Hayen bejubelt uitblinker: "Als je ziet hoe de groep reageert ..."

675 stemmen
Hayen bejubelt uitblinker:

Sinds Nicky Hayen het roer overnam als interim-coach, staat er geen maat meer op Club Brugge. Woensdag zorgde Blauw-Zwart opnieuw voor een flink statement in de Champions' Play-Offs. Zo werd met zware 4-0-cijfers gewonnen van KRC Genk.

Voor aanvang van de match op Jan Breydel, werd nochtans een lastige avond verwacht voor de Bruggelingen. Door de combinatie met de Europese campagne volgen de topmatchen zich mekaar immers aan een razend tempo op voor Blauw-Zwart. Bovendien maakte Genk in zijn nieuwe formatie al flink indruk.

Maar Hayen leek een gepast antwoord te hebben gevonden op de speelwijze van zijn ex-ploegmaat Wouter Vrancken. Bovendien bleven bij Genk een pak spelers onder hun gewenste niveau. Aan Brugse zijde waren de uitblinkers dan weer niet op één hand te tellen.

LEES OOK: Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Thiago kan weer scoren

Raphael Onyedika heerste bijvoorbeeld op het middenveld, waar hij een pak hulp kreeg van depanneur Denis Odoi. Michal Skoras is onder Hayen uitgegroeid tot een bepalende figuur bij Club. Steunpilaren Brandon Mechele en Hans Vanaken namen de ploeg dan weer bij de arm wanneer nodig.

Maar de titel van 'Man van de Match' ging uiteindelijk naar Igor Thiago. De Braziliaanse spits knapt dan ook berewerk op in functie van de ploeg en liet de Genkse defensie sterren zien. Maar zo mogelijk nog belangrijker: Thiago pikte een doelpuntje mee. Meteen zijn eerste treffer sinds eind januari.

Sfeermaker in kleedkamer

Achteraf zwaaide Hayen dan ook met lof naar zijn aanvallend speerpunt, die blijkbaar ook naast het veld een belangrijke rol vertolkt bij de Bruggelingen. "Als je ziet hoe heel de groep heeft meegeleefd met Igor, dat zegt genoeg", klinkt het op de clubwebstek. "Hij werkt keihard voor de groep en dat wordt door iedereen enorm geapprecieerd. We wisten dat die doelpunten op een dag zouden terugkomen. Hopelijk zorgt deze goal voor een boost aan vertrouwen en is hij hopelijk opnieuw vertrokken"

Thiago is momenteel de beste spits in de JPL ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

5
5
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

12
12
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

6
6
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

15
15
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

63
63
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

201
201
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

97
97
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

259
259
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

311
311
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

26
26
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

967
967
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

38
38
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

99
99
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

383
383
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

145
145
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

161
161
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

74
74
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

114
114
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

63
63
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

248
248
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws