Hayen bejubelt uitblinker: "Als je ziet hoe de groep reageert ..."

675 stemmen
Hayen bejubelt uitblinker:

Sinds Nicky Hayen het roer overnam als interim-coach, staat er geen maat meer op Club Brugge. Woensdag zorgde Blauw-Zwart opnieuw voor een flink statement in de Champions' Play-Offs. Zo werd met zware 4-0-cijfers gewonnen van KRC Genk.

Voor aanvang van de match op Jan Breydel, werd nochtans een lastige avond verwacht voor de Bruggelingen. Door de combinatie met de Europese campagne volgen de topmatchen zich mekaar immers aan een razend tempo op voor Blauw-Zwart. Bovendien maakte Genk in zijn nieuwe formatie al flink indruk.

Maar Hayen leek een gepast antwoord te hebben gevonden op de speelwijze van zijn ex-ploegmaat Wouter Vrancken. Bovendien bleven bij Genk een pak spelers onder hun gewenste niveau. Aan Brugse zijde waren de uitblinkers dan weer niet op één hand te tellen.

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Thiago kan weer scoren

Raphael Onyedika heerste bijvoorbeeld op het middenveld, waar hij een pak hulp kreeg van depanneur Denis Odoi. Michal Skoras is onder Hayen uitgegroeid tot een bepalende figuur bij Club. Steunpilaren Brandon Mechele en Hans Vanaken namen de ploeg dan weer bij de arm wanneer nodig.

Maar de titel van 'Man van de Match' ging uiteindelijk naar Igor Thiago. De Braziliaanse spits knapt dan ook berewerk op in functie van de ploeg en liet de Genkse defensie sterren zien. Maar zo mogelijk nog belangrijker: Thiago pikte een doelpuntje mee. Meteen zijn eerste treffer sinds eind januari.

Sfeermaker in kleedkamer

Achteraf zwaaide Hayen dan ook met lof naar zijn aanvallend speerpunt, die blijkbaar ook naast het veld een belangrijke rol vertolkt bij de Bruggelingen. "Als je ziet hoe heel de groep heeft meegeleefd met Igor, dat zegt genoeg", klinkt het op de clubwebstek. "Hij werkt keihard voor de groep en dat wordt door iedereen enorm geapprecieerd. We wisten dat die doelpunten op een dag zouden terugkomen. Hopelijk zorgt deze goal voor een boost aan vertrouwen en is hij hopelijk opnieuw vertrokken"

Thiago is momenteel de beste spits in de JPL ...

Meest recent

Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

53
53
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

92
92
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

688
688
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

143
143
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

63
63
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

144
144
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

74
74
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

232
232
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

103
103
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

485
485
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

475
475
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

390
390
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

868
868
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

203
203
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

265
265
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

405
405
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

574
574
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

218
218
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

178
178
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

98
98
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

75
75
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

479
479
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

275
275

Meer sportnieuws