging Club weer met 0-3 winnen in de Cegeka Arena.

Het zat daarbij ook wat mee, want de Brugse openingsgoal kwam letterlijk uit de lucht gevallen. Bij Genk verkeek iedereen zich op een voorzet van Sabbe, waardoor de bal zowaar in doel belandde. Daarmee was de ban gebroken voor Club en uiteindelijk deden Vetlesen en Thiago de boeken nog helemaal toe.

LEES OOK: De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Club had het moeilijk in Genk

Trainer Nicky Hayen zag wel dat zijn ploeg het lastiger had. "Het verschil tussen woensdag en nu is gewoon intensiteit", stelde hij vast op de website van Club. "Wij vonden woensdag meteen de juiste ruimtes, maar vandaag kwamen zij hoger druk zetten en hadden zij een hogere intensiteit. Daar hadden wij het moeilijk mee. De balcirculatie was ook niet goed en dat hebben we tijdens de rust proberen recht te zetten."

Maar moeilijk gaat ook voor Club, zeker dezer dagen. Kampioenengeluk, zou je kunnen stellen. Al blijft Anderlecht voorlopig wel de leider omdat het in de reguliere competitie hoger eindigde. Club heeft zijn lot echter in eigen handen en Hayen wil dus op het elan verdergaan.

Hayen wil momentum vasthouden

"Onze efficiëntie ligt hoog en we scoren dus veel de laatste tijd. Daar kan ik alleen maar tevreden over zijn. We zitten in een momentum en moeten dit zolang mogelijk proberen vasthouden", klinkt het. "e ziet dat de jongens vechten voor elkaar en elkaar alles gunnen. De overwinning smaakt zoet en da's logisch, maar we willen de focus alweer verplaatsen naar donderdag."

Donderdag wacht Club immers alweer een historische match, want dan nemen ze het in de halve finale van de Conference League op tegen Fiorentina. De Italianen zullen hen wel met veel vertrouwen ontvangen in Firenze, want ze boekten zondagavond zelf ook een klinkende 5-1-overwinning tegen Sassuolo in de Serie A.

Zal Club Brugge donderdag opnieuw winnen?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

2
2
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

8
8
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

121
121
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

28
28
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

45
45
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

139
139
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

126
126
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

104
104
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

122
122
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

255
255
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

265
265
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

68
68
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

28
28
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

153
153
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

413
413
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

337
337
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

238
238
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

274
274
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

81
81
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

237
237
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

292
292
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

394
394
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

102
102

Meer sportnieuws