Hayen bejubelt uitblinker: "Als je ziet hoe de groep reageert ..."

675 stemmen
Hayen bejubelt uitblinker:

Sinds Nicky Hayen het roer overnam als interim-coach, staat er geen maat meer op Club Brugge. Woensdag zorgde Blauw-Zwart opnieuw voor een flink statement in de Champions' Play-Offs. Zo werd met zware 4-0-cijfers gewonnen van KRC Genk.

Voor aanvang van de match op Jan Breydel, werd nochtans een lastige avond verwacht voor de Bruggelingen. Door de combinatie met de Europese campagne volgen de topmatchen zich mekaar immers aan een razend tempo op voor Blauw-Zwart. Bovendien maakte Genk in zijn nieuwe formatie al flink indruk.

Maar Hayen leek een gepast antwoord te hebben gevonden op de speelwijze van zijn ex-ploegmaat Wouter Vrancken. Bovendien bleven bij Genk een pak spelers onder hun gewenste niveau. Aan Brugse zijde waren de uitblinkers dan weer niet op één hand te tellen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Thiago kan weer scoren

Raphael Onyedika heerste bijvoorbeeld op het middenveld, waar hij een pak hulp kreeg van depanneur Denis Odoi. Michal Skoras is onder Hayen uitgegroeid tot een bepalende figuur bij Club. Steunpilaren Brandon Mechele en Hans Vanaken namen de ploeg dan weer bij de arm wanneer nodig.

Maar de titel van 'Man van de Match' ging uiteindelijk naar Igor Thiago. De Braziliaanse spits knapt dan ook berewerk op in functie van de ploeg en liet de Genkse defensie sterren zien. Maar zo mogelijk nog belangrijker: Thiago pikte een doelpuntje mee. Meteen zijn eerste treffer sinds eind januari.

Sfeermaker in kleedkamer

Achteraf zwaaide Hayen dan ook met lof naar zijn aanvallend speerpunt, die blijkbaar ook naast het veld een belangrijke rol vertolkt bij de Bruggelingen. "Als je ziet hoe heel de groep heeft meegeleefd met Igor, dat zegt genoeg", klinkt het op de clubwebstek. "Hij werkt keihard voor de groep en dat wordt door iedereen enorm geapprecieerd. We wisten dat die doelpunten op een dag zouden terugkomen. Hopelijk zorgt deze goal voor een boost aan vertrouwen en is hij hopelijk opnieuw vertrokken"

Thiago is momenteel de beste spits in de JPL ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

60
60
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

102
102
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

87
87
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

115
115
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

133
133
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

297
297
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

478
478
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

231
231
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

311
311
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

575
575
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

370
370
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

543
543
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws